• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Radzymin
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Radzymin

(113)
  • Działka 9000m2 Budowlano rolna asfalt media Dąbrówka
    1 / 4
    Działka 9000m2 Budowlano rolna asfalt media Dąbrówka

    Radzymin

    • 379 000 zł cena
    • 8 500 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    tel [tel] Lokalizacja gmina Dąbrówka koło Radzymina Cena 378000zł Powierzchnia 8500m2 Wymiary szerokość 47m kształt prostokąt Media prąd, woda miejska przy działce Linia zab...

  • Wynajem mieszkania Radzymin okolice os. Victoria
    1 / 11
    Wynajem mieszkania Radzymin okolice os. Victoria

    Radzymin

    • 3 200 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    WYNAJEM BEZPOŚREDNIO od właściciela Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 41,67 m² w Radzyminie, okolice os. Victoria. Mieszkanie znajduje się na d...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA w Radzyminie
    1 / 2
    DZIAŁKA BUDOWLANA w Radzyminie

    Radzymin

    • 320 000 zł cena
    • 603 m2 powierzchnia
    • 531 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlanych, DOBRY DOJAZD DO WARSZAWY trasa szybkiego ruchu S8 lub autobus miejski z centrum Radzymina, PKP Do sprzedaży działka budowlana o wymiarach 21 x 30 m.Spokojna...

  • Działka przemysłowa od 7600m PU Radzymin Dybów S8
    Działka przemysłowa od 7600m PU Radzymin Dybów S8

    Radzymin

    • 1 730 000 zł cena
    • 7 600 m2 powierzchnia
    • 228 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    ID: 11592 N tel [tel] www.biznes24.net Lokalizacja Dybów Kolonia koło Radzymina przybliżona lokalizacja na google map 52.418224, 21.225300 Cena 225zł/m całość cena 1 730 000 zł...

  • Mieszkanie Radzymin ul. Reymonta

    Radzymin » ul. Reymonta

    • 599 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o pow. 49,32 m² znajdujące się przy ul. Reymonta w Radzyminie.~~Nieruchomość położona jest na II piętrze bloku mieszkalnego z windą, wybudowanego w 2012r. Ro...

  • Dom szeregowiec
    Dom szeregowiec

    Radzymin

    • 549 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 5 490 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Radzymin

    • 552 170 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 9 052 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Łomianki
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Radzymin

    • 530 713 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 311 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Łomianki
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Radzymin

    • 467 240 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 10 158 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Łomianki
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Radzymin

    • 435 896 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 8 547 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Łomianki
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Radzymin

    • 469 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Radzymin

    • 2 200 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 8
    Dom szeregowiec

    Radzymin

    • 749 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 5 992 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Radzymin

    • 2 550 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Radzymin

    • 370 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Radzymin

    • 696 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 7 734 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    RE/MAX City
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Radzymin

    • 595 036 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 751 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Radzymin

    • 414 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 10 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 19
    Dom szeregowiec

    Radzymin

    • 790 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 267 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 6 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 6 pokojowe

    Radzymin

    • 1 100 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 6 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 pokoje

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości