• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Radzyminem

(754)
  • Działka Przemysłowo Usługowa 1,6ha Okuniew/Sulejówek
    1 / 6
    Działka Przemysłowo Usługowa 1,6ha Okuniew/Sulejówek

    Okuniew

    • 3 289 841 zł cena
    • 16 041 m2 powierzchnia
    • 206 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Pośrednikom dziękuję Na sprzedaż działka inwestycyjna 1,6401 ha – Okuniew przy granicy z Sulejówkiem (gm. Halinów) – MPZP 1.PU Działka nr 1778 Okuniew, powiat miński, woj. mazow...

  • Wielofunkcyjny obiekt biurowo produkcyjno magazynowy Zielonka/War...

    Zielonka

    • 10 000 000 zł cena
    • 2 260 m2 powierzchnia
    • 4 425 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość biurowo–produkcyjno–magazynowa – Zielonka k. Warszawy KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Lokalizacja Nieruchomość położona w Zielonce przy ul. Prymasa Stefana Wyszyń...

  • Mieszkanie Ząbki, Powstańców
    1 / 15
    Mieszkanie Ząbki, Powstańców

    Ząbki

    • 800 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Komfortowe mieszkanie o powierzchni 74 m?, położone na nowoczesnym, monitorowanym osiedlu z całodobową ochroną . Idealna propozycja dla osób, które cenią wysoki standard życia, bli...

  • Wielofunkcyjny obiekt biurowo produkcyjno magazynowy Zielonk
    1 / 6
    Wielofunkcyjny obiekt biurowo produkcyjno magazynowy Zielonk

    Zielonka

    • 10 000 000 zł cena
    • 2 260 m2 powierzchnia
    • 4 425 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość biurowo–produkcyjno–magazynowa – Zielonka k. Warszawy KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Lokalizacja Nieruchomość położona w Zielonce przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego...

  • Działka budowlana Serock,
    1 / 15
    Działka budowlana Serock,

    Serock

    • 168 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W sprzedaży działki budowlane o powierzchni 800-900 m.kw. w Serocku przy lesie. **Opis:** Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych położonych miejscowoś...

  • Działka przemysłowa przy S8 30 km od Warszawy
    1 / 3
    Działka przemysłowa przy S8 30 km od Warszawy

    Karpin

    • 2 250 000 zł cena
    • 10 050 m2 powierzchnia
    • 224 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferta biura nieruchomości. Pobieramy prowizję od strony kupującej za doprowadzenie do transakcji. Cena 2 250 000 zł netto + 23% VAT Na sprzedaż oferujemy działkę przemysłową o...

  • Działka budowlana – Teodorów, gm. Skórzec | 1390m2
    1 / 10
    Działka budowlana – Teodorów, gm. Skórzec | 1390m2

    Teodorów

    • 225 000 zł cena
    • 1 390 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlana – Teodorów, gm. Skórzec Marzysz o domu z dala od miejskiego zgiełku, ale z szybkim dojazdem do miasta? Ta działka jest idealnym wyborem – cisza, natura i wygoda...

  • Działka Teodorów - 1025 m2 !
    1 / 4
    Działka Teodorów - 1025 m2 !

    Teodorów

    • 210 125 zł cena
    • 1 025 m2 powierzchnia
    • 205 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Teodorowie, ul. Siedlecka o numerze geodezyjnym 194/10 ! (Dodatkowo jest możliwość wyboru działki z 7 innych położonych blisko siebie) Cena: 210 125 z...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Wieliszew
    1 / 6
    Lokal użytkowy Wieliszew

    Wieliszew

    • 2 655 000 zł cena
    • 986 m2 powierzchnia
    • 2 693 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż obiekt magazynowo- produkcyjny z częścią biurowo socjalną , o łącznej pow. 986,45 m2, na działce o pow. 3419 m2. zlokalizowany w Wieliszewie. Rozkład powierzchni...

  • działka budowlana, Jachranka, media w drodze, MPZP
    1 / 2
    działka budowlana, Jachranka, media w drodze, MPZP

    Jachranka

    • 185 000 zł cena
    • 843 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o własnym domu w miłej i zielonej okolicy? w niedalekiej odległości od Warszawy? Cenisz sobie ciszę i spokój? Pozostały już tylko 2 działki! Zapraszam do zapoznania się...

  • Parterowy, 600m do Zalewu Zegrzyńskiego, odebrany!
    1 / 10
    Parterowy, 600m do Zalewu Zegrzyńskiego, odebrany!

    Serock

    • 985 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 6 438 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Parterowy, 600m od Zalewu Zegrzyńskiego, działka 900m2!!! Nieruchomość położona 4km od ścisłego centrum Serocka, w podobnej odległości przedszkole i szkoła, w odległości 3km przyc...

  • Połówka bliźniaka, pod Warszawą, szybki dojazd
    1 / 4
    Połówka bliźniaka, pod Warszawą, szybki dojazd

    Sieraków

    • 816 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferujemy na sprzedaż połówkę bliźniaka położoną w Sierakowie przy ul. Sienkiewicza pod Warszawą. Cała inwestycja składa się z dwóch budynków, w każdym po 2 lokale mieszkalne na pr...

  • Przestronna działka w Teodorowie!
    1 / 2
    Przestronna działka w Teodorowie!

    Teodorów

    • 195 000 zł cena
    • 1 247 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zakupu urokliwej działki o powierzchni 1247 m2, położonej w spokojnej i malowniczej miejscowości Teodorów, zaledwie 5 kilometrów od dynamicznie rozwijających się Sied...

  • Na sprzedaż działka blisko molo w Nieporęcie
    1 / 4
    Na sprzedaż działka blisko molo w Nieporęcie

    Nieporęt

    • 470 000 zł cena
    • 1 122 m2 powierzchnia
    • 419 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nie pobieram wynagrodzenia od Kupującego. Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana, z MPZP, blisko Warszawy, położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji nad Jeziorem Zeg...

  • ZĄBKI, JPII – działka budowlana z KW, 320 m2
    1 / 5
    ZĄBKI, JPII – działka budowlana z KW, 320 m2

    Ząbki

    • 598 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 1 869 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ZĄBKI, JPII – działka budowlana z KW, 320 m2 BEZPOŚREDNIO sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną z KW położoną w centrum miasta ZĄBKI przy ulicy JANA PAWŁA II blisko granicy z Wars...

  • Nowoczesne domy-deweloperskie 5km od Siedlec
    1 / 9
    Nowoczesne domy-deweloperskie 5km od Siedlec

    Teodorów

    • 749 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 6 457 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W naszej ofercie posiadamy ponad 300 mieszkań i domów w stanie deweloperskim oraz ponad 200 ofert z rynku wtórnego w Siedlcach i okolicach. Nie wszystkie nieruchomości są publikowa...

  • Działka siedliskowa Zazdrość gm. Radziejowice
    1 / 3
    Działka siedliskowa Zazdrość gm. Radziejowice

    Zazdrość

    • 150 050 zł cena
    • 3 001 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Do sprzedania :działka rolna-siedliskowa w miejscowości Zazdrość pow. żyrardowski, o powierzchni 3001 m 2 . Dojazd utwardzoną drogą gminną. Wodociąg i prąd w drodze dojazdowej do...

  • Skubianka ul. Lazurowa działka budowlana
    1 / 2
    Skubianka ul. Lazurowa działka budowlana

    Skubianka

    • 850 000 zł cena
    • 3 706 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną położoną w Skubiance przy ul. Lazurowej (Lipowej) obok numeru 78 A (dz.396/5, 397/5, 396/6, 397/6, 396/7, 396/8). Prąd, wodociąg i gaz w ul. Lipowej 7.2...

  • Dom Kąty Węgierskie ul.

    Kąty Węgierskie

    • 850 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 5 183 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszam Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości, położonej zaledwie 10 minut od Zalewu Zegrzyńskiego. Na całość składa się działka - powierzchni 111...

  • Mieszkanie Legionowo
    1 / 10
    Mieszkanie Legionowo

    Legionowo

    • 535 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 289 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 52,9 m2, położone na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku. Mieszkanie składa się z:  - salonu z wyjściem na balkon - dwóch pokoi sypialnianych  - k...