• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Żary
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania w centrum Warszawa

(160)
  • Okazja! Luksusowy apartament w centrum miasta
    1 / 16
    Okazja! Luksusowy apartament w centrum miasta

    Warszawa

    • 2 290 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 28 988 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy, luksusowy apartament o powierzchni 79,3 m², położony w prestiżowej lokalizacji przy ul. Siennej 86 w samym sercu Warszawa. To...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów,
    Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów,

    Warszawa

    • 849 999 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 17 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    OSIEDLE SAKURA | 2 POKOJE Z DUŻYM BALKONEM | KLIMATYZACJA | GOTOWE DO WEJŚCIA Szukasz nowoczesnego mieszkania, w którym po prostu rozpakujesz walizki i zaczniesz żyć, nie martwiąc...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Mirów ul. Waliców

    Warszawa » Wola » ul. Waliców

    • 795 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 19 391 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 16 piętro

    Oferuję wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 41,4 m, położone na ostatnim, 16. piętrze bloku przy ulicy Waliców. Budynek z 1972 roku jest po generalnych remontach, z wymienionym...

  • Designerska mikro kawalerka po remoncie- Dzielna 1
    1 / 9
    Designerska mikro kawalerka po remoncie- Dzielna 1

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia klimatyczna, świeżo wyremontowana mikro kawalerka o powierzchni 18 m², położona przy ul. Dzielnej 1 na warszawskim Muranowie (Śródmieście). -Nieruchomoś...

  • DOM W ZIELONEJ CZĘŚCI - WARSZAWA BIELANY

    Warszawa » Bielany » ul. Loteryjki

    • 1 649 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 11 452 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Osiedle Bielany to kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, położone na skraju Warszawy. To miejsce, w którym codzienny komfort spotyka się z bliskością nat...

  • ✅Nowoczesny apartament na Mokotowie✅
    1 / 9
    ✅Nowoczesny apartament na Mokotowie✅

    Warszawa

    • 4 500 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesny Design i Gigantyczny Taras – Pierwszy Najem, ul. Kierbiedzia 4 (Mokotów) Przy tej ofercie nie pobieramy wynagrodzenia od strony wynajmującej! Do wynajęcia wyjątkowy, s...

  • Luksusowy 4-pokojowy apartament na 12 piętrze
    1 / 11
    Luksusowy 4-pokojowy apartament na 12 piętrze

    Warszawa

    • 8 950 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 11 piętro

    Agencja Prestige Nieruchomości prezentuje do wynajęcia luksusowy, przestronny 4-pokojowy apartament zlokalizowany w eleganckim apartamentowcu Apartamenty Murano przy ul. Pokorna 2,...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Pańska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Pańska

    • 4 200 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Mamy przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie po właśnie skończonym generalnym remoncie. Lokal będzie umeblowany. Wykończone w wysokim standardzie. Mieszkanie przy ul. Pańs...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście

    Warszawa » Śródmieście

    • 25 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Apartament 142 m z panoramicznym widokiem, werandą 28 m oraz loggię o powierzchni 3,65 m.przy Parku Mirowskim. Przestronne, doskonale zaprojektowane 3-pokojowe mieszkanie, położ...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Północ, Praga, Targowa
    Mieszkanie Warszawa Praga-Północ, Praga, Targowa

    Warszawa

    • 999 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 13 145 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż Stara Praga, centrum | 4 pokoje | 76 m Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne czteropokojowe mieszkanie położone w samym sercu Starej Pragi jednej z najbardz...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Muranów ul. Długa

    Warszawa » Śródmieście » ul. Długa

    • 4 900 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz mieszkania w centrum Warszawy, ale bez kompromisów między klimatem a wygodą? To mieszkanie przy ul. Długiej łączy charakter przedwojennej kamienicy z funkcjonalnym, nowocze...

  • Kawalerka 28m2, Wołomin - Centrum
    1 / 9
    Kawalerka 28m2, Wołomin - Centrum

    Warszawa

    • 1 800 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wynajem bezpośredni ,agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!! Do wynajęcia kawalerka w Wołominie , przy ul. Legionów 53 Mieszkanie położone na wysokim parterze w kameralnym...

  • Apartament z prywatnym parkiem | Fleminga | High-End
    Apartament z prywatnym parkiem | Fleminga | High-End

    Warszawa

    • 819 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 15 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Apartament z prywatnym parkiem | Fleminga | High-End Jeśli szukasz lokum, w którym „standard premium” to nie tylko pusty frazes z folderu dewelopera, to właśnie je znalazłeś. Nowe...

  • Apartament, 96 mkw, garaż, Śródmieście
    1 / 16
    Apartament, 96 mkw, garaż, Śródmieście

    Warszawa

    • 10 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 11 piętro

    I speak  English, so please dont hesitate to get in touch with me. Na wynajem elegancki apartament o podwyższonym standardzie, zlokalizowany przy ul. Bagno 2 w samym sercu miast...

  • Mieszkanie na Powiślu, widok na park, dobra lokalizacja, po remoncie
    Mieszkanie na Powiślu, widok na park, dobra lokalizacja, po remon...

    Warszawa

    • 895 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 23 553 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Sprzedam bezpośrednio mieszkanie po remoncie w centrum Warszawy, ale jednocześnie w cichej okolicy. Dwa pokoje na Powiślu przy parku Sapera oraz Marszałka Rydza – Śmigłego. Do Bu...

  • Super studio przy Verso Tower ul. Chmielna
    1 / 9
    Super studio przy Verso Tower ul. Chmielna

    Warszawa

    • 695 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 24 822 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Oferuję do sprzedaży mieszkanie typu " Studio " o pow.28,50 m2 w doskonałej lokalizacji przy ul.Chmielnej tuż obok Verso Tower . Funkcjonvlana , otwarta przestrzeń daje dużą możliw...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Aleja Solidarności

    Warszawa » Śródmieście » ul. Aleja Solidarności

    • 969 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 17 304 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m², położone przy Al. Solidarności w samym sercu warszawskiego Śródmieścia - tuż obok Placu Bankowego i stacji me...

  • Rozkładowe 2 pokoje w centrum – ul. Złota 71, Wola
    1 / 8
    Rozkładowe 2 pokoje w centrum – ul. Złota 71, Wola

    Warszawa

    • 3 600 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalne, w pełni rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie z możliwością parkowania przy ul. Złotej 71 w Warszawie, na pograniczu Woli i Śródmieścia, w ścisły...

  • ✅Przytulne gniazdko w Centrum miasta✅
    1 / 9
    ✅Przytulne gniazdko w Centrum miasta✅

    Warszawa

    • 699 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 18 892 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Jeśli szukasz wygodnego, ciepłego, przytulnego mieszkania w Centrum Warszawy, to jest to oferta dla Ciebie. Osiedle Zaprojektowane w latach 70- tych osiedle budynków, znane m.in....

  • Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie, Stara Ochota
    Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie, Stara Ochota

    Warszawa

    • 1 085 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 16 954 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    ZDJĘCIA POGLĄDOWE PRZESYŁAMY DROGĄ MAILOWĄ NA ŻYCZENIE ZAINTERESOWANYCH OSÓB Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą przestronnego mieszkania na sprzedaż przy ul. Barskiej...