• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warszawa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Kawalerki Warszawa

(250)
  • Здається кімната для хлопця Варшава
    1 / 14
    Здається кімната для хлопця Варшава

    Warszawa

    • 1 470 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Здається кімната, 11,5 кв.м., для хлопця з України, без шкідливих звичок, не конфліктного. Кімната знаходиться у 4х кімнатній квартирі. Сусіди відмінні. Розташування квартири знахо...

  • Kawalerka blisko metra, Stary Mokotów, ul.Narbutta
    1 / 2
    Kawalerka blisko metra, Stary Mokotów, ul.Narbutta

    Warszawa

    • 2 450 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka o powierzchni 24,22 m², położona na trzecim piętrze kamienicy z windą przy ul. Ludwika Narbutta 55/57 w sercu Starego Mokotowa tuż przy skwerze...

  • Przestronna kawalerka na sprzedaż
    1 / 11
    Przestronna kawalerka na sprzedaż

    Warszawa

    • 550 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 15 278 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Sprzedam kawalerkę o powierzchni 36 m2, składającą się z pokoju, łazienki z WC i widnej kuchni. Mieszkanie jest dwustronne, wysokie i słoneczne. Znajduje się na czwartym piętrze, p...

  • Jednopokojowe na Mokotowie
    1 / 5
    Jednopokojowe na Mokotowie

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do wynajęcia od już na dłużej, luksusowo wyposażony apartament, w kamienicy z lat 60-tych, znajdująca się przy ulicy Wołowskiej na Mokotowie. 1 piętro, blisko autobus i tramwaj, ni...

  • WYNAJEM KAWALERKA WARSZAWA BIAŁOŁĘKA
    1 / 8
    WYNAJEM KAWALERKA WARSZAWA BIAŁOŁĘKA

    Warszawa

    • 2 300 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Cena wynajmu 1700 dodatkowo czynsz do wspólnoty 600 zł oraz opłaty za media ( prąd , gaz). Osiedle zamknięte, mieszkanie po kapitalnym remoncie, winda, mieszkanie wyposażone, ( 1 p...

  • Kawalerka na Żoliborzu. Wszystko w cenie.
    1 / 8
    Kawalerka na Żoliborzu. Wszystko w cenie.

    Warszawa

    • 2 900 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Wynajmę przytulną, w pełni wyposażoną kawalerkę o powierzchni 20 m2 przy ul. Broniewskiego 22. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w bloku z windą. Okolica jest cicha, zielona i...

  • Tereny zielone,apartamentowiec ,ochrona
    1 / 16
    Tereny zielone,apartamentowiec ,ochrona

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Osoba prowadząca Rafał [tel] Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji  Do wynajęcia mieszkanie po remoncie o pow.27 m2 na nie ogrodzonym i strzeżonym nowoczesnym osiedlu Mic...

  • Sprzedam mieszkanie w centrum Wrocławia |inwestycja| wynajem
    1 / 7
    Sprzedam mieszkanie w centrum Wrocławia |inwestycja| wynajem

    Warszawa

    • 520 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 16 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Proszę o nie dzwonienie pośredników !!! Na sprzedaż mieszkanie – Wrocław, Śródmieście | 32,13 m² | kamienica Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,13 m², poł...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Kawalerka po remoncie na Saskiej Kępie
    1 / 9
    Kawalerka po remoncie na Saskiej Kępie

    Warszawa

    • 642 300 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 24 704 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    KONKRETY - Lokalizacja: Saska Kępa, róg Alei Jerzego Waszyngtona i ulicy Saskiej. - Powierzchnia: 26,22 m² - Układ: Salon z aneksem kuchennym, łazienka z prysznicem, oddzielna toal...

  • NOWE>28.19 m2>doskonała komunikacja z CENTRUM
    1 / 16
    NOWE>28.19 m2>doskonała komunikacja z CENTRUM

    Warszawa

    • 517 286 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 18 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    OFERTA DEWELOPERSKA BRAK PODATKU PCC SZCZEGÓŁOWE PARAMETRY MIESZKANIA W KOLEKCJI ZDJĘĆ ZDJĘCIE NR.2 Nowoczesne osiedle mieszkaniowe, które harmonijnie wpisuje się w krajobraz ro...

  • Nowe>1 pokój>OGRÓDEK>Białołęka>Mańkowska
    1 / 3
    Nowe>1 pokój>OGRÓDEK>Białołęka>Mańkowska

    Warszawa

    • 372 373 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 14 323 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Nowe mieszkanie 1 pokojowe 26,06 m2 z ogródkiem w stanie deweloperskim na Białołęce, w Warszawie.Termin odbioru IV 2026E3-M47 Idealna propozycja dla singla, pary lub jako inwesty...

  • Apartament inwestycyjny Aleje Jerozolimskie 216
    1 / 13
    Apartament inwestycyjny Aleje Jerozolimskie 216

    Warszawa

    • 419 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 15 519 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż gotowy produkt inwestycyjny – jasny, funkcjonalny apartament o powierzchni 27 m², położony na 2. piętrze nowoczesnego kompleksu Apartamenty Varsovia Jerozolimskie, przy...

  • Studio Al. Ujazdowskie Trakt Królewski, kamienica, kawalerka
    1 / 16
    Studio Al. Ujazdowskie Trakt Królewski, kamienica, kawalerka

    Warszawa

    • 880 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 35 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    BEZPOŚREDNIO! Agencjom i Pośrednikom dziękuję za współpracę, proszę nie dzwonić i nie pisać. Okazja, która pojawia się raz na pół wieku. Na sprzedaż studio w klimacie przedwojenne...

  • Atrakcyjny pokój z kuchnią
    1 / 7
    Atrakcyjny pokój z kuchnią

    Warszawa

    • 553 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 19 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Oferuję własnościowe, KW, ciche lokum gotowe na Służewcu do zamieszkania lub wynajem, pokój z kuchnią w budynku oddanym do użytku w 2016 r, wykończone ze stanu deweloperskiego, sza...

  • Mieszkanie, kawalerka, Warszawa Wola metro Płocka
    1 / 13
    Mieszkanie, kawalerka, Warszawa Wola metro Płocka

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 7 piętro

    Do wynajęcia apartament, mieszkanie, kawalerka 36 metrów na warszawskiej Woli, zlokalizowana przy skrzyżowaniu ulic Płockiej i Wolskiej tuż przy stacji metra Płocka. Mieszkanie po...

  • Wynajmę piękne, słoneczne mieszkanie 42m na Woli, Kole
    1 / 8
    Wynajmę piękne, słoneczne mieszkanie 42m na Woli, Kole

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Wynajmę przytulne, słoneczne, umeblowane mieszkanie na Woli. Atutem mieszkania jest doskonała lokalizacja i dobra komunikacja. Mieszkanie typu studio z oddzielna kuchnią znajduje s...

  • Kawalerka premium południe warszawy
    1 / 5
    Kawalerka premium południe warszawy

    Warszawa

    • 499 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 17 822 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Szukasz bezpiecznego lokum? Oferuję wygodny pokój z kuchnią w chronionym bloku z recepcją, monitoringiem, ogrodzeniem, rowerownię i komórką lokatorską. Brak barier architektoniczny...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota, Stara Ochota ul. Filtrowa

    Warszawa » Ochota » ul. Filtrowa

    • 2 900 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Bezpośrednio od właściciela...bez prowizji tel [tel] Piękne pełne światła mieszkanie w doskonałym punkcie komunikacyjnym. Ustawny umeblowany pokój z balkonem Wyposażona kuc...

  • NOWE mieszkanie 1 pokojowe > 31,43 m2
    1 / 2
    NOWE mieszkanie 1 pokojowe > 31,43 m2

    Warszawa

    • 497 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 16 033 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Zakup bezpośrednio - Bez prowizji i PCC - nie współpracujemy z agencjami Inwestycja usytuowana jest w malowniczym zakątku Mokotowa, u zbiegu ulic Antoniewskiej i Piramowicza. W r...

  • Mieszkanie
    1 / 3
    Mieszkanie

    Warszawa

    • 658 000 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 21 933 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Kawalerka 30m 3pietro winda teren zamkniety ochrona