• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Radzyminem

(754)
  • Działka budowlana 3000m media, Marianów, Radzymin
    Działka budowlana 3000m media, Marianów, Radzymin

    Kołaków

    • 460 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja : województwo mazowieckie gmina Dąbrówka, miejscowość Marianów Do sprzedaży działka niezabudowana o powierzchni ok 3000 m2 położona w pięknej okolicy Marianów gmina D...

  • Działka rolna 2000m z dala od sąsiadów Ręczaje Poświętne Woł
    1 / 4
    Działka rolna 2000m z dala od sąsiadów Ręczaje Poświętne Woł

    Zabrodzie

    • 110 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lokalizacja Ręczaje Polskie gm Poświętne koło Wołomina Działki rolne od 2000m2 przy drodze wewnętrznej pod lasem Przeznaczenie rolne z projektem planu zagosp – zabudowa jednorodzi...

  • Działka budowlana usługi Gołymin Osiek Pułtusk trasa Ciechan
    1 / 4
    Działka budowlana usługi Gołymin Osiek Pułtusk trasa Ciechan

    Zabrodzie

    • 135 000 zł cena
    • 6 400 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja Gołymin, Osiek Aleksandrów gm Gołymin Cena 135000zł Powierzchnia 6400m2 Wymiary szerokość 125m kształt zbliżony do trójkąta działka narożna Media przy działce prą...

  • Działka rolna 451m Czarna Janków Wołomin S8
    1 / 5
    Działka rolna 451m Czarna Janków Wołomin S8

    Czarna

    • 190 000 zł cena
    • 451 m2 powierzchnia
    • 422 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lokalizacja Czarna ul Czarneckiego gm Wołomin blisko trasy S8 Powierzchnia 451m2 Wymiary zbliżone do kształt prostokąt Media prąd na działce , woda i gaz w ulicy Linia zabudo...

  • Dom Tłuszcz Dzięcioły

    Tłuszcz

    • 1 550 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 7 046 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Wyjątkowy dom na dużej działce w malowniczej okolicy - blisko natury i świetnej komunikacji! Marzysz o komfortowym domu z przestronnym ogrodem, gdzie spokój natury...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Michałów-Reginów

    • 2 998 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 9 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Imprezy kawalerskie Zalew Zegrzyński pokoje do wynajecia
    1 / 11
    Imprezy kawalerskie Zalew Zegrzyński pokoje do wynajecia

    Rynia

    • 50 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • gospodarstwo

    miejsce na imprezę kawalerska urodzinowa panieńskie itp. klimat nad Zalewem Zegrzyńskim sala myśliwska ognisko rożen ogród blisko sklep las woda żaglówki kajaki kontakt [tel]

  • 1 / 3
    Działka Marki ul. Oleńki

    Marki » ul. Oleńki

    • 2 499 200 zł cena
    • 2 272 m2 powierzchnia
    • 1 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Okolice centrum handlowego M1 w Markach. Działka o łącznej powierzchni 2272m kw. teren objęty planem zagospodarowania MU. W bezpośrdnim sąsiedztwie zabudowa szeregowa, woda i prąd...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 2
    Działka budowlana

    Słupno

    • 900 000 zł cena
    • 1 521 m2 powierzchnia
    • 592 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1521m2 na ulicy Magnackiej w Słupnie. Dojazd z DW628 gminno-prywatny. Prąd, gaz ,woda w drodze, światłowód możliwy od lokalnego dostawcy. Grunt prze...

  • Działka Inwest. przy S8 Karpin k/Warszawy (2ha, szer. 100m)

    Karpin

    • 4 305 000 zł cena
    • 20 250 m2 powierzchnia
    • 213 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI INWESTYCYJNEJ Lokalizacja: Miejscowość: Karpin, gmina Dąbrówka, powiat Wołomiński Bezpośrednia bliskość trasy ekspresowej S8 Parametry nieruchomośc...

  • 1 / 3
    Lokal Wołomin ul. Mickiewicza Adama

    Wołomin » ul. Mickiewicza

    • 4 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu w centrum Wołomina lokal usługowo-handlowy. W bezpośrednim sąsiedztwie "Kaufland", Dw. kolejowy "Wołomin", usługi, handel, gastronomia i inne. W okolicy inne duże...

  • Działka budowlana 2900m Tłuszcz Wołomin
    1 / 7
    Działka budowlana 2900m Tłuszcz Wołomin

    Miąse

    • 750 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 259 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja Miąse ul Kardynała Wyszyńskiego nr ew działki 950 Powierzchnia 2900m , możliwy podział na trzy po zakupie Wymiary 26x110m kształt prostokąt Media prąd woda gaz L...

  • Działka leśna 5,2 ha i rolna 0,55ha Tłuszcz Pawłów Jadów
    1 / 8
    Działka leśna 5,2 ha i rolna 0,55ha Tłuszcz Pawłów Jadów

    Miąse

    • 265 000 zł cena
    • 52 000 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Lokalizacja Pawłów trasa Wołomin Miąse Jadów Na sprzedaż działka leśna o powierzchni ponad 5,2 ha /52000m2/ plus część rolna ok 0,52 ha /5200m2/ przy drodze asfaltowej biegnącej z...

  • Działka 9400m usługi składowanie Czarna Rżyska Wołomin
    1 / 5
    Działka 9400m usługi składowanie Czarna Rżyska Wołomin

    Rżyska

    • 1 500 000 zł cena
    • 9 400 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja Rżyska koło Wołomina Na sprzedaż działka budowlana ok 3500m2 i część rolna na usługi i składowanie obok linii wysokiego napięcia wymiary szerokość 42m dł 200m, jest n...

  • Designerski Dom 5 - pokojowy, jednopoziomowy , Wołomin

    Wołomin

    • 1 290 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 11 316 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    MOŻLIWA ZAMIANA NA MIESZKANIE WARSZAWA LUB OKOLICE Sprzedaż bezpośrednia, agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!! Sprzedam pięciopokojowy dom o nowoczesnym design...

  • 1 / 4
    Teren przemysłowo/usługowy dobra cena!

    Rasztów

    • 6 979 050 zł cena
    • 46 527 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w atrakcyjnej lokalizacji z dobrym dojazdem, do centrum Warszawy S8 zaledwie 30 minut.Przeznaczenie terenu: obiekty produkcyjne, składy i magazyny lub zabudowa usługowa.Mak...

  • Zamienie się na mieszkanie

    Marki

    • 750 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 12 296 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zamienie się na mieszkanie albo inna nieruchomości o podobnym metrażu w Warszawie w cichej okolicy, najchętniej Bialoleki bądź pod Warszawa również w cichej okolicy. Mieszkanie jes...

  • Atrakcyjna działka budowlana w rekreacyjnym Arciechowie
    1 / 5
    Atrakcyjna działka budowlana w rekreacyjnym Arciechowie

    Arciechów

    • 135 000 zł cena
    • 976 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    !!!!Ostatnia działka!!!!!!!!!!!!!!!!! Działka o powierzchni 976 m2 położona jest zaledwie 0,5 km od rzeki Bug. Jest to niezwykle malownicza, cicha i spokojna okolica. Działka obj...

  • Parter 3 pokoje, Ogród. Parking x 2
    Parter 3 pokoje, Ogród. Parking x 2

    Marki

    • 650 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Okazja! Apartament z dużą loggią+2x parking
    1 / 16
    Okazja! Apartament z dużą loggią+2x parking

    Ząbki

    • 1 149 999 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 12 922 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować przestronny i jasny apartament zlokalizowany w Ząbkach przy ul. Andersena 30. Lokal wykończony w wysokim standardzie, który jest w pełni...