• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Komorniki
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania po remoncie Warszawa

(134)
  • 4-pok.po Gen. Remoncie, Bliska Wola-Centrum, METRO

    Warszawa

    • 1 290 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 17 672 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Sprzedaż bezpośrednia, agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!! Sprzedam piękne , rozkładowe 4 – pokojowe mieszkanie położone na parterze czteropiętrowego budynku ( ul....

  • Lokalizacja | po remoncie | parking | 3 pokoje

    Warszawa » Bielany » ul. Bogusławskiego

    • 939 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 15 146 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    --- NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Wyjątkowe mieszkanie z panoramicznym widokiem – Bielany, ul. Bogusławskiego Na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie o pow...

  • Komfortowe mieszkanie z dużym tarasem – gotowe do zamieszkania!
    Komfortowe mieszkanie z dużym tarasem – gotowe do zamieszkania!

    Warszawa

    • 640 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 15 610 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne i jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41 m² z dużym tarasem 11,5 m², położone na ostatnim (5.) piętrze kameralnego budynku z windą i całodobową ochroną...

  • 2 oddzielne pokoje po całkowitym remoncie!
    1 / 8
    2 oddzielne pokoje po całkowitym remoncie!

    Warszawa

    • 3 300 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia nowe, klimatyczne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy w doskonałej lokalizacji – przy Al. Solidarności na Woli. Mieszkanie jest świeżo po remoncie, nie było...

  • Designerska mikro kawalerka po remoncie- Dzielna 1
    1 / 9
    Designerska mikro kawalerka po remoncie- Dzielna 1

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia klimatyczna, świeżo wyremontowana mikro kawalerka o powierzchni 18 m², położona przy ul. Dzielnej 1 na warszawskim Muranowie (Śródmieście). -Nieruchomoś...

  • GALERIA MOKOTÓW | 3 POKOJE | BALKON | 52m2 | WINDA
    GALERIA MOKOTÓW | 3 POKOJE | BALKON | 52m2 | WINDA

    Warszawa

    • 739 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 14 212 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    [CENA DO NEGOCJACJI] [KUPUJACY NIE PŁACI PROWIZJI] PEŁNA WŁASNOŚĆ KSIĘGA WIECZYSTA GRUNTY UREGULOWANE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU MIESZKANIA NA KREDYT :: Krótko: Warszawa - Mokotów / 3 poko...

  • Stary Żoliborz- ul. ks. J.Popiełuszki

    Warszawa » Żoliborz » ul. Popiełuszki

    • 620 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 16 316 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Mieszkanie położone na Starym Żoliborzu, przy ul. ks. Jerzego Popiełuszki . Kamienica z 1955 roku po remoncie elewacji i klatek schodowych Położenia kamienicy jest w idealnym pun...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Rabsztyńska

    Warszawa » Wola » ul. Rabsztyńska

    • 1 479 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 13 446 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 109,6 m² przy ul. Rabsztyńskiej na warszawskiej Woli. Lokal znajduje się w nadbudowie kamienicy w spokojnym, wewnętrznym otoczeniu...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Wola, Krochmalna
    Mieszkanie Warszawa Wola, Krochmalna

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3 pokoje o powierzchni 50 m2 oraz ewentualnie miejsce postojowe w garażu podziemnym Świetna lokalizacja * ul. KROCHMALNA 32a - budynek z recepcją, os.zamknięte * DO METRA 5 minu...

  • Wyjątkowe mieszkanie na wynajem - Stare Miasto | widok na Wisłę | 56 m²
    Wyjątkowe mieszkanie na wynajem - Stare Miasto | widok na Wisłę |...

    Warszawa

    • 3 400 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na wynajem funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 56 m², położone przy ul. Krzywe Koło - w ścisłym centrum warszawskiej Starówki. Oferta wyróżnia się połączeniem trze...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Aleja Jana Pawła Ii
    Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Aleja Jana Pawła...

    Warszawa

    • 629 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 18 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    2-pokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy - Aleja Jana Pawła II, Śródmieście Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,8 m², zlokalizowane w odnowionej kamienicy przy Alei Jana P...

  • DWUPAK 1p+2p CEGŁA z 1996r.,2 wejścia, WYSOKIE 3m
    1 / 11
    DWUPAK 1p+2p CEGŁA z 1996r.,2 wejścia, WYSOKIE 3m

    Warszawa

    • 946 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 19 709 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Mieszkanie jest w trakcie remontu i jeszcze można zmienić projekt pod nowego właściciela. Zdjęcia pokazują wizual...

  • Mieszkanie Warszawa śródmieście, ul. Leszczyńska
    1 / 13
    Mieszkanie Warszawa śródmieście, ul. Leszczyńska

    Warszawa

    • 6 500 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia jasny, cichy, elegancki apartament po remoncie usytuowany na 3 piętrze nowoczesnego, zamkniętego budynku z 2006 r. z ochroną i monitoringiem w Śródmieściu na Powiślu....

  • Mieszkanie Warszawa Ochota ul. Urbanistów

    Warszawa » Ochota » ul. Urbanistów

    • 2 800 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 8 piętro

    Oferuję do wynajęcia świeżo wyremontowaną kawalerkę o powierzchni 25 m², położoną na 8. - ostatnim piętrze zadbanego bloku na warszawskiej Ochocie. Mieszkanie jest jasne, funkcjona...

  • Mieszkanie na Powiślu, widok na park, dobra lokalizacja, po remoncie
    Mieszkanie na Powiślu, widok na park, dobra lokalizacja, po remon...

    Warszawa

    • 895 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 23 553 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Sprzedam bezpośrednio mieszkanie po remoncie w centrum Warszawy, ale jednocześnie w cichej okolicy. Dwa pokoje na Powiślu przy parku Sapera oraz Marszałka Rydza – Śmigłego. Do Bu...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Aleja Jana Pawła Ii

    Warszawa » Śródmieście » ul. Aleja Jana Pawła II

    • 629 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 17 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    2-pokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy - Aleja Jana Pawła II, ŚródmieścieNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,8 m², zlokalizowane w odnowionej kamienicy przy Alei Jana Paw...

  • Trzypokojowe mieszkanie po remoncie na Bemowie
    Trzypokojowe mieszkanie po remoncie na Bemowie

    Warszawa

    • 999 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 12 183 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie z dużą oddzielna kuchnią i miejscem na jadalnię, łazienką z wanną oraz oddzielną toaletą. Mieszkanie pierwotnie było mieszkaniem czteropokojow...

  • Trzy pokoje na Bielanach, Wrzeciono, Metro-Wawrzyszew
    Trzy pokoje na Bielanach, Wrzeciono, Metro-Wawrzyszew

    Warszawa

    • 3 800 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mam do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o pow. 48 m2, na Bielanach tuż przy stacji metra, na ulicy Wrzeciono 1, pierwsze piętro, w cztero piętrowym bloku. Trzy oddzielne pokoje zamy...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów ul. Edwarda Dembowskiego

    Warszawa » Ursynów » ul. Dembowskiego

    • 899 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 14 270 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu fantastyczne, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie tuż obok Metra StokłosyNAJWAŻNIEJSZE ATUTY:- 200 metrów od wejścia do Metra Stokłosy-  3 ustawn...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul.

    Warszawa » Mokotów

    • 1 039 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 16 235 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie, świeżo po remoncie - wysoki standard wykończenia!Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 64 m², usytuowanego na 2. piętrze w 8-p...