• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Zabrodzie

(2)
  • Działka rolna 2000m z dala od sąsiadów Ręczaje Poświętne Woł
    1 / 4
    Działka rolna 2000m z dala od sąsiadów Ręczaje Poświętne Woł

    Zabrodzie

    • 110 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lokalizacja Ręczaje Polskie gm Poświętne koło Wołomina Działki rolne od 2000m2 przy drodze wewnętrznej pod lasem Przeznaczenie rolne z projektem planu zagosp – zabudowa jednorodzi...

  • Działka budowlana usługi Gołymin Osiek Pułtusk trasa Ciechan
    1 / 4
    Działka budowlana usługi Gołymin Osiek Pułtusk trasa Ciechan

    Zabrodzie

    • 135 000 zł cena
    • 6 400 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja Gołymin, Osiek Aleksandrów gm Gołymin Cena 135000zł Powierzchnia 6400m2 Wymiary szerokość 125m kształt zbliżony do trójkąta działka narożna Media przy działce prą...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam BEZPOŚREDNIO działkę w Karpinie przy trasie S8
    1 / 6
    Sprzedam BEZPOŚREDNIO działkę w Karpinie przy trasie S8

    Karpin

    • 250 zł cena
    • 10 689 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Witam, Sprzedam bezpośrednio działkę w Miejscowości Karpin gm.Dąbrówka przy trasie S8 o powierzchni 10689 m2. Nr.działki 219/2. Cena 250zł/m2. Do negocjacji. Tel. 510.864.095 504....

  • Dom letniskowy w bliskiej odległości rzeki Bug
    1 / 20
    Dom letniskowy w bliskiej odległości rzeki Bug

    Drogoszewo

    • 360 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 4 391 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ALSER Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Dąbrówka

    • 899 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 6 709 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Nowy dom w stanie deweloperskim, pod Mostówką
    1 / 20
    Nowy dom w stanie deweloperskim, pod Mostówką

    Kiciny

    • 699 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 5 874 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ALSER Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Rysie

    • 995 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 2 488 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Mińsk Mazowiecki
    Biuro nieruchomości

  • Działka Inwest. przy S8 Karpin k/Warszawy (2ha, szer. 100m)

    Karpin

    • 4 305 000 zł cena
    • 20 250 m2 powierzchnia
    • 213 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI INWESTYCYJNEJ Lokalizacja: Miejscowość: Karpin, gmina Dąbrówka, powiat Wołomiński Bezpośrednia bliskość trasy ekspresowej S8 Parametry nieruchomośc...

  • Działka od 3100m Dąbrówka Radzymin
    1 / 3
    Działka od 3100m Dąbrówka Radzymin

    Dąbrówka

    • 220 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość: działka rolna pod zabudowę Powierzchnia działki: od 3200m2, 5760, 7500m do 2,3 ha Wymiary: od 30x50m Lokalizacja: gmina Dąbrówka Cena: od 220000zł .Na sprzedaż dział...

  • Działka z WZ od 3100m Dąbrówka Radzymin
    1 / 6
    Działka z WZ od 3100m Dąbrówka Radzymin

    Dąbrówka

    • 245 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość: działka rolna z WZ pod zabudowę Powierzchnia działki: podzielone od 3200m2, 5760, 7500m do 2,3 ha Wymiary: od 30x50m Lokalizacja: gmina Dąbrówka Cena: od 220000zł .N...

  • Syndyk sprzeda - Karolew
    1 / 9
    Syndyk sprzeda - Karolew

    Karolew

    • 194 000 zł cena
    • 1 920 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości Ewy Oleszkin – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej działając na mocy prawomocnego postanowienia Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy w Wars...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    Sprzedam działkę budowlaną

    Tumanek

    • 414 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działkę budowlaną powierzchnia 2300m 2, położona w miejscowości Tumanek gmina Wyszków. Świetnie zlokalizowana i skomunikowana dojazd z dwóch stron drogą asfaltową przy trasie S8 Wa...

  • Działka Trojany ul. Trojany

    Trojany

    • 2 555 238 zł cena
    • 10 262 m2 powierzchnia
    • 249 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 10252 m2. Nieruchomość położona jest w miejscowości Trojany, w gminie Dąbrówka, powiat Wołomin.  W ramach tej oferty zastrzega się możliwo...

  • Sprzedam działkę rolno - budowlaną
    Sprzedam działkę rolno - budowlaną

    Kiciny

    • 42 000 zł cena
    • 537 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolno - budowlaną położenie dobre wokół lasy, łąki, cicho do rzeki Liwiec 4 km. Dwa sklepy w odległości 1km, Ośrodek Zdrowia, Przedszkole, Szkoła, Sklepy sieciowe...

  • Działki na sprzedaż
    1 / 2
    Działki na sprzedaż

    Rysie

    • 153 400 zł cena
    • 767 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 5 działek z wydanymi WZ w miejscowości Rysie gm. Dębe Wielkie Działki o powierzchni od ok 800 m2 do ok 1400 m2 Cena: 200 zł za m2 Wszystkie działki mają zapewniony do...

  • Działki budowlane w miejscowości Adelin, gm. Zabrodzie
    1 / 6
    Działki budowlane w miejscowości Adelin, gm. Zabrodzie

    Adelin

    • 120 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż 8 działek budowlanych w miejscowości Adelin, gm. Zabrodzie, powiat wyszkowski. Działki położone w cichej i malowniczej miejscowości Adelin, 40 km od Warszawy, 1...

  • Działka przemysłowa przy S8 30 km od Warszawy
    1 / 3
    Działka przemysłowa przy S8 30 km od Warszawy

    Karpin

    • 2 250 000 zł cena
    • 10 050 m2 powierzchnia
    • 224 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferta biura nieruchomości. Pobieramy prowizję od strony kupującej za doprowadzenie do transakcji. Cena 2 250 000 zł netto + 23% VAT Na sprzedaż oferujemy działkę przemysłową o...

  • SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ
    1 / 3
    SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ

    Gulczewo

    • 140 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam. Sprzedam działkę budowlaną o numerze 208/29 i powierzchni 1000m2 w miejscowości Gulczewo (10 km od Wyszkowa). Media w drodze przed działką. Cena do negocjacji.

  • Działka Kręgi

    Kręgi

    • 399 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    | Biuro Nieruchomości Aspect w Wyszkowie poleca na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość zabudowaną siedliskiem gospodarstwa rolnego, w skład którego wchodzi m.in. budynek mieszkalny...

  • Dom Kręgi

    Kręgi

    • 799 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Biuro Nieruchomości "Aspect" w Wyszkowie poleca na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w stanie surowym zamkniętym, zlok...

  • 2 działki budowlane z MPZP, blisko Wyszkowa
    1 / 6
    2 działki budowlane z MPZP, blisko Wyszkowa

    Ślubów

    • 169 500 zł cena
    • 1 358 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nie pobieram wynagrodzenia od Kupującego! Na sprzedaż działka budowlana: o numerze ewidencyjnym 582, Ślubów k. Wyszkowa. Możliwość zakupienie również działki o numerze 580, 589 z...

  • Dom Wszebory gm. Dąbrówka, gmina Dąbrówka
    1 / 13
    Dom Wszebory gm. Dąbrówka, gmina Dąbrówka

    Wszebory

    • 1 750 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 7 955 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Wszebory, gmina Dąbrówka. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni 219 m2 powstał na działce o powierzchni 2...

  • Cicha działka pod dom 30 min. od Warszawy

    Jarzębia Łąka

    • 150 000 zł cena
    • 668 m2 powierzchnia
    • 225 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta biura nieruchomości - dostępna tylko u nas. Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 668 m2 położoną w miejscowości Jarzębia Łąka gmina Tłuszcz. Działka znajduje się w...

  • Działka 2,5 ha Dąbrówka, blisko S8, media, MPZP

    Dąbrówka

    • 1 250 000 zł cena
    • 25 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy do sprzedaży działkę rolną o powierzchni 2,5 ha, położoną w miejscowości Dąbrówka, zaledwie 30 km od granic Warszawy, w pobliżu trasy ekspresowej S8 Warszawa–Białystok. D...

  • Działka budowlana 1068 m² – Dąbrówka.

    Dąbrówka

    • 160 000 zł cena
    • 1 068 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1068 m². Dojazd drogą wewnętrzną o szerokości ok. 6 m. Teren płaski, niezalesiony, gotowy do rozpoczęcia inwestycji. Wszyst...

  • Działka budowlana 2136 m² – Dąbrówka.

    Dąbrówka

    • 320 000 zł cena
    • 2 136 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2136 m². Dojazd drogą wewnętrzną o szerokości ok. 6 m. Teren płaski, niezalesiony, gotowy do rozpoczęcia inwestycji. Wszyst...

  • Działka budowlana 1068 m² – Dąbrówka.

    Dąbrówka

    • 160 000 zł cena
    • 1 068 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Cicha działka pod dom 30 min. od Warszawy

    Jarzębia Łąka

    • 150 000 zł cena
    • 666 m2 powierzchnia
    • 226 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta biura nieruchomości - dostępna tylko u nas. Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 666 m2 położoną w miejscowości Jarzębia Łąka gmina Tłuszcz. Działka znajduje się w...

  • Ziemia rolna 1,25 ha niedaleko Warszawy

    Chrzęsne

    • 999 999 zł cena
    • 12 500 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko u nas. Nie pobieramy prowizji od Strony Kupującej. Na sprzedaż oferujemy ziemię rolną o powierzchni 1,25 ha (klasyfikacja gruntów: R V,...

  • Siedlisko pod lasem, 1,8 ha niedaleko Warszawy

    Chrzęsne

    • 1 299 999 zł cena
    • 18 410 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko u nas. Nie pobieramy prowizji od Strony Kupującej. Na sprzedaż oferujemy siedlisko położone w miejscowości Chrzęsne, gmina Tłuszcz, pow...

  • Cicha działka pod dom 30 min. od Warszawy

    Jarzębia Łąka

    • 300 000 zł cena
    • 1 334 m2 powierzchnia
    • 225 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta biura nieruchomości - dostępna tylko u nas. Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 1334 m2 położoną w miejscowości Jarzębia Łąka gmina Tłuszcz. Działka znajduje się w...

  • Dom Krusze ul. Krzemowa

    Krusze » ul. Krzemowa

    • 995 000 zł cena
    • 519 m2 powierzchnia
    • 1 918 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom wolnostojący (327m2 pow. użytkowej) w stanie surowym na działce o powierzchni 1205 m2 (szer. 25m x dł.41m) w powiecie Wołomińskim, gm. Klembów w miejscowości Krusze...