• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Radzyminem

(754)
  • Działka budowlana Stasi Las gm. Serock
    1 / 2
    Działka budowlana Stasi Las gm. Serock

    Stasi Las

    • 745 000 zł cena
    • 2 981 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana - cisza i przestrzeń Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2981 m2, położona w miejscowości Stasi Las. Nieruchomość ma regularny, prostokątny k...

  • Działka budowlana Pobyłkowo Małe gm. Pokrzywnica Pobyłkowo Małe
    Działka budowlana Pobyłkowo Małe gm. Pokrzywnica Pobyłkowo Małe

    Pobyłkowo Małe

    • 346 220 zł cena
    • 2 473 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. niemal 2500m (35x62m) przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną, w bezpośrednim sąsiedztwie rzeczki zapewni niesamowity klimat do mieszkania i wypoczynku. Je...

Pobyłkowo Małe

    • 320 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 1600m (54x30m) przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną, położona w sąsiedztwie domów wolnostojących. Prąd i woda znajduje się niedaleko działki. Działka zn...

  • Dom Serock
    1 / 11
    Dom Serock

    Serock

    • 4 650 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 27 353 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

     Pierwsza linia zabudowy w Serocku, z widokiem na Zalew Zegrzyński.  Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom o powierzchni 170 m2, wybudowany w 2024 roku. Usytuowany na dzia...

  • Działka budowlana Dzierżenin gm. Pokrzywnica
    Działka budowlana Dzierżenin gm. Pokrzywnica

    Dzierżenin

    • 100 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane w zielonej okolicy Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Dzierżenin, gmina Pułtusk o powierzchni od 1000 m2 do 1300 m2. W ofercie łącznie siedem działek p...

  • Działka inwestycyjna Legionowo
    Działka inwestycyjna Legionowo

    Legionowo

    • 2 500 000 zł cena
    • 8 400 m2 powierzchnia
    • 298 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka o pow niemal 8400m, w kształcie prostokąta o wymiarach ok 48x175m znajduje się tuż przy granicy Legionowa. Na działce stoi duży dom z lat "70, podłączony do sieci energetyc...

  • Działka inwestycyjna Jabłonna gm. Wyśmierzyce Jabłonka
    Działka inwestycyjna Jabłonna gm. Wyśmierzyce Jabłonka

    Jabłonna

    • 1 050 000 zł cena
    • 3 450 m2 powierzchnia
    • 305 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka o powierzchni 3450m2, o szerokości 36m w kształcie prostokąta z lekko ściętym jednym rogiem. Składa się z dwóch sąsiadujących ze sobą działek 1500m2 i 1950m2 W MPZP gminy J...

  • Dom Stary Kraszew gm. Klembów
    1 / 7
    Dom Stary Kraszew gm. Klembów

    Stary Kraszew

    • 1 200 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom o powierzchni - 150 m2.  Idealny dla rodziny.   Powierzchnia działki - 600m2 (do zagospodarowania przez nabywców) jest również idealna dla tych, którzy co prawda m...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Stanisławów Pierwszy gm. Nieporęt
    1 / 15
    Dom Stanisławów Pierwszy gm. Nieporęt

    Stanisławów Pierwszy

    • 2 150 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 12 216 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojacy o naprawdę unikatowym charakterze i klimacie. Zrealizowany wg. projektu pracowni extradom.pl "Dom przy Zamkowej" z drobną zmianą, tj. powiększeniem domu o przyłą...

  • Działka usługowa Legionowo
    Działka usługowa Legionowo

    Legionowo

    • 730 000 zł cena
    • 1 728 m2 powierzchnia
    • 423 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka mieszkaniowo usługowa o pow. 1728m (30x58m), położona w dogodnej lokalizacji przy jednej z głównych ulic w Michałowie Reginowie. Teren w kształcie foremnego prostokąta, kró...

  • Dom Marynino gm. Serock
    1 / 13
    Dom Marynino gm. Serock

    Marynino

    • 890 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 6 403 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom 139,85 m2, w tym funkcjonalny garaż 20,45m2 -  w zabudowie bliźniaczej, z dużą działką 700 m2 Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o wyjątkowo f...

  • Działka budowlana Dzierżenin gm. Pokrzywnica
    Działka budowlana Dzierżenin gm. Pokrzywnica

    Dzierżenin

    • 1 820 000 zł cena
    • 18 178 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane i duży teren inwestycyjny - idealne dla dewelopera Na sprzedaż duży teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 18178 m2 , położony w miejscowości Dzierżenin, gmin...

  • Działka budowlana Serock
    Działka budowlana Serock

    Serock

    • 133 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 950m, wymiary 30x32m, przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną, zlokalizowana w kompleksie działek o podobnej wielkości. Niektóre działki zostały zabudowane...

  • Działka budowlana Dzierżenin gm. Pokrzywnica
    Działka budowlana Dzierżenin gm. Pokrzywnica

    Dzierżenin

    • 1 089 660 zł cena
    • 18 161 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 18000 podzielona na 8 mniejszych działek o pow. ok 1000m przeznaczonych pod zabudowę jednorodzinną, o wymiarach ok. 42x25m. i jedną większą ze stawem o pow...

  • Dom Pobyłkowo Małe gm. Pokrzywnica
    1 / 4
    Dom Pobyłkowo Małe gm. Pokrzywnica

    Pobyłkowo Małe

    • 837 800 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 5 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy, parterowy dom wolnostojący w malowniczej miejscowości Pobyłkowo Małe - w pobliżu Serocka. Dom znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, w sąsiedztwie nowych domów jedn...

  • Ziemia rolna 2,71 ha koło Radzymina

    Nowe Załubice

    • 800 000 zł cena
    • 27 100 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko u nas. Pobieramy prowizję od kupującego za doprowadzenie do transakcji. Na sprzedaż oferujemy ziemię rolną o powierzchni 2,71 ha, położ...

  • Dom z halą na dużej działce budowlano-usługowej

    Nowe Załubice

    • 1 395 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 19 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta biura nieruchomości. Pobieramy prowizję od kupującego za doprowadzenie do transakcji, gwarantujemy pełne bezpieczeństwo transakcji. Na sprzedaż oferujemy nieruchomość poło...

  • Działka z domkiem przy Bugu na końcu świata

    Nowe Załubice

    • 349 000 zł cena
    • 1 368 m2 powierzchnia
    • 256 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko w naszym biurze. Pobieramy prowizję od Kupującego za doprowadzenie do transakcji, gwarantujemy pełne bezpieczeństwo transakcji. Na sprz...

  • Dom letniskowy o pow. 113 m² w pobliżu rzeki Bug.

    Kuligów

    • 670 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 5 930 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży dom letniskowy z możliwością całorocznego użytkowania, o powierzchni 113 m², położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 585 m². Budynek posiada garaż...

  • 18 km od centrum Warszawy-Marki przy głównej ulicy

    Marki » al. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 563 584 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 742 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!!. Planowany termin zakończenia budowy - II kwartał 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i...