• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Bąkówka
  • Kańkowo
  • Cedynia
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Nowe Grabie

(3)
  • Mieszkanie 3pok, 92m2 + strych 54m2 Nowe Grabie

    Nowe Grabie » ul. Zygmunta III Wazy

    • 789 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 8 577 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: Przestronne mieszkanie wraz z użytkowym strychem w dobrym standardzie, znajdujące się w bezpiecznej okolicy, w budynku wielorodzinnym (4 mieszkania w budynku), w miej...

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Nowe Grabie

    • 430 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 3 806 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGENCJA NIERUCHOMOŚCI PASJA
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 2
    Działka NOWE GRABIE, 1200 m2, Media, I Linia zabudowy

    Nowe Grabie

    • 261 000 zł cena
    • 1 271 m2 powierzchnia
    • 206 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w I Lini zabudowy, wjazd bezpośrednio z ulicy asfaltowej. Media prąd, woda, gaz, światłowód w drodze. Na działkę wydane są warunki zabudowy. Dokładne wym...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Na sprzedaż działka rolna
    1 / 3
    Na sprzedaż działka rolna

    Nowe Ręczaje

    • 1 100 000 zł cena
    • 40 000 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna z siedliskiem zabudowania-dom do remontu,stodoła obora.Media-prąd,woda studnia,głębinowa dostęp do wodociągów gminnych,dostęp do gazociągu.Duże ogrodzone podwórko.Z j...

  • Działka Zagościniec

    Zagościniec

    • 370 000 zł cena
    • 1 842 m2 powierzchnia
    • 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę Leśno budowlaną o powierzchni 1842 m2 zlokalizowaną w Zagościńcu w bliskiej okolicy cmentarza przy ul. Armii Krajowej. Działka w kształcie trapezu zbliżona do...

  • Dom jednorodzinny w Starym Grabiu
    1 / 19
    Dom jednorodzinny w Starym Grabiu

    Stare Grabie

    • 645 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 4 244 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    The Capital Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Duczki

    • 1 340 000 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 7 283 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Mostówka

    • 765 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 10 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom obora stodoła siedlisko ok 1ha Mostówka
    1 / 8
    Dom obora stodoła siedlisko ok 1ha Mostówka

    Mostówka

    • 1 290 000 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 1 290 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Typ oferty: działka rolna z zabudową dom 3 pokoje, łazienka, kotłownia, strych stodoła murowana 200m2 Kuchnia letnia, dwa garaże i wiata Solidna piwniczka murowana z dwoma pomieszc...

  • Dom z dużą działką | Zagościniec, ul. Graniczna 3
    1 / 16
    Dom z dużą działką | Zagościniec, ul. Graniczna 3

    Zagościniec

    • 890 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 6 743 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w Zagościńcu przy ul. Granicznej 3 – w spokojnej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej części miejscowości. To idealna propozycja dla osób,...

  • Działka 1000 lub 2000m Duczki Wołomin Szosa Jadowska
    Działka 1000 lub 2000m Duczki Wołomin Szosa Jadowska

    Duczki

    • 269 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 269 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lokalizacja Duczki ul: Szosa Jadowska gm Wołomin Na sprzedaż ustawne działki blisko głównej drogi do Warszawy wśród nowej zabudowy. Działki rolne w trakcie uzgadniania WZ /cena nie...

  • Działka budowlana z MPZP Krzywica gm. Klembów.
    1 / 2
    Działka budowlana z MPZP Krzywica gm. Klembów.

    Krzywica

    • 198 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 248 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam BEZPOŚREDNIO działkę budowlaną o powierzchni 800m² (nr 447/9) Nieruchomość położona jest w miejscowości Krzywica przy ulicy Zaułek gm. Klembów w urokliwej okolicy. - Teren...

  • Działka 6443 m² z mediami przy asfaltowej drodze.

    Pasek

    • 1 550 000 zł cena
    • 6 443 m2 powierzchnia
    • 241 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 6 443 m², położoną w spokojnym i atrakcyjnym miejscu. Teren ma regularny, prostokątny kształt, dzięki czemu świetnie sprawdzi się pod budo...

  • Działka Dobczyn

    Dobczyn

    • 35 000 zł cena
    • 7 900 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna bez możliwości zabudowy. Wymiary działki : szerokość przy rzece ok. 47 m, u góry ok. 62 m; długość lewy bok ok. 156 m, prawy ok. 205 m. Klasyfikacja gruntów: łąki tr...

  • Lokal Nowe Lipiny

    Nowe Lipiny

    • 10 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala magazynowo produkcyjna o pow.400m2. Pomieszczenia pod produkcję lub magazyn. Pomierzenie biurowe oraz socjalne Obiekt zlokalizowany jest blisko stacji kolejowej W...

  • Dom, 180 m2, Grabów nad Pilicą, Lipinki
    1 / 16
    Dom, 180 m2, Grabów nad Pilicą, Lipinki

    Lipinki

    • 999 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 5 550 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 180,7 m², położony na dużej działce 0,31 ha (3600 m²) w miejscowości Lipinki, gmina Grabów nad Pilicą, powiat kozienicki. Nieruchomość zn...