• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Tanie mieszkania Warszawa

(50)
  • Okazja! Luksusowy apartament w centrum miasta
    1 / 16
    Okazja! Luksusowy apartament w centrum miasta

    Warszawa

    • 2 290 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 28 988 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy, luksusowy apartament o powierzchni 79,3 m², położony w prestiżowej lokalizacji przy ul. Siennej 86 w samym sercu Warszawa. To...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Służewiec, Bokserska
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Służewiec, Bokserska

    Warszawa

    • 645 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 16 974 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Okazja cenowa: 2 pokoje z tarasem 5m2 i ogródkiem 14m2. Twoja Przestrzeń na Mokotowie PCC | 0% Prowizji) Odkryj miejsce, gdzie miejska dynamika spotyka się z domowym spokojem. ...

  • DOM W ZIELONEJ CZĘŚCI - WARSZAWA BIELANY

    Warszawa » Bielany » ul. Loteryjki

    • 1 649 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 11 452 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Osiedle Bielany to kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, położone na skraju Warszawy. To miejsce, w którym codzienny komfort spotyka się z bliskością nat...

  • Okazja cenowa: 2- pokoje z dużym ogrodem
    1 / 4
    Okazja cenowa: 2- pokoje z dużym ogrodem

    Warszawa

    • 534 298 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 15 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2-pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem | Warszawa Białołęka | Rynek pierwotny Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z przestronnym ogrodem, zlokalizowane na warszawskiej...

  • Okazja! Przestronne 34 m w topowej lokalizacji
    1 / 16
    Okazja! Przestronne 34 m w topowej lokalizacji

    Warszawa

    • 545 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 16 030 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie 34,6 m² w sercu Nowej Pragi – gotowa inwestycja lub komfortowe "M" do zamieszkania od zaraz. Ta urokliwa kawalerka...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Różana

    Warszawa » Mokotów » ul. Różana

    • 849 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 19 296 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie - 8 min. od metra Racławicka-- Niski czynsz -- TOP lokalizacja -- 2 miejsca parkingowe -- piwnica -- dwustronne - jasne -- wyso...

  • Mieszkanie 46m Elektoralna Warszawa Wola
    1 / 10
    Mieszkanie 46m Elektoralna Warszawa Wola

    Warszawa

    • 789 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 17 153 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Sprzedam mieszkanie 46m w odnowionej kamenicy. Mieszkanie składa się z...

  • Bezpośrednio po kapitalnym remoncie
    Bezpośrednio po kapitalnym remoncie

    Warszawa

    • 1 080 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 25 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Uwaga : Agencjom nieruchomości i pośrednikom dziękuję. Sprzedaż TYLKO bezpośrednia. Wyjątkowa okazja inwestycyjna – wysokodochodowe mieszkanie w Warszawie, Nowe Miasto. Okazja zak...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dwupoziomowe mieszkanie z garażem metro
    1 / 15
    Dwupoziomowe mieszkanie z garażem metro

    Warszawa

    • 2 275 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 15 690 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    *Wyłączność* Prestige Real Estate prezentuje: Wyjątkowa okazja dla osób szukających przestrzeni z potencjałem! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w segmencie dwulokalowym, położone...

  • Okazja | 2 lub 3 lub 4 Pokoje | KW | Piwnica

    Warszawa » Ochota » ul. Szczęśliwicka

    • 799 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 16 307 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 2 Pokojowe (49,12 m²) z możliwością wydzielenia trzeciego i czwartego Pokoju, z osobną kuchnią, piwnicą. Znajdujące się na wysokim parterze w kamie...

  • OKAZJA !! - nowe mieszkanie z OGRÓDKIEM
    1 / 3
    OKAZJA !! - nowe mieszkanie z OGRÓDKIEM

    Warszawa

    • 750 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    NOWE MIESZKANIE o powierzchni około 60 m2 m2 + duży ogród z tarasem 43m2 - ul. KĄTY GRODZISKIE 19B Mieszkanie znajduje się na parterze - widok z parteru jest na spory teren rekrea...

  • OKAZJA Ursus Zagłoby
    1 / 16
    OKAZJA Ursus Zagłoby

    Warszawa

    • 750 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 12 932 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Okazja Nowe mieszkanie w ofercie !! Zachęcamy do zapoznania się z tą interesująca ofertą nieruchomości dla rodziny . Zapraszamy na prezentację, aby na własne oczy przekonać się o...

  • Okazja! Przestronne dwa pokoje z widną kuchnią
    1 / 13
    Okazja! Przestronne dwa pokoje z widną kuchnią

    Warszawa

    • 799 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 16 307 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 50 m² położone na parterze przy ul. Józefa Dwernickiego 25 na warszawskim Groc...

  • Kawalerka, Metro Politechnika, OKAZJA !!!!!!!
    1 / 5
    Kawalerka, Metro Politechnika, OKAZJA !!!!!!!

    Warszawa

    • 554 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 19 104 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 11 piętro

    ********** R E Z E R W A C J A ********** Znakomita kawalerka z pięknym widokiem na panoramę Warszawy w doskonałej lokalizacji tuż przy stacji Metro Politechnika. Mieszkanie bardz...

  • DOM W ZIELONEJ CZĘŚCI - WARSZAWA BIELANY

    Warszawa » Bielany » ul. Loteryjki

    • 1 749 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 12 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

• Okazja! Dwa ustawne pokoje z widną kuchnią
    1 / 8
    Okazja! Dwa ustawne pokoje z widną kuchnią

    Warszawa

    • 690 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 15 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować jasne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,90 m² z dużym balkonem, położone przy ul. Romualda Millera 16 na warszawskim...

  • Słoneczne gniazdko z potencjałem w sercu Piaseczna
    1 / 16
    Słoneczne gniazdko z potencjałem w sercu Piaseczna

    Warszawa

    • 460 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 788 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe, bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,2 m² w centrum Piaseczna położone blisko ul. Puławskiej. Świetna lokalizacja, oddzielna kuchnia...

  • Mieszkanie Warszawa Wola rynek pierwotny ul. Ignacego Prądzyńskie...

    Warszawa » Wola » ul. Prądzyńskiego

    • 1 283 500 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 22 920 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 56,40 m², położone na 5. piętrze prestiżowej inwestycji OVAL SKY na warszawskiej Woli. To wyjątkowa okazja...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Saska Kępa, Jakubowska
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Saska Kępa...

    Warszawa

    • 2 280 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 14 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Wyjątkowa okazja! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 160 m², położone w przedwojennej, willowej części Saskiej Kępy, na działce o powierzchni 487 m², w cenie 14.250 PLN/m²! Mies...

  • Słoneczne 4-pokojowe mieszkanie
    1 / 14
    Słoneczne 4-pokojowe mieszkanie

    Warszawa

    • 1 127 500 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 15 881 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz mieszkania dla rodziny, w którym każdy będzie miał swoją przestrzeń, a jednocześnie wspólną, komfortową część do spędzania czasu razem? To 4-pokojowe mieszkanie na Ursynowi...