• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Radzyminem

(754)
  • 1 / 3
    Działka budowlana blisko Jeziora Zegrzyńskiego

    Arciechów

    • 360 000 zł cena
    • 1 128 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1128 m², położoną w miejscowości Arciechów, gmina Radzymin, powiat wołomiński, w pobliżu Jeziora Zegrzyńskiego. Szczegóły o...

  • Klimatyczny domek przy Bugu na końcu świata

    Nowe Załubice

    • 350 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 604 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko w naszym biurze. Pobieramy prowizję od Kupującego za doprowadzenie do transakcji, gwarantujemy pełne bezpieczeństwo transakcji. Na sprz...

  • Drewniany dom letniskowy w Arciechowie, 70 m²

    Arciechów

    • 555 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 7 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży drewniany dom letniskowy o powierzchni około 70 m², wybudowany w 2021 roku i położony na zagospodarowanej działce o wielkości 850 m² w Arciechowie, zaledwie...

  • 1 / 4
    Działka z MPZP, budowlana i tereny rolne.

    Mokre

    • 350 000 zł cena
    • 4 400 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 4400 m², położoną w spokojnej okolicy, zaledwie 2 km od Radzymina. Wszystkie media: prąd, gaz, woda i telefon znajdują się...

  • 1 / 4
    Atrakcyjna działka 2190 m², las i rzeka.

    Łosie

    • 465 000 zł cena
    • 2 190 m2 powierzchnia
    • 213 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2190 m², położoną w spokojnej i zielonej okolicy, w otoczeniu lasu i blisko rzeki. To doskonałe miejsce dla osób...

  • Domek letniskowy na działce budowlanej las rzeka

    Łosie

    • 265 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 4 819 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko u nas. Nie pobieramy prowizji od kupującego. Na sprzedaż oferujemy domek letniskowy o powierzchni ok. 55 m2 posadowiony na działce budo...

  • 1 / 3
    Działka ze stawem w spokojnej okolicy, 4995 m²

    Nowe Załubice

    • 480 000 zł cena
    • 4 995 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży działkę położoną w spokojnej okolicy domów letniskowych oraz jednorodzinnych. Nieruchomość jest ogrodzona, graniczy z innymi działkami rekreacyjnymi oraz z l...

  • Siedlisko 4,3 ha 30 km od Warszawy 0% prowizji

    Działy Czarnowskie

    • 2 900 000 zł cena
    • 43 400 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    NIE POBIERAMY PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO Oferta biura nieruchomości - dostępna tylko w naszym biurze. Na sprzedaż oferujemy duże siedlisko o powierzchni 4,3 ha położone w Działach Cza...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Działka budowlano-rekreacyjna | Kowalicha

    Kowalicha

    • 190 000 zł cena
    • 1 414 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Kowalicha, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego – z przeznaczeniem pod zabudowę letniskową. Informacje p...

  • Działka budowlana 2060 m² Łosie blisko Radzymina.

    Łosie

    • 399 000 zł cena
    • 2 060 m2 powierzchnia
    • 194 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2060 m² położoną w miejscowości Łosie, gmina Radzymin, w otoczeniu innych działek budowlanych i rekreacyjnych. Nieruchomość z...

  • Cicha działka pod dom 30 min. od Warszawy

    Jarzębia Łąka

    • 300 000 zł cena
    • 1 334 m2 powierzchnia
    • 225 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta biura nieruchomości - dostępna tylko u nas. Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 1334 m2 położoną w miejscowości Jarzębia Łąka gmina Tłuszcz. Działka znajduje się w...

  • 18 km od centrum Warszawy-Marki przy głównej ulicy

    Marki » al. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 483 686 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!!. Planowany termin zakończenia budowy - III kwartał 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i...

  • 18 km od centrum Warszawy-Marki przy głównej ulicy

    Marki » al. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 557 138 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 12 381 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• 18 km od centrum Warszawy-Marki przy głównej ulicy

    Marki » al. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 945 217 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 11 965 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

• 18 km od centrum Warszawy-Marki przy głównej ulicy

    Marki » al. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 703 086 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 12 123 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• 0% Osiedle domów blisko Zalewu Zegrzyńskiego

    Dosin

    • 1 000 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 7 247 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta deweloperska, 0% prowizji, bez PCC, gotowe do odbioru! Na sprzedaż oferujemy parterowe, funkcjonalnie zaprojektowane domy jednorodzinne, wolnostojące o powierzchniach 132 -...

  • Dom 90 m² blisko Zalewu Zegrzyńskiego i Rzeki

    Arciechów

    • 819 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży podpiwniczony dom o powierzchni 90 m² położony w malowniczej okolicy, w pobliżu Zalewu Zegrzyńskiego i rzeki Rządzy. Nieruchomość usytuowana jest na działce...

  • 1 / 3
    Teren inwest. 3211 m² – zabudowa usługowa/przem.

    Marki

    • 3 730 000 zł cena
    • 3 211 m2 powierzchnia
    • 1 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 3211 m², położoną w bezpośrednim sąsiedztwie centrum handlowego M1 oraz trasy Toruńskiej. Działka przylega do ulicy, a j...

  • 18 km od centrum Warszawy-Marki przy głównej ulicy

    Marki » al. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 500 175 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 13 163 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• 18 km od centrum Warszawy-Marki przy głównej ulicy

    Marki » al. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 803 054 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 13 165 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro