działka na sprzedaż
3 mar 2025

Działka Inwest. przy S8 Karpin k/Warszawy (2ha, szer. 100m)

woj. Mazowieckie pow. wołomiński gm. wołomiński
Odświeżone 1 rok temu, Poniedziałek, 3 marzec 2025 14:55
4 305 000 zł 20 250 m2
4 305 000 zł 20 250 m2 213 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 20 250 m2
Cena za metr 213 zł/m2
Typ działki Rolne
ID oferty K37029943

Opis

OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI INWESTYCYJNEJ

Lokalizacja:
Miejscowość: Karpin, gmina Dąbrówka, powiat Wołomiński
Bezpośrednia bliskość trasy ekspresowej S8

Parametry nieruchomości:
- Powierzchnia: 20 250 m² (2,0250 ha)
- Szerokość: 100 m
- Działki ewidencyjne: 264/4, 265/6 oraz droga dojazdowa 265/5
- Położona w drugiej linii zabudowy
- Dojazd dla samochodów ciężarowych
- Dostęp do energii elektrycznej, gazu oraz wodociągu

Ujęta w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego (MPZP).

Atuty nieruchomości:
✓ Bezpośrednia bliskość trasy S8 zapewnia łatwy dostęp do Warszawy i innych kluczowych lokalizacji
✓ Doskonała infrastruktura techniczna (energia, gaz, woda)
✓ Możliwość realizacji szerokiego zakresu inwestycji (handel, usługi, produkcja)
✓ Przystępna cena w stosunku do potencjału inwestycyjnego

Cena z VAT 23%. Cena netto nieruchomości 3 500 000 pln netto

OFERTA SPRZEDAŻY – SZCZEGÓŁY

Atrakcyjna lokalizacja
Działka położona jest w miejscowości Karpin, w gminie Dąbrówka, w bezpośrednim sąsiedztwie trasy ekspresowej S8 oraz w pobliżu kluczowych węzłów komunikacyjnych. Odległość do Warszawy to jedynie 25 km, do Wyszkowa 21 km, a do Radzymina 14 km. Położenie przy trasach S8 i E76 zapewnia doskonałą komunikację zarówno w kierunku Warszawy i Europy Zachodniej, jak i w stronę Białegostoku oraz krajów bałtyckich.

Otoczenie biznesowe
W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się renomowane firmy produkcyjne i logistyczne, m.in.:
✓ Inter Europol S.A.– nowoczesna fabryka pieczywa z zaawansowanymi liniami produkcyjnymi,