• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Radzyminem

(754)
  • Okazja! Nowe i nowoczesne 6 pokoi + poddasze
    1 / 16
    Okazja! Nowe i nowoczesne 6 pokoi + poddasze

    Marki

    • 1 320 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie w segmencie z wyjątkową przestrzenią i komfortem życia pod Warszawą – 132,5 m² z balkonem, strychem i wyposażeniem! Przestron...

  • Sprzedam działkę w Helenowie
    1 / 5
    Sprzedam działkę w Helenowie

    Helenów

    • 220 000 zł cena
    • 6 544 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w Helenowie nr 68 o powierzchni 6544 m2. Z warunkami zabudowy na dom jednorodzinny. Dostępne media: wodociąg na działce, prąd bezpośrednio przed działką w drodze. W o...

  • sprzedam działkę
    1 / 2
    sprzedam działkę

    Wólka Radzymińska

    • 360 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działkę leśną w Wólce Radzymińskiej w pobliżu działek rekreacyjno-budowlanych, sprzedam. W pobliżu linia kolejowa, pętla autobusowa, rzeka, bardzo dobry dojazd do Warszawy, Ząbek,...

  • sprzedam działkę
    1 / 6
    sprzedam działkę

    Wólka Radzymińska

    • 6 059 600 zł cena
    • 60 596 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Kompleks działek leśnych w Wólce Radzymińskiej przylegających do działek rekreacyjno-budowlanych, sprzedam. Możliwość sprzedania oddzielnie dwu części 49338 i 11258 m. W pobliżu li...

  • sprzedam działkę
    1 / 2
    sprzedam działkę

    Wólka Radzymińska

    • 363 480 zł cena
    • 3 029 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• 4-pokojowe mieszkanie z 2 miejscami postojowymi i kom. lok.
    1 / 15
    4-pokojowe mieszkanie z 2 miejscami postojowymi i kom. lok.

    Wieliszew

    • 749 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 9 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedaży mieszkanie 76,61 m2 (wliczając ścianki działowe) w Wieliszewie (ul. Porucznika Ryszarda Gubały 8) bez pośrednika. Znajduje się na ostatnim trzecim piętrze. Budynek z 2...

  • Wynajmę działkę letniskową z drewnianym domkiemw Jachrance
    1 / 14
    Wynajmę działkę letniskową z drewnianym domkiemw Jachrance

    Jachranka

    • 2 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Wynajmę działkę letniskową od z drewnianym domkiem. Domek jest docieplony, przytulny, drewniany, umeblowany, z pełnym wyposażeniem. Całoroczny. Instalacja grzewcza, pralka, intern...

  • Wynajmę działkę rekreacyjną
    1 / 6
    Wynajmę działkę rekreacyjną

    Jachranka

    • 2 700 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Wydzierżawię działkę rekreacyjną (częściowo zalesioną) w Jachrance. Domek drewniany ok 30 mkw na 1 poziomie plus antresola. Osobny pokój z łóżkiem i szafą. Łazienka z prysznicem i...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wynajmę
    1 / 4
    Wynajmę

    Jachranka

    • 2 700 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Wynajmę domek z działką rekreacyjną do zamieszkania lub pobytu okazjonalnego. Drewniany domek składający się z poziomu parteru ( część dzienna,aneks kuchenny z oknem, sypialnia, ł...

  • Sprzedam dom wolnostojący w Tluszczu
    1 / 12
    Sprzedam dom wolnostojący w Tluszczu

    Tłuszcz

    • 950 000 zł cena
    • 275 m2 powierzchnia
    • 3 455 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom piętrowy z poddaszem mieszkalnym na osiedlu Dluga Parter gotowy do wprowadzenia. Kuchnia z jadalnią /40m2/ ogrzewanie podlogowe Oddzielny salon /18,7m2 Sypialnia/10,4m2 Łazien...

  • Mieszkanie i sklep Wołomin Kobyłka Zielonka Ząbki
    1 / 10
    Mieszkanie i sklep Wołomin Kobyłka Zielonka Ząbki

    Wołomin

    • 1 320 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 6 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    tel [tel] www.biznes24.net Wołomin okolice Armii Krajowej Na sprzedaż wykończone mieszkanie z niezależnym wejściem i mediami Mieszkanie wykończone na pierwszym piętrze Przedpokój...

  • Działka 900m Miąse Tłuszcz droga wojewódzka media
    1 / 6
    Działka 900m Miąse Tłuszcz droga wojewódzka media

    Miąse

    • 290 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 323 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    tel [tel] Miąse ul Kard Wyszyńskiego nr ewidencyjny działki 317/10 Na sprzedaż działka budowlano usługowa przy głównej drodze z Tłuszcza do Wołomina pow 900m media prąd woda ga...

  • Kopalnia piasku żwirownia działka 4,5 ha Węgrów Małkinia
    1 / 4
    Kopalnia piasku żwirownia działka 4,5 ha Węgrów Małkinia

    Tłuszcz

    • 499 000 zł cena
    • 46 000 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    tel [tel] www.biznes24.net Na sprzedaż działająca kopalnia piasku, żwirownia ok 4,5 ha z aktualną koncesją koło Kosowa Lackiego woj podlaskie teren z dala od zabudowań, szeroki u...

  • POWIERZCHNIE MAGAZYNOWE - Kobyłka
    1 / 3
    POWIERZCHNIE MAGAZYNOWE - Kobyłka

    Kobyłka

    • 7 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Hale różnej wielkości; 3900m2/ 300m2/ 160m2. Cały teren kamerowany 24 h i ogrodzony. Doskonała lokalizacja ; Magazyn znajduje się przy samej trasie S8 przy zjeździe na Kobyłkę ....

  • Sprzedaż/działka z MPZP/1900 m2/Łosie- Radzymin
    1 / 17
    Sprzedaż/działka z MPZP/1900 m2/Łosie- Radzymin

    Łosie

    • 460 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 243 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka -1900 m2, z MPZP - Łosie koło Radzymina Kupujący nie płaci prowizji!!!!! Jeśli szukasz miejsca, w którym zabudowa nie dominuje nad naturą, a otoczeni...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Zielonka

    • 1 200 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Lokal Wołomin ul. Kościelna

    Wołomin » ul. Kościelna

    • 5 999 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 120 m², położony przy ul. Kościelnej w Wołominie - jednej z głównych ulic prowadzących prosto do Placu 3 Maja. Lokal cechuje...

  • 1 / 4
    Teren przemysłowo/usługowy dobra cena!

    Rasztów

    • 7 909 590 zł cena
    • 46 527 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w atrakcyjnej lokalizacji z dobrym dojazdem, do centrum Warszawy S8 zaledwie 30 minut.Przeznaczenie terenu: obiekty produkcyjne, składy i magazyny lub zabudowa usługowa.Mak...

  • Dom typu Stodoła w Gminie Nieporęt
    1 / 11
    Dom typu Stodoła w Gminie Nieporęt

    Stanisławów Pierwszy

    • 2 250 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom wolnostojący w stylu nowoczesnej stodoły. Zbudowany według projektu pracowni architektonicznej Dobre Domy – Alia I. Wybudowany jest z bardzo dobrej jakości materiałów....

  • Działka Miąse ul.

    Miąse

    • 239 000 zł cena
    • 1 644 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA ROLNA Z MOŻLIWOŚCIĄ ZABUDOWY I MIĄSE I TŁUSZCZ Na sprzedaż  działka o powierzchni 1644 m, położona w spokojnej, cichej  i zielonej okolicy, w gminie Tłuszcz (woj. mazowieck...