• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Tanie mieszkania Warszawa

(50)
  • Bezpośrednio Pilnie Okazja Ursynów 400 Metro Warchalowskiego
    1 / 3
    Bezpośrednio Pilnie Okazja Ursynów 400 Metro Warchalowskiego

    Warszawa

    • 950 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 13 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Bezpośrednio !! Super Okazja! Piękne Mieszkanie na Ursynowie - 400m do metra! • Natolin Imielin • Pilne!!! Oferuję na sprzedaż BEZPOŚREDNIO przestronne, trzypokojowe mieszkanie na...

  • Do remontu 57 m, 3 pokoje , Gocław ,bezposrednoi
    1 / 7
    Do remontu 57 m, 3 pokoje , Gocław ,bezposrednoi

    Warszawa

    • 750 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 13 158 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Tanie mieszkanie 57 , 3 pokoje, do remontu. Bezpośrednio od właściciela. Ul. Umińskiego , Warszawa Tel. [tel] Cena 750 tys.

  • LUX M3 Mokotów, 48,9 m2 OKAZJA!

    Warszawa » Mokotów » ul. Maklakiewicza

    • 750 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 15 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania ustawne, widne trzypokojowe mieszkanie na Mokotowie. Lokal znajduje się na trzecim piętrze w dziesięciopiętrowym bloku wyposażonym w windę. Blok położony na zielonym...

  • OKAZJA !!!! JEŻEWSKIEGO 5 42 M2 2 POKOJE AGD WYPOSAZONE LUX OBOK...

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie ma 42 m2 i składa się z dwóch odrębnych , widnych pokoi oraz balkonu położonych przy ulicy Jeżewskiego 5 przy Kasztanowej alei naprzeciw kortów tenisowych niedaleko od s...

  • OKAZJA !!!! ALEJA KEN 26 45 M2 2 POKOJE AGD WYPOSAZONE LUX METR...

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 45 m2, 2 pokojowe położone jest 50 m od stacji metra Kabaty od strony południowo-wschodniej przy ulicy Aleje Komisji Edukacji Narodowej 26 wejście III. W budynku jes...

  • OKAZJA-DUŻY APARTAMENT PRZY PLAŻY

    Warszawa

    • 790 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 7 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Apartament z trzema sypialniami, po generalnym remoncie położony nad morzem śródziemnym na Costa Blanca 40 km od lotniska w Alicante w miejscowości Torrevieja. Nieruchomość oddalon...

  • Wyposażona kawalerka blisko metra tanio
    1 / 8
    Wyposażona kawalerka blisko metra tanio

    Warszawa

    • 2 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mam do wynajęcia wyposażona kawalerkę w kamienicy (Rabsztyńska 24), wybudowanej z cegły w latach 50tych, a odnowionej i docieplonej w ostatnim czasie. W lokalu przestronny aneks ku...

  • 2-pak kawalerek Warszawa | ROI 8,53% | w 100% wynajęty

    Warszawa

    • 450 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 12 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Pracujące mieszkanie inwestycyjne w Warszawie składające się z 2 kawalerek - obie wynajęte! Umowy najmu na 1 rok z automatycznym przedłużeniem na kolejne lata. Praktycznie bez...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 4-pak kawalerek Warszawa | ROI 8,51% | w 100% wynajęty

    Warszawa

    • 959 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 10 776 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Pracujące mieszkanie inwestycyjne w Warszawie składające się z 4 kawalerek - wszystkie wynajęte! Umowy najmu na 1 rok z automatycznym przedłużeniem na kolejne lata. Praktycznie...

  • 4 pok - 91m2 - 2019r. - ul. Zięby - BEZPOŚREDNIO - NOWE

    Warszawa

    • 1 270 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 13 957 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    OKAZJA!!! NOWE!!! CENA OSTATECZNA!!! BEZPOŚREDNIO!!! =================== OFERTA WAŻNA TYLKO PRZEZ DWA TYGODNIE!!! =================== Bezpośrednio sprzedam nowy 4-pokoj...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 7 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 7 pokojowe

    Ząbki

    • 699 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 7 598 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 7 pokoje

    PROSPER HOUSE
    Biuro nieruchomości

  • 3 Pokoje | Okazja | KW | Piwnica | Nowa Cena

    Piaseczno » ul. Kusocińskiego

    • 449 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 554 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 3 Pokojowe, o powierzchni 47,1 m², położone na 3 piętrze czteropiętrowego bloku z lat 70., Zlokalizowane na ul. Kusocińskiego, nieda...

  • Marki - mieszkanie trzypokojowe z ogródkiem
    1 / 10
    Marki - mieszkanie trzypokojowe z ogródkiem

    Marki

    • 726 731 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 9 821 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Z nami oszczędzasz: 0,00 PLN podatku PCC 0% prowizji od klienta Kupującego   Oferta sprzedaży mieszkań w stanie deweloperskim - Marki Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkań w now...

  • Marki - trzypokojowe mieszkanie od dewelopera
    1 / 10
    Marki - trzypokojowe mieszkanie od dewelopera

    Marki

    • 681 980 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 826 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Z nami oszczędzasz: 0,00 PLN podatku PCC 0% prowizji od klienta Kupującego   Oferta sprzedaży mieszkań w stanie deweloperskim - Marki Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkań w no...

  • 2-pokojowe mieszkanie w centrum Józefowa
    1 / 11
    2-pokojowe mieszkanie w centrum Józefowa

    Józefów

    • 730 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wyjątkowa okazja - przestronne mieszkanie na II piętrze niskiego bloku na ogrodzonym osiedlu w centrum Józefowa.  Lokalizacja idealna - 15 min. spacerem do SKM , ok. 0,5 godz. od...

  • Mieszkanie Stara Iwiczna gm. Lesznowola, Nowa
    Mieszkanie Stara Iwiczna gm. Lesznowola, Nowa

    Stara Iwiczna

    • 569 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 379 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o pow. 37,68 m zlokalizowane w malowniczej Starej Iwicznej, przy ulicy Nowej. To idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spoko...