• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Radzymin +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Radzyminem

(754)
  • Lokal Nowe Lipiny

    Nowe Lipiny

    • 10 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala magazynowo produkcyjna o pow.400m2. Pomieszczenia pod produkcję lub magazyn. Pomierzenie biurowe oraz socjalne Obiekt zlokalizowany jest blisko stacji kolejowej W...

  • Mieszkanie Legionowo, Zegrzyńska
    Mieszkanie Legionowo, Zegrzyńska

    Legionowo

    • 645 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,6 m², położone na 3 piętrze w bloku przy ul. Zegrzyńskiej 69 w Legionowie (osiedle Piaski). Mieszkanie składa się z: -...

  • Dom56m²,Działka263m²,DużyGaraż,AtrakcyjnaLokalizacja,NowaCena
    Dom56m²,Działka263m²,DużyGaraż,AtrakcyjnaLokalizacja,NowaCena

    Ząbki

    • 1 049 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 18 733 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 56 m² znajdujący się przy ul. Piłsudskiego w Ząbkach. Nieruchomość została wybudowana w 1967r. i skład...

  • Sprzedam
    1 / 2
    Sprzedam

    Stasiopole

    • 290 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Stasiopole gm.Wołomin dwie działki razem. Naprzeciwko Natura 2000 więc nic się nie wybuduje. Cena do negocjacji.

  • Mieszkanie 2-pokoje w Wołominie oś. Lipińska
    Mieszkanie 2-pokoje w Wołominie oś. Lipińska

    Wołomin

    • 399 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 10 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Sprzedam bezpośrednio 2-pokojowe mieszkanie na Oś. Lipińska. Powierzchnia 38 m² . W skład mi...

  • Mieszkanie Rynia gm. Nieporęt
    Mieszkanie Rynia gm. Nieporęt

    Rynia

    • 976 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 16 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż apartament o powierzchni 61 m2, położony w malowniczej miejscowości Rynia, w gminie Nieporęt, w pierwszej linii brzegowej nad Zalewem Zegrzyńskim. Apartament znajduje...

  • Mieszkanie Marki, Ceglana
    Mieszkanie Marki, Ceglana

    Marki

    • 929 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 636 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedajemy mieszkanie 2-poziomowe z ogródkiem. 1 piętro + poddasze mieszkalne.  W cenie ogród (69 mkw) i miejsce postojowe. Obydwa poziomy mogą działać jak 2 niezależne mieszkan...

  • Działka Serock Moczydło
    Działka Serock Moczydło

    Serock

    • 1 200 000 zł cena
    • 5 132 m2 powierzchnia
    • 234 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość posiada duży potencjał. Teren jest płaski, nie ma drzew, działka jest kształtna. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczona jest pod zabudowę miesz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Kawalerka po remoncie, centrum Legionowa
    1 / 6
    Kawalerka po remoncie, centrum Legionowa

    Legionowo

    • 1 800 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Zarezerwowane Mieszkanie dostępne od maja! Najem okazjonalny Zapraszam na pokaz mieszkania Funkcjonale, świeżo wyremontowane 1 pokojowe mieszkanie, komfortowo urządzone i wyposaż...

  • Mieszkanie bez czynszu z ogrodem 112 m2 DOM JEDNORODZINNY
    1 / 15
    Mieszkanie bez czynszu z ogrodem 112 m2 DOM JEDNORODZINNY

    Ząbki

    • 800 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 14 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie BEZCZYNSZOWE trzypokojowe 56,4 m2 (każde mieszkanie posiada indywidualne wejście i wjazd na posesję oraz indywidualną księgę wieczystą). DOM składa się z dwóch - nieza...

  • Magazyn, hala, warsztat, biuro, dom, działka 2705m Miąse gm
    Magazyn, hala, warsztat, biuro, dom, działka 2705m Miąse gm

    Miąse

    • 1 399 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 12 954 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Powierzchnia budynku usługowego: 200m²,parter Przeznaczenie: usługowy, magazyn, biuro wysokość 3,40m Dostępne natychmiast Stan wykończenia:- Gotowy do prowadzenia firmy Powierz...

  • 0%, działka budowlana z domem letniskowym

    Nowe Załubice

    • 220 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 275 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko u nas. Nie pobieramy prowizji od Strony Kupującej. Na sprzedaż oferujemy kształtną działkę budowlaną o powierzchni 800 m2 z drewnianym...

  • Dom Wołomin ul.

    Wołomin

    • 4 500 000 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 9 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję na sprzedaż trzypoziomowy dom o powierzchni całkowitej 368 mkw (powierzchnia użytkowa 256 mkw), oraz o powierzchni pomieszczeń gospodarczych wraz z garażem czterostanowisko...

  • 2 pokoje gotowe do wprowadzenia !!!
    1 / 13
    2 pokoje gotowe do wprowadzenia !!!

    Legionowo

    • 549 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 13 072 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dzień Pokazowy 05.05.2026r. (Środa) Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, zlokalizowane w Legionowie przy ul. Husarskiej 29. Nieruchomość usytuow...

  • Dom lokal hostel 5 nowych lokali mieszkań działka Tłuszcz
    Dom lokal hostel 5 nowych lokali mieszkań działka Tłuszcz

    Tłuszcz

    • 1 300 000 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 3 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowy budynek z 5 nowymi niezależnymi lokalami mieszkalnymi w stanie podwyższonym deweloperskim na działce 808m2 Tłuszcz przy PKP świetnie nadaje się pod wynajmy, na firmę, hostel p...

  • Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem | 40 m² | Ząbki
    Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem | 40 m² | Ząbki

    Ząbki

    • 460 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 11 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem | 40 m² | Ząbki, ul. Powstańców 62A | parter | miejsce parkingowe Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m², położone na parterze w b...

  • Mieszkanie Legionowo
    Mieszkanie Legionowo

    Legionowo

    • 849 900 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 9 239 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Unikalna oferta. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 92 m2 po obwodzie 120m2. Piękne, wysokie ze skosami. Zlokalizowane na ostatnim, 3 piętrze w bloku z lat 60 - tych. Blok z cegł...

  • Dom 200 m² wielofunkcyjny – firma lub mieszkanie
    1 / 10
    Dom 200 m² wielofunkcyjny – firma lub mieszkanie

    Wołomin

    • 7 995 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Oferujemy do wynajęcia dom wolnostojący o powierzchni 200 m², położony w w Wołominie na ogrodzonej działce o powierzchni 800 m². Nieruchomość posiada dwa niezależne wejścia, a na k...

  • Działka Serock ul. Franciszka Marii Lanciego

    Serock » ul. Lanciego

    • 159 200 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO Serock ul. Franciszka Marii Lanciego Kontakt: [tel] Na sprzedaż jedna z 14 działek nr.73/35 73/50 powierzchnia 800m2.Teren objęty MPZP MN15 Istnieje możliwość...

  • Dom Jabłonna
    1 / 11
    Dom Jabłonna

    Jabłonna

    • 1 000 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 8 404 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kontakt telefoniczny: [tel] Nowoczesny dom 119 m² okolice Warszawy – 30 min do centrum | Jabłonna ul. Piaskowa | dom pod Warszawą | Szukasz komfortowego domu w spokojnej, zielonej...