• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łowęcin
  • Musuły
  • Jatne
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Małopole

(1)
  • Działka inwestycyjna Małopole gm. Dąbrówka,

    Nowe

    Działka inwestycyjna Małopole gm. Dąbrówka,

    Małopole

    • 145 000 zł cena
    • 1 166 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 066 m², położona w miejscowości Małopole, gmina Dąbrówka, na terenie nowopowstającego osiedla domów jednorodzinnych. Posiadamy także i...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam BEZPOŚREDNIO działkę w Karpinie przy trasie S8
    1 / 6
    Sprzedam BEZPOŚREDNIO działkę w Karpinie przy trasie S8

    Karpin

    • 250 zł cena
    • 10 689 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Witam, Sprzedam bezpośrednio działkę w Miejscowości Karpin gm.Dąbrówka przy trasie S8 o powierzchni 10689 m2. Nr.działki 219/2. Cena 250zł/m2. Do negocjacji. Tel. 510.864.095 504....

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Działy Czarnowskie

    • 2 900 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 16 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Dąbrówka

    • 899 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 6 709 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Wola Rasztowska

    • 999 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 660 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Działka Inwest. przy S8 Karpin k/Warszawy (2ha, szer. 100m)

    Karpin

    • 4 305 000 zł cena
    • 20 250 m2 powierzchnia
    • 213 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI INWESTYCYJNEJ Lokalizacja: Miejscowość: Karpin, gmina Dąbrówka, powiat Wołomiński Bezpośrednia bliskość trasy ekspresowej S8 Parametry nieruchomośc...

  • Działka od 3100m Dąbrówka Radzymin
    1 / 3
    Działka od 3100m Dąbrówka Radzymin

    Dąbrówka

    • 220 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość: działka rolna pod zabudowę Powierzchnia działki: od 3200m2, 5760, 7500m do 2,3 ha Wymiary: od 30x50m Lokalizacja: gmina Dąbrówka Cena: od 220000zł .Na sprzedaż dział...

  • Działka budowlana 3000m media, Marianów, Radzymin
    Działka budowlana 3000m media, Marianów, Radzymin

    Kołaków

    • 460 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja : województwo mazowieckie gmina Dąbrówka, miejscowość Marianów Do sprzedaży działka niezabudowana o powierzchni ok 3000 m2 położona w pięknej okolicy Marianów gmina D...

  • Działka od 5000m2 do 1,4ha Nowy Cygów Poświętne Wołomin medi
    1 / 6
    Działka od 5000m2 do 1,4ha Nowy Cygów Poświętne Wołomin medi

    Kołaków

    • 440 000 zł cena
    • 14 000 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Typ nieruchomości: Działka Lokalizacja: Nowy Cygów/Laskowizna gmina Poświętne koło Wołomina woj mazowieckie Wielkość działki: niecałe ok 5000m2 lub całość 1,4 ha rolna z możliwoś...

  • Lokal Emilianów

    Emilianów

    • 6 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala przemysłowa (magazynowo-produkcyjna) 400 m2. Zlokalizowana na dużej działce 3 ha. Wysokość od 3-do 5m, na dużej działce około 3 ha. Teren częściowo utwardzony, oświetlo...

  • Działka z WZ od 3100m Dąbrówka Radzymin
    1 / 6
    Działka z WZ od 3100m Dąbrówka Radzymin

    Dąbrówka

    • 245 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość: działka rolna z WZ pod zabudowę Powierzchnia działki: podzielone od 3200m2, 5760, 7500m do 2,3 ha Wymiary: od 30x50m Lokalizacja: gmina Dąbrówka Cena: od 220000zł .N...

  • Działka od 7000m2 Emilianów Radzymin S8 media asfalt
    1 / 8
    Działka od 7000m2 Emilianów Radzymin S8 media asfalt

    Emilianów

    • 880 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja okolice zjazdu Emilianów S8 tel [tel] Na sprzedaż teren inwestycyjny na osiedle lub firmę z planem zagospodarowania plan zagospodarowania MN na kolejnej części U te...

  • Działka Trojany ul. Trojany

    Trojany

    • 2 555 238 zł cena
    • 10 262 m2 powierzchnia
    • 249 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 10252 m2. Nieruchomość położona jest w miejscowości Trojany, w gminie Dąbrówka, powiat Wołomin.  W ramach tej oferty zastrzega się możliwo...

  • Działka przemysłowa przy S8 30 km od Warszawy
    1 / 3
    Działka przemysłowa przy S8 30 km od Warszawy

    Karpin

    • 2 250 000 zł cena
    • 10 050 m2 powierzchnia
    • 224 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferta biura nieruchomości. Pobieramy prowizję od strony kupującej za doprowadzenie do transakcji. Cena 2 250 000 zł netto + 23% VAT Na sprzedaż oferujemy działkę przemysłową o...

  • Działka 2,5 ha Dąbrówka, blisko S8, media, MPZP

    Dąbrówka

    • 1 250 000 zł cena
    • 25 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy do sprzedaży działkę rolną o powierzchni 2,5 ha, położoną w miejscowości Dąbrówka, zaledwie 30 km od granic Warszawy, w pobliżu trasy ekspresowej S8 Warszawa–Białystok. D...

  • Cicha ustawna działka przy lesie 20min od W-wy

    Chajęty

    • 300 000 zł cena
    • 855 m2 powierzchnia
    • 351 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta biura nieruchomości - dostępna tylko w naszym biurze. Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni ok. 855 m2 położoną na skraju ponad 30 - hektarowego kompleksu l...

  • Działka budowlana 1068 m² – Dąbrówka.

    Dąbrówka

    • 160 000 zł cena
    • 1 068 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1068 m². Dojazd drogą wewnętrzną o szerokości ok. 6 m. Teren płaski, niezalesiony, gotowy do rozpoczęcia inwestycji. Wszyst...

  • Działka budowlana 2136 m² – Dąbrówka.

    Dąbrówka

    • 320 000 zł cena
    • 2 136 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2136 m². Dojazd drogą wewnętrzną o szerokości ok. 6 m. Teren płaski, niezalesiony, gotowy do rozpoczęcia inwestycji. Wszyst...

  • Działka budowlana 1068 m² – Dąbrówka.

    Dąbrówka

    • 160 000 zł cena
    • 1 068 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlano-usług. przy S8 22km od Warszawy

    Emilianów

    • 1 646 250 zł cena
    • 6 585 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA BIURA NIERUCHOMOŚCI DOSTĘPNA TYLKO U NAS - NIE POBIERAMY PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO! Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlano-usługową położoną w miejscowości Emilian...

  • Siedlisko 4,3 ha 30 km od Warszawy 0% prowizji

    Działy Czarnowskie

    • 2 890 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 16 056 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NIE POBIERAMY PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO Oferta biura nieruchomości - dostępna tylko w naszym biurze. Na sprzedaż oferujemy duże siedlisko o powierzchni 4,3 ha położone w Działach Cza...

  • Siedlisko 4,3 ha 30 km od Warszawy 0% prowizji

    Działy Czarnowskie

    • 2 900 000 zł cena
    • 43 400 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż