• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Radzymin

(113)
  • 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 597 274 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 860 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pise...

  • 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 597 274 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 860 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pis...

  • 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 581 240 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 11 178 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Działka 950 m² centrum, MPZP:mieszkaniowo-usługowa

    Radzymin

    • 1 540 000 zł cena
    • 980 m2 powierzchnia
    • 1 572 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 950 m², położoną w ścisłym centrum Radzymina, w pierwszej linii zabudowy przy głównej ulicy. Zgodnie z MPZP, teren przeznaczony jest po...

  • 1 / 3
    Działka 799 m² w Radzyminie, MPZP, media

    Radzymin

    • 336 000 zł cena
    • 799 m2 powierzchnia
    • 421 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 799 m², położoną w Radzyminie, około 2 km od centrum. Działka ma kształt prostokąta o szerokości 27,5 m i znajduje się przy p...

  • 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 607 168 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 10 653 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• 0%, 2 m-ca parking.i poddasze dodatkowo

    Radzymin » ul. Wołomińska

    • 590 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 677 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• 0%,osiedle w pobliżu S8 i ul.Korczaka w Radzyminie

    Radzymin » ul. Ogrodowa

    • 579 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 10 158 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!!. Zakończenie budowy - do czerwca 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zm...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 2
    Radzymin:tereny pod zabudowę mieszkaniową i usługi

    Radzymin

    • 3 570 000 zł cena
    • 11 500 m2 powierzchnia
    • 311 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 11 500 m² położoną przy drodze asfaltowej, z dostępem do wszystkich mediów, w spokojnej okolicy blisko lasu i terenów rekreacyjnych, z...

  • Działka bud. 716 m² w Radzyminie, spokojna okolica

    Radzymin

    • 268 500 zł cena
    • 716 m2 powierzchnia
    • 375 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 716 m², położoną w piątej linii zabudowy, z dojazdem drogą utwardzoną. Media: prąd znajduje się w drodze przy działce, natomia...

  • 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 607 168 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 10 653 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 660 033 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 10 001 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

• 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 607 168 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 10 653 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

• 0%, m-ca parking.i poddasze dodatkowo

    Radzymin » ul. Wołomińska

    • 590 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 677 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• 1 / 3
    Na sprzedaż działka budowlana – 2261 m², Radzymin.

    Radzymin

    • 590 000 zł cena
    • 2 261 m2 powierzchnia
    • 261 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2261 m², położoną w Radzyminie. Wszystkie media miejskie w drodze: w tym prąd, gaz, woda oraz kanalizacja. Do dzia...

  • 0%, lokal w budynku mieszkalnym w Radzyminie

    Radzymin

    • 806 260 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 14 145 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Podana cena ofertowa jest ceną netto. Należy doliczyć 23% VAT - Cena brutto: 875 809,20 zł 0% - kupując nie płacisz prowizji !!! Budynek A, lokal nr LU-9 , DO KAŻDEGO Z LOKALI...

  • Działka budowlana 800 m² z dojazdem z dwóch stron

    Radzymin

    • 300 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 375 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 800 m², położona w pierwszej linii zabudowy, narożną, z dojazdem z dwóch stron. Media: prąd w drodze przy działce. Pozostał...

  • Działka bud. 716 m² w Radzyminie, spokojna okolica

    Radzymin

    • 268 500 zł cena
    • 716 m2 powierzchnia
    • 375 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 716 m², położoną w czwartej linii zabudowy, z dojazdem drogą utwardzoną. Media: prąd znajduje się w drodze przy działce, natom...

  • Działka bud. 1013m² w Radzyminie, spokojna okolica

    Radzymin

    • 380 000 zł cena
    • 1 013 m2 powierzchnia
    • 376 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1013 m², położoną w trzeciej linii zabudowy, z dojazdem drogą utwardzoną. Media: prąd znajduje się w drodze przy działce, nato...

  • 0%, 2 m-ca parkingowe i poddasze dodatkowo

    Radzymin » ul. Wołomińska

    • 590 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 677 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro