• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Radzymin
  • Radzymin +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Radzyminem

(754)
  • Dom Tłuszcz ul. Spokojna

    Tłuszcz » ul. Spokojna

    • 899 000 zł cena
    • 275 m2 powierzchnia
    • 3 270 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 275 m² położony na działce 655 m² w Tłuszczu. Nieruchomość została zaprojektowana jako dwa niezależne lokale mieszkalne, z czego parter j...

  • Dom Serock
    1 / 15
    Dom Serock

    Serock

    • 1 420 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 8 712 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWY I PARTEROWY I GOTOWY DO ZAMIESZKANIA I WOLNOSTOJĄCY I KOMFORTOWY I ROK BUDOWY 2024 I 3 SYPIALNIE I 2 ŁAZIENKI I 3 TARASY I GARAŻ I DZIAŁKA I SPOKOJNA OKOLICA I KAMERALNA ZABUD...

  • Urokliwy dom pod Radzyminem
    1 / 15
    Urokliwy dom pod Radzyminem

    Ruda

    • 699 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 11 275 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży przytulnego, kameralnego domu położonego w spokojnej miejscowości Ruda, w pobliżu Radzymin. Nieruchomość idealna dla osób poszukujący...

  • Działka Ruda ul.

    Ruda

    • 982 000 zł cena
    • 4 931 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nie tylko dla developerów .Oferta tylko w naszym biurze !!!Polecam działkę budowlaną o obszarze 4931 m2, w kształcie prostokąta  50x94 m. Na tą narożną działkę można dostać się bez...

  • Budowlana Wieliszew ul.Modlińska
    1 / 5
    Budowlana Wieliszew ul.Modlińska

    Wieliszew

    • 380 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 317 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1200 mkw., położona w miejscowości Wieliszew przy ul. Modlińskiej, około 3 km od Zalewu Zegrzyńskiego i plaży w Wieliszewie....

  • Mieszkanie M3
    1 / 8
    Mieszkanie M3

    Marki

    • 2 800 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dzień dobry , oferuje do wynajęcia nowe niezamieszkane jeszcze , umeblowane , w pełni wyposażone mieszkanie gotowe do zamieszkania przy samej granicy z Warszawa w Markach ul Nau...

  • Działka Stasi las ul Jutrzenki
    Działka Stasi las ul Jutrzenki

    Stasi Las

    • 240 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka nr 63/12 nr ew. 140804_5.0022.63/12 Wzdłuż dłuższego boku droga prywatna udział w cenie .Działka objęta jest planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod b...

  • Mieszkanie Jabłonna,
    1 / 4
    Mieszkanie Jabłonna,

    Jabłonna

    • 670 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 635 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta sprzedaży - ostatnie 8 mieszkań 3-pokojowch !!! Nowoczesne mieszkania na sprzedaż - 63-70 m² | Jabłonna Na sprzedaż nowoczesne mieszkania o powierzchni od ok. 63 m² do 70...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka rekreacyjna
    1 / 4
    Działka rekreacyjna

    Łosie

    • 560 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 216 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka rekreacyjna we wsi Łosie k/Radzymina. Dom letniskowy na wysokim fundamencie. Garaż i pomieszczenia gospodarcze w parterze. Na piętrze: salon z kominkiem i kuchnią, 2 sypial...

  • Syndyk sprzeda zabudowaną nieruchomość gruntową
    1 / 3
    Syndyk sprzeda zabudowaną nieruchomość gruntową

    Jachranka

    • 104 000 zł cena
    • 413 m2 powierzchnia
    • 252 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Niniejsza sprzedaż z wolnej ręki przeprowadzana jest w związku z toczącym się przed Sądem Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIX Wydziałem Gospodarczym dla spraw upadłościow...

  • Nowe 3-pok. mieszkanie z ogródkiem i 2 miejscami postojowymi
    Nowe 3-pok. mieszkanie z ogródkiem i 2 miejscami postojowymi

    Wołomin

    • 764 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 14 981 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowe, świeżo wykończone i gotowe do wprowadzenia się - 3-pokojowe mieszkanie (pow. 51m2) w cichym i zielonym otoczeniu na kameralnym, bezpiecznym osiedlu. W skład mieszkania wchod...

  • Sprzedam Piękną Działkę
    1 / 3
    Sprzedam Piękną Działkę

    Izabelin

    • 245 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka z W/Z, powierzchnia 4 tysiące metrów kwadratowych. Kształtem zbliżona do kwadratu. Media: Prąd. Wodociąg i gówniana Rura przy drodze. Ta działka, to cudeńko pod zabudowę...

  • DZIAŁKI pod zabudowę USŁUGOWĄ i MIESZKANIOWĄ
    1 / 6
    DZIAŁKI pod zabudowę USŁUGOWĄ i MIESZKANIOWĄ

    Serock

    • 5 907 618 zł cena
    • 13 966 m2 powierzchnia
    • 423 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO Lokalizacja: Chrzanów Duży gmina Grodzisk Mazowiecki, przy drodze wojewódzkiej nr. 579 Kontakt [tel] Na sprzedaż 16 działek o łącznej powierzchni 13 966m2 z przeznac...

  • Działka z POZWOLENIEM na BUDOWĘ i PROJEKTEM 2 DOMY po 88m2
    1 / 13
    Działka z POZWOLENIEM na BUDOWĘ i PROJEKTEM 2 DOMY po 88m2

    Serock

    • 243 600 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 203 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Piotrkowice gmina Żabia Wola ulica Tarczyńska/Naturalna Na sprzedaż działka nr 193/13 o powierzchni 1200m2 z pozwoleniem na budowę i projektem na 2 d...

  • Działka budowlana o pw. 11604 m2.
    1 / 5
    Działka budowlana o pw. 11604 m2.

    Ruda

    • 590 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom do remontu o powierzchni ok 50 m2. Pokój, kuchnia, przedpokój, łazienka. Częściowo ogrodzona działka budowlana o pow. 11604 m2. (szerokość działki ok 17 m) Dojazd drogą asfalt...

  • OSTATNI Dom RABAT do 30 000PLN ODBIÓR CZERWIEC 2026r
    1 / 14
    OSTATNI Dom RABAT do 30 000PLN ODBIÓR CZERWIEC 2026r

    Serock

    • 1 140 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Falenty ul. Falencka/Rzeczna Dwa OSTATNIE Domy na sprzedaż Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,16m2 z ogrodem 386m2...

  • Działka z PnB i PROJEKTEM na 24 lokale mieszkalne
    1 / 12
    Działka z PnB i PROJEKTEM na 24 lokale mieszkalne

    Serock

    • 12 796 602 zł cena
    • 14 266 m2 powierzchnia
    • 897 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Opacz Kolonia Gmina Michałowice W rejonie ulic Orzechowy Sad i Łąkowa Na sprzedaż 13 działek ( nr 196/4 - 196/17 ) o łącznej powierzchni 14266m2 z pozw...

  • Działka Pobyłkowo małe
    1 / 5
    Działka Pobyłkowo małe

    Pobyłkowo Małe

    • 99 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kontakt telefoniczny: [tel] Do sprzedania działka budowlana w malowniczej miejscowości Pobyłkowo Małe. Sprzedajemy działkę wraz z udziałem w drodze wewn. Jesteśmy wraz z Żoną właś...

  • TWOJE MIEJSCE W SEROCKU – DZIAŁKA 800 M2
    1 / 16
    TWOJE MIEJSCE W SEROCKU – DZIAŁKA 800 M2

    Serock

    • 399 200 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 499 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA KLIENT SPRZEDAJĄCY - BEZ PROWIZJI! Rozglądasz się za idealnym miejscem pod budowę domu? Pragniesz zacisznej lokalizacji wśród zieleni, a przy okazji bl...

  • Sprzedam lub Zamienię kawalerkę z garażem w Markach
    1 / 10
    Sprzedam lub Zamienię kawalerkę z garażem w Markach

    Marki

    • 399 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 15 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedaż bezpośrednia ,agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!! SPRZEDAM lub ZAMIENIĘ na większe (dopłacę) w Warszawie ( lub bliskie okolice) Oferuje do sprzedaży ustawną...