• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Skrzydlna
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Zazdrość

(1)
  • Działka siedliskowa Zazdrość gm. Radziejowice
    1 / 3
    Działka siedliskowa Zazdrość gm. Radziejowice

    Zazdrość

    • 150 050 zł cena
    • 3 001 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Do sprzedania :działka rolna-siedliskowa w miejscowości Zazdrość pow. żyrardowski, o powierzchni 3001 m 2 . Dojazd utwardzoną drogą gminną. Wodociąg i prąd w drodze dojazdowej do...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • DZIAŁKA REKREACYJNA 45KM OD WARSZAWY TRASĄ S-8
    DZIAŁKA REKREACYJNA 45KM OD WARSZAWY TRASĄ S-8

    Słopsk

    • 100 000 zł cena
    • 1 384 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Do sprzedania działka REKREACYJNA w Słopsku o powierzchni 1384m.kw położonej 45 km od Warszawy, dogodny dojazd trasą S8.Działka znajduję się przy drodze gminnej w sąsiedztwie lasu....

  • Działka rolna 2000m z dala od sąsiadów Ręczaje Poświętne Woł
    1 / 4
    Działka rolna 2000m z dala od sąsiadów Ręczaje Poświętne Woł

    Zabrodzie

    • 110 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lokalizacja Ręczaje Polskie gm Poświętne koło Wołomina Działki rolne od 2000m2 przy drodze wewnętrznej pod lasem Przeznaczenie rolne z projektem planu zagosp – zabudowa jednorodzi...

  • Działka budowlana usługi Gołymin Osiek Pułtusk trasa Ciechan
    1 / 4
    Działka budowlana usługi Gołymin Osiek Pułtusk trasa Ciechan

    Zabrodzie

    • 135 000 zł cena
    • 6 400 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja Gołymin, Osiek Aleksandrów gm Gołymin Cena 135000zł Powierzchnia 6400m2 Wymiary szerokość 125m kształt zbliżony do trójkąta działka narożna Media przy działce prą...

  • Działki budowlane w miejscowości Adelin, gm. Zabrodzie
    1 / 6
    Działki budowlane w miejscowości Adelin, gm. Zabrodzie

    Adelin

    • 120 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż 8 działek budowlanych w miejscowości Adelin, gm. Zabrodzie, powiat wyszkowski. Działki położone w cichej i malowniczej miejscowości Adelin, 40 km od Warszawy, 1...

  • 2 działki budowlane z MPZP, blisko Wyszkowa
    1 / 6
    2 działki budowlane z MPZP, blisko Wyszkowa

    Ślubów

    • 169 500 zł cena
    • 1 358 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nie pobieram wynagrodzenia od Kupującego! Na sprzedaż działka budowlana: o numerze ewidencyjnym 582, Ślubów k. Wyszkowa. Możliwość zakupienie również działki o numerze 580, 589 z...

  • Dom Wszebory gm. Dąbrówka, gmina Dąbrówka
    1 / 13
    Dom Wszebory gm. Dąbrówka, gmina Dąbrówka

    Wszebory

    • 1 750 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 7 955 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Wszebory, gmina Dąbrówka. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni 219 m2 powstał na działce o powierzchni 2...