• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kielce
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Kawalerki Warszawa

(250)
  • Nowe

    Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Aleja Stanów Zjednoczonyc...

    Warszawa » Praga-Południe » al. Aleja Stanów Zjednoczonych

    • 569 999 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 17 813 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis nieruchomościOferuję na sprzedaż stylowe mieszkanie o powierzchni 32,26 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w 10-piętrowym bloku mieszkalnym z windą. Mieszkanie znajduje się na...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Jana I Jędrzeja Śniadeckich

    Warszawa » Śródmieście » ul. Śniadeckich

    • 1 120 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 23 830 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie o pow. 46,52 m2 usytuowane na 1. piętrze budynku, mieszczącego się tuż przy Politechnice Warszawskiej oraz I linii metra, na warszawskim Śródmieściu....

  • Designerska mikro kawalerka po remoncie- Dzielna 1
    1 / 9
    Designerska mikro kawalerka po remoncie- Dzielna 1

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia klimatyczna, świeżo wyremontowana mikro kawalerka o powierzchni 18 m², położona przy ul. Dzielnej 1 na warszawskim Muranowie (Śródmieście). -Nieruchomoś...

  • Kawalerka na Ursusie z dużym balkonem
    Kawalerka na Ursusie z dużym balkonem

    Warszawa

    • 599 900 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 17 140 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 35,7 m², usytuowane na 6. piętrze w zadbanym budynku, na zamkniętym i monitorowanym osiedlu. Nieruchomość przeszł...

  • Kawalerka z tarasem przy Arkadii, Wola
    1 / 16
    Kawalerka z tarasem przy Arkadii, Wola

    Warszawa

    • 676 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 28 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Na sprzedaż nowoczesna kawalerka z tarasem przy Arkadii o powierzchni 24,93 m². Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 12-piętrowym budynku z 2019 roku przy ul. Kłopot na warszawsk...

  • GOCŁAW, BLISKO CENTRUM HADLOWE PROMENADA
    1 / 15
    GOCŁAW, BLISKO CENTRUM HADLOWE PROMENADA

    Warszawa

    • 629 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 16 553 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    GOCŁAW -DUŻA KAWALERKA Z LOGGIĄ - obok centrum handlowego PROMENADA – ul. JANA NOWAKA JEZIORAŃSKIEGO numer 9 -okna na ciche zielone patio | 38,3 m² | loggia 4m² | komórka lokatorsk...

  • Wysokie, ciche, eleganckie studio przy parku.
    Wysokie, ciche, eleganckie studio przy parku.

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    POWIŚLE , eleganckie studio znajdujące się na parterze 4- piętrowej przedwojennej kamienicy przy ul. Wilanowskiej. Na powierzchni 30 m2 znajduje się przestronny pokój z aneksem ku...

  • Stary Żoliborz- ul. ks. J.Popiełuszki

    Warszawa » Żoliborz » ul. Popiełuszki

    • 620 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 16 316 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Mieszkanie położone na Starym Żoliborzu, przy ul. ks. Jerzego Popiełuszki . Kamienica z 1955 roku po remoncie elewacji i klatek schodowych Położenia kamienicy jest w idealnym pun...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Kawalerka 28m2, Wołomin - Centrum
    1 / 9
    Kawalerka 28m2, Wołomin - Centrum

    Warszawa

    • 1 800 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wynajem bezpośredni ,agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!! Do wynajęcia kawalerka w Wołominie , przy ul. Legionów 53 Mieszkanie położone na wysokim parterze w kameralnym...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów, Kabaty, Wąwozowa
    1 / 10
    Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów, Kabaty, Wąwozowa

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie, z wydzielonym aneksem sypialnianym, o powierzchni 40 m², usytuowane na 1. piętrze nowoczesnego budynku, zaledwie 100 m od wejś...

  • Kawalerka + balkon i miejsce parkingowe - Ordona 5
    1 / 10
    Kawalerka + balkon i miejsce parkingowe - Ordona 5

    Warszawa

    • 2 750 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia kawalerka z balkonem i miejscem postojowym przy ul. Ordona 5 w Warszawie. Nieruchomość: Bardzo funkcjonalna, jasna i przestronna. Z pokoju wyjście na sp...

  • Mieszkanie Warszawa Wesoła, Armii Krajowej
    Mieszkanie Warszawa Wesoła, Armii Krajowej

    Warszawa

    • 1 600 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    BIURO NIERUCHOMOŚCI W TYM PRZYPADKU NIE POBIERA PROWIZJI Do wynajmu mieszkanie na parterze w budynku położonym na przepięknej działce. Znakomita lokalizacja pieszo do przystanku SK...

  • ✅Zobacz>>>kawalerka z widokiem na Wisłę✅
    1 / 10
    ✅Zobacz>>>kawalerka z widokiem na Wisłę✅

    Warszawa

    • 2 100 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Do wynajęcia nietuzinkowa kawalerka z widokiem na Wał Wiślany. Do wynajęcia unikalna i niezwykle klimatyczna kawalerka o powierzchni 32,3 m2 położona przy ul. Nowodworskiej tuż pr...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Wyględowska
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Wyględowska

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Do wynajęcia nowoczesne i komfortowe studio o powierzchni 37 m2, znajdujące się na strzeżonym osiedlu Marina Mokotów. Nieruchomość cechuje się niezwykłą ciszą, spokojem i doskonał...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota ul. Urbanistów

    Warszawa » Ochota » ul. Urbanistów

    • 2 800 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 8 piętro

    Oferuję do wynajęcia świeżo wyremontowaną kawalerkę o powierzchni 25 m², położoną na 8. - ostatnim piętrze zadbanego bloku na warszawskiej Ochocie. Mieszkanie jest jasne, funkcjona...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Bielany  Bielany, Sokratesa
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa gm. Bielany Bielany, Sokratesa

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Do wynajęcia duza 35 metrowa kawalerka położona w apartamentowcu na Bielanach na ul. Sokratesa 5. Mieszkanie urządzone, wyposażone, z bardzo dużym balkonem. Bardzo dobra lokalizacj...

  • Wynajmę kawalerkę na Woli
    1 / 15
    Wynajmę kawalerkę na Woli

    Warszawa

    • 2 400 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Witam Do wynajęcia kawalerka na Woli Ul. Sokołowska parter 30 m2 kuchnia osobno umeblowana kuchenka dwupalnikowa ,lodówka ,pralka ,natrysk po malowaniu blisko metro Płocka Młynów ,...

  • Okazja! Przestronne 34 m w topowej lokalizacji
    1 / 16
    Okazja! Przestronne 34 m w topowej lokalizacji

    Warszawa

    • 545 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 16 030 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie 34,6 m² w sercu Nowej Pragi – gotowa inwestycja lub komfortowe "M" do zamieszkania od zaraz. Ta urokliwa kawalerka...

  • Bezpośrednio, Gotowa kawalerka z ogródkiem, obok stacji Metro Chrzanów
    Bezpośrednio, Gotowa kawalerka z ogródkiem, obok stacji Metro Chr...

    Warszawa

    • 519 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 19 962 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Sprzedaż bezpośrednio od właściciela - bez prowizji i pośredników. Księga Wieczysta bez obciążeń. Gotowa kawalerka - bez czekania i bez ryzyka. Mieszkanie: - Powierzchnia: 26 m² -...

  • Stara Ochota ul. Grójecka 53/57, przy ul. Wawelskiej, balkon
    1 / 11
    Stara Ochota ul. Grójecka 53/57, przy ul. Wawelskiej, balkon

    Warszawa

    • 412 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 17 914 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    W świetnej lokalizacji kawalerka - Stara Ochota, z dużym balkonem, ul. Grójecka 53/57, przy ul. Wawelskiej, w pobliżu przystanki tramwajowe oraz autobusowe. OFERTA BEZPOŚREDNIA BE...