• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Kawalerki Warszawa

(250)
  • Stare Miasto inwestycja premium!
    1 / 12
    Stare Miasto inwestycja premium!

    Warszawa

    • 849 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 20 215 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Starówka, ul. Piwna apartament z charakterem! Unikatowe mieszkanie w samym sercu Starego Miasta przy klimatycznej i cichej ul. Piwnej. Idealne zarówno do zamieszkania, jak i pew...

  • 0%, ostatnie kawalerki z gotowego etapu inwestycji

    Warszawa » Rembertów » ul. Chełmżyńska

    • 424 710 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 16 989 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! - KOLEJNY - etap inwestycji ( BUDYNEK J ). Termin odbiorów: II kwartał 2026 Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy,...

  • 0%, ostatnie kawalerki z gotowego etapu inwestycji

    Warszawa » Rembertów » ul. Chełmżyńska

    • 415 378 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 16 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

• 0%, ostatnie kawalerki z gotowego etapu inwestycji

    Warszawa » Rembertów » ul. Chełmżyńska

    • 413 770 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 16 551 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

• Wynajme kawalerke ochota
    1 / 3
    Wynajme kawalerke ochota

    Warszawa

    • 2 800 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 10 piętro

    Dzień Dobry. Posiadam mieszkanie do wynajęcia na Ochocie, kawalerka jest po remoncie i znajduje się w bloku na 10 piętrze na ulicy Geodetów 8. Czynsz 2.800 zł plus czynsz adminis...

  • Mieszkanie Warszawa Wola rynek pierwotny ul. Gumińska

    Warszawa » Wola » ul. Gumińska

    • 759 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 18 072 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,9 m², zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Stacja Wola realizowanej przez renomowanego dewelopera Arc...

  • Przytulna kawalerka blisko Wola Park- Szulborska 6
    1 / 8
    Przytulna kawalerka blisko Wola Park- Szulborska 6

    Warszawa

    • 1 670 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia cicha kawalerka przy ul. Szulborskiej 6 w Warszawie. -Nieruchomość- Powierzchnia 17,30 m2. 4 piętro z 4. W budynku wymieniono wszystkie instalacje, blok...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Międzyborska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Międzyborska

    • 525 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 16 407 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż ustawna i dobrze doświetlona kawalerka o pow. 32 m², zlokalizowana w sercu Gocławia przy ul. Międzyborskiej 19. Dzięki przemyślanemu układowi oraz południowo-zachodniej...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Solec ul. Ludna

    Warszawa » Śródmieście » ul. Ludna

    • 4 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem przytulne mieszkanie w klimatycznej kamienicy na warszawskim Powiślu, w Śródmieściu. Lokal znajduje się w budynku z 1907 roku i usytuowany jest na 2. piętrze (wi...

  • Kawalerka Marysin Wawerski
    1 / 3
    Kawalerka Marysin Wawerski

    Warszawa

    • 1 400 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Mieszkanie w domku ogrodowym o powierzchni ok.25 m2; składa się z pokoju z kuchnią i łazienki. W łazience jest kabina prysznicowa oraz pralka automatyczna. W pokoju jest wersalka d...

  • Kawalerka z balkonem Ursynów Kłobucka
    1 / 13
    Kawalerka z balkonem Ursynów Kłobucka

    Warszawa

    • 730 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 22 813 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 7 piętro

    Funkcjonalna kawalerka z balkonem na Ursynowie – przestrzeń, która łączy wygodę życia i świetną lokalizację. Jeśli szukasz mieszkania, które sprawdzi się zarówno do zamieszkania, j...

  • BEZPOŚREDNIO Kawalerka 25m2, centrum Warszawy, Winda, Balkon
    BEZPOŚREDNIO Kawalerka 25m2, centrum Warszawy, Winda, Balkon

    Warszawa

    • 2 400 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 7 piętro

    ul. GIBALSKIEGO BEZPOSREDNIO od wlascicieli duza nowoczesna kawalerka z balkonem, idealna dla singla lub mlodej pary, 500m do centrum handlowego KLIF, w pełni umeblowana, ustawna,...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Północ ul. Wołomińska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Wołomińska

    • 430 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 14 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży kawalerki położonej w dynamicznie rozwijającej się części Pragi-Północ przy ulicy Wo...

  • 2-stronna kawalerka przy Koźmińskim | Metro
    1 / 10
    2-stronna kawalerka przy Koźmińskim | Metro

    Warszawa

    • 657 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 18 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowa, dwustronna kawalerka o powierzchni 36,8 m² przy ul. Szanajcy 18a. Lokal położony na 3 piętrze solidnego budynku z lat 50. (cegła), oferuje przestrzeń, wysok...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Bemowo Bemowo, Batalionów Chłopskich
    Mieszkanie Warszawa gm. Bemowo Bemowo, Batalionów Chłopskich

    Warszawa

    • 656 750 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 18 765 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Na sprzedaż przestronne studio o powierzchni 35,5 mkw, znajdującą się na 5 piętrze w bloku mieszkalnym z 2017 roku zlokalizowanym przy ul. Batalionów Chłopskich na warszawskim Bemo...

  • Wola, ul. Radziwie 7, 32 m2, meble, AGD
    1 / 6
    Wola, ul. Radziwie 7, 32 m2, meble, AGD

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 8 piętro

    Oferuję bezpośrednio do wynajęcia kawalerkę 32 m. kw w budynku Wola Tower przy ul. Radziwie 7. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, przedpokoju oraz łazienki. Mieszk...

  • Słoneczna kawalerka, 24,5 m² – Przy Agorze 3
    1 / 9
    Słoneczna kawalerka, 24,5 m² – Przy Agorze 3

    Warszawa

    • 2 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 7 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia kompaktowa, funkcjonalna kawalerka o powierzchni 24,5 m², położona przy ul. Przy Agorze 3 na warszawskich Bielanach. -Nieruchomość- Mieszkanie znajduje s...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Wołoska
    1 / 12
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Wołoska

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 38m2, klimatyczne w świetnej lokalizacji między Aleją Niepodległości a ulicą Wołoską. Około 7 minut piechotą do stacji metra Racławicka. Przystanki tramwaj...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Północ ul. Wileńska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Wileńska

    • 3 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do wynajęcia nowoczesna kawalerka o powierzchni 32 m², położona w świetnie skomunikowanej części Warszawy - Praga, okolice Dworca Wileńskiego.Mieszkanie składa się z:- przestronneg...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Północ, Szmulki rynek pierwotny ul. Otw...

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Otwocka

    • 629 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 19 657 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Oferuję na sprzedaż komfortową kawalerkę o powierzchni 31,87 m², położoną przy ulicy Otwockiej w Praga-Północ w Warszawa. Lokal usytuowany jest na 4. piętrze w czteropiętrowym budy...