• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warszawa +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania w centrum Warszawa

(160)
  • WYJĄTKOWY APARTAMENT Z TARASEM 19m² – PANORAMA WARSZAWY
    1 / 16
    WYJĄTKOWY APARTAMENT Z TARASEM 19m² – PANORAMA WARSZAWY

    Warszawa

    • 1 590 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 26 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    WYJĄTKOWY APARTAMENT Z TARASEM 19m² – PANORAMA WARSZAWY – ORDONA 5 Na sprzedaż oferujemy stylowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,2 m², położone na ostatnim piętrze nowocze...

  • Apartament w Centrum
    1 / 5
    Apartament w Centrum

    Warszawa

    • 2 800 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie w Centrum , obok PL Konstytucji, jednopokojowe mieszkanie położone na terenie Śródmieścia Południowego, przy PL Konstytucji Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w p...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Śródmieście Płd ul. Politechniki...

    Warszawa » Śródmieście » al. Politechniki

    • 2 800 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajmu wygodne, jednostronne (PŁD), w pełni umeblowane i wyposażone, jednopokojowe mieszkanie położone na terenie Śródmieścia Południowego. Lokalizacja: Ekskluzywna okolic...

  • 3 przestronne pokoje, Przystań Włochy
    1 / 16
    3 przestronne pokoje, Przystań Włochy

    Warszawa

    • 997 101 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 17 192 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Odkryj butikowy charakter Przystań Włochy — zaledwie 24 lokale w dobrej lokalizacji przy ulicy Zbąszyńskiej we Włochach w Warszawie. Połączenie elegancji międzywojennej warszawskie...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Solidarności Al.
    1 / 7
    Mieszkanie Warszawa Wola, Solidarności Al.

    Warszawa

    • 920 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Polecamy jasne, 2 pokojowe, dwustronne, do wprowadzenia w Centrum, kamienica Kamienica z 1953r, kamienica Dwustronne, ekspozycja północ-południe Wysokie, 2,80m Piwnica 6 m Dostępne...

  • DO WYNAJĘCIA dwupokojowe m-3 Centrum 40m W-wa ONZ bezpośredn
    1 / 16
    DO WYNAJĘCIA dwupokojowe m-3 Centrum 40m W-wa ONZ bezpośredn

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    DO WYNAJĘCIA dwupokojowe m-3 Centrum 40m W-wa ONZ bezpośrednio BEZPOŚREDNIO OD WŁAŚCICIELA Do wynajęcia mieszkanie M-3 dwupokojowe CENTRUM wynajmę MIESZKANIE 2 pokoje 40m Warszawa...

  • Słoneczne gniazdko z potencjałem w sercu Piaseczna
    1 / 16
    Słoneczne gniazdko z potencjałem w sercu Piaseczna

    Warszawa

    • 460 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 788 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe, bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,2 m² w centrum Piaseczna położone blisko ul. Puławskiej. Świetna lokalizacja, oddzielna kuchnia...

  • Mieszkanie Warszawa Praga Płn., Brechta Bertolta
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa Praga Płn., Brechta Bertolta

    Warszawa

    • 590 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 946 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Opiekun oferty Agnieszka Grotek tel. [tel] OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCI Ciche, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 38 m2 w kamienicy nieopodal placu Hallera,...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Księcia Janusza
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Księcia Janusza

    Warszawa

    • 725 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 15 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Z przyjemnością pragnę zaoferować na sprzedaż, inwestycyjne mieszkanie w Warszawie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 48 m²,...

  • Mieszkanie w spokojnym i ładnym miejscu, w pobliżu stacji me
    1 / 8
    Mieszkanie w spokojnym i ładnym miejscu, w pobliżu stacji me

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Mieszkanie przy ulicy Goławickiej, w spokojnym i ładnym miejscu, w pobliżu stacji metra, sklepów i szkoły podstawowej, przedszkola, przychodni zdrowia i kościoła – idealne do zamie...

  • 2 pokoje, 53m, Centrum, Muranów, świetna lokalizacja
    1 / 8
    2 pokoje, 53m, Centrum, Muranów, świetna lokalizacja

    Warszawa

    • 3 700 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Klimatyczne, dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 53,14 m2 zlokalizowane w Warszawie w Centrum przy ul. Nowolipki. Mieszkanie w pełni umeblowane (łóżko, kanapa, 2 stoły...

  • WYNAJMĘ 2 pokojowe mieszkanie na Gocławiu
    1 / 9
    WYNAJMĘ 2 pokojowe mieszkanie na Gocławiu

    Warszawa

    • 3 100 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie w centrum Gocławia przy skrzyżowaniu Fieldorfa i Bora Komorowskiego. Mieszkanie w pełni umeblowane, pralka, zmywarka , lodówka brak telewizora. Do dy...

  • Sprzedam mieszkanie w centrum Wrocławia |inwestycja| wynajem
    1 / 7
    Sprzedam mieszkanie w centrum Wrocławia |inwestycja| wynajem

    Warszawa

    • 520 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 16 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Proszę o nie dzwonienie pośredników !!! Na sprzedaż mieszkanie – Wrocław, Śródmieście | 32,13 m² | kamienica Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,13 m², poł...

  • NOWE>EKOLOGICZNE>OSZCZĘDNE>56,52 m2>3 POKOJE
    1 / 3
    NOWE>EKOLOGICZNE>OSZCZĘDNE>56,52 m2>3 POKOJE

    Warszawa

    • 816 714 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 14 585 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowe mieszkanie wykończone pod klucz o powierzchni 56,52 m2 BII-05 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera bez podatku PCC Cena mieszkania zawiera wykończenie pod klucz. To doskon...

  • NOWE>EKOLOGICZNE>OSZCZĘDNE>56,52 m2>3 POKOJE
    1 / 3
    NOWE>EKOLOGICZNE>OSZCZĘDNE>56,52 m2>3 POKOJE

    Warszawa

    • 777 150 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 878 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA – BEZ PROWIZJI – BEZ PODATKU PCC 2% MOŻLIWY ZAKUP W HARMONOGRAMIE 20/80 NAJNOWSZA TECHNOLOGIA: · FOTOWOLTAIKA · POMPA CIEPŁA · OGRZEWANIE PODŁOGOWE WYSOK...

  • Ładne, stylowo urządzone, ciche w centrum Warszawy
    1 / 12
    Ładne, stylowo urządzone, ciche w centrum Warszawy

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia bardzo przytulne mieszkanie w samym centrum Warszawy dla spokojnej, niepalącej osoby ze stałą pracą lub studenta. Mieszkanie urządzone, całkowicie wyposażone, posiada...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Powiśle, Tamka
    1 / 16
    Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Powiśle, Tamka

    Warszawa

    • 9 999 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje
    • 5 piętro

    (english below) 170 m² komfortu na Powiślu | 5 pokoi | 2 balkony | garaż | Tamka 16 Duża przestrzeń, świetny adres i cisza mimo ścisłego centrum. To mieszkanie łączy klimat Powiś...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Powiśle ul. Dobra

    Warszawa » Śródmieście » ul. Dobra

    • 5 300 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², położone w prestiżowej lokalizacji przy ul. Dobrej 54, w sercu Powiśla (Śródmieście). Lokal znajduje się na part...

  • Wysoki standard nowe 3-pok Metro Kabaty z meblami
    1 / 12
    Wysoki standard nowe 3-pok Metro Kabaty z meblami

    Warszawa

    • 1 560 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 21 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż luksusowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 72 m², położone na drugim piętrze w budynku bez windy, w doskonałej lokalizacji, zaledwie kilka minut spacerem od stacji m...

  • Dwupokojowe mieszkanie do sprzedania w Centrum

    Warszawa

    • 1 190 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 18 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferuję do sprzedania dwupokojowe mieszkanie z oddzielną i widną kuchnią oraz łazienką. Dodatkowo do mieszkania przynależy niewielki schowek znajdujący się na tym samym piętrze. Mi...