• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Radzymin

(113)
  • Działka bud. 716 m² w Radzyminie, spokojna okolica

    Radzymin

    • 268 500 zł cena
    • 716 m2 powierzchnia
    • 375 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 716 m², położoną w czwartej linii zabudowy, z dojazdem drogą utwardzoną. Media: prąd znajduje się w drodze przy działce, natom...

  • 0%, lokal w budynku mieszkalnym w Radzyminie

    Radzymin

    • 712 040 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 14 241 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Podana cena ofertowa jest ceną netto. Należy doliczyć 23% VAT - Cena brutto: 875 809,20 zł 0% - kupując nie płacisz prowizji !!! Budynek A, lokal nr LU-7 , DO KAŻDEGO Z LOKALI...

  • 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 732 648 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 9 901 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pis...

  • 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 607 168 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 10 653 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

• 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 592 245 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 769 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• 1 / 3
    Działka 3000 m² zabudowa wolnostojąca i bliźniacza

    Radzymin

    • 1 350 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 3 000 m², położoną w Radzyminie, w spokojnej części miasta, z dobrym dojazdem do Warszawy. Nieruchomość objęta jest miejscowy...

  • 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 653 366 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

• 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 597 274 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 860 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 0%,osiedle w pobliżu S8 i ul.Korczaka w Radzyminie

    Radzymin » ul. Ogrodowa

    • 499 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 7 677 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!!. Zakończenie budowy - do czerwca 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zm...

  • 0%,osiedle w pobliżu S8 i ul.Korczaka w Radzyminie

    Radzymin » ul. Ogrodowa

    • 499 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 755 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• 1 / 3
    Na sprzedaż działka w Radzyminie – 2000 m²

    Radzymin

    • 150 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka w Radzyminie – 2000 m² Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 2000 m², położoną w atrakcyjnej lokalizacji – blisko centrum Radzymina, z doskonałym doja...

  • 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 597 060 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 856 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Działka bud. 1021m² w Radzyminie, spokojna okolica

    Radzymin

    • 383 000 zł cena
    • 1 021 m2 powierzchnia
    • 376 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1021 m², położoną w drugiej linii zabudowy, z dojazdem drogą utwardzoną. Media: prąd znajduje się w drodze przy działce, natom...

  • Dom/Segment na sprzedaż - Bezpośrednio od Developera C5/2
    1 / 9
    Dom/Segment na sprzedaż - Bezpośrednio od Developera C5/2

    Radzymin

    • 899 000 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 5 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Dom / segment na sprzedaż – bezpośrednio od dewelopera (C5/2) Cena: 899 000 zł Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokali w naszej najnowszej inwestycji – kameralnego...

  • Dom Radzymin rynek pierwotny ul. Weteranów

    Radzymin » ul. Weteranów

    • 987 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 6 494 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Radzymin/Łąki ul. Fiołkowa Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,16m2 z ogrodem 500m2 Dom nr 1 i 2 (plan w gale...

  • Mieszkanie z ogródkiem
    1 / 13
    Mieszkanie z ogródkiem

    Radzymin

    • 699 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Kontakt: Do sprzedania bezpośrednio mieszkanie 53m² z ogródkiem o powierzchni ponad 100 m2 wraz z wyposażeniem (meble, sprzęty AGD). Przestronne mieszkanie z 2011 r. w centrum Ra...

  • Dom Radzymin ul. Żeromskiego Stefana

    Radzymin » ul. Żeromskiego

    • 5 800 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Do wynajmu dom (1/2 bliźniaka) w Radzyminie. Budynek usytuowany jest pośród zabudowy mieszkalnej, usługowo-produkcyjnej. Budynek dwukondygnacyjny (parter i piętro) w trakcie...

  • Działka Radzymin ul.

    Radzymin

    • 490 000 zł cena
    • 21 711 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 21 711 m2. Działka położona jest w gminie Radzymin, miejscowość Cegielnia.Obręb 0003, numer ewidencyjny działki 83.Według miejscoweg...

  • Sprzedam działkę w atrakcyjnej cenie
    Sprzedam działkę w atrakcyjnej cenie

    Radzymin

    • 200 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia