• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania dla studentów Warszawa

(15)
  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Puławska

    Warszawa » Mokotów » ul. Puławska

    • 849 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 13 477 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Z przyjemnością prezentujemy czteropokojowe mieszkanie do remontu położone przy ul. Puławskiej 230 na Mokotowie!ATUTY:- doskonała lokal...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Solec ul. Ludna

    Warszawa » Śródmieście » ul. Ludna

    • 4 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem przytulne mieszkanie w klimatycznej kamienicy na warszawskim Powiślu, w Śródmieściu. Lokal znajduje się w budynku z 1907 roku i usytuowany jest na 2. piętrze (wi...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota ul. Pruszkowska

    Warszawa » Ochota » ul. Pruszkowska

    • 799 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 14 528 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferta dostępna tylko w Pepper House!!!Na sprzedaż: Atrakcyjne, ustawne i jasne 3-pokojowe mieszkanie w sercu Ochoty.| Dwustronne | Świetny układ | | Zielono i cicho | Możliwość za...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, ul. Łucka
    1 / 12
    Mieszkanie Warszawa Wola, ul. Łucka

    Warszawa

    • 6 200 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta dla osób bez kotów. Do wynajęcia nowoczesny, jasny apartament o powierzchni 125 m2 usytuowany na 3 piętrze w 6-piętrowym budynku z 1998 r na bliskiej Woli, róg ulicy Łuckie...

  • Mieszkanie, 43 m², Warszawa

    Warszawa

    • 570 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 13 256 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny o pow.43m2 zlokalizowany w Dzielnicy Rembertów w części Stary Rembertów. Mieszkanie 3-pokojowe, umiejscowione na parterze. Rozkład pomieszc...

  • Nowoczesna kawalerka – komfort i prywatność BEZ PROWIZJI
    1 / 11
    Nowoczesna kawalerka – komfort i prywatność BEZ PROWIZJI

    Warszawa

    • 2 900 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do wynajęcia nowoczesna kawalerka położona przy ul. Domaniewskiej w Warszawie. Mieszkanie znajduje się w nowym budynku, dopiero co oddanym do użytku – wszystko jest nowe, nieużywan...

  • 1 pok. z balkonem, kamienica, Kazimierzowska
    1 / 9
    1 pok. z balkonem, kamienica, Kazimierzowska

    Warszawa

    • 919 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 18 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Słoneczne i jasne jednopokojowe, blisko pięćdziesięciometrowe mieszkanie z balkonem na dziedziniec, usytuowane na trzecim piętrze w doskonale utrzymanej kamienicy z cegły wybudowan...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów ul. Na Uboczu

    Warszawa » Ursynów » ul. Na Uboczu

    • 3 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Do wynajęcia funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 64 m², zlokalizowane na warszawskim Ursynowie, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części dzielnicy.Mieszkanie posia...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Rembertów ul. Admiralska

    Warszawa » Rembertów » ul. Admiralska

    • 555 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 12 907 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny o pow.43m2 zlokalizowany w Dzielnicy Rembertów w części Stary Rembertów. Mieszkanie 3-pokojowe, umiejscowione na parterze. Rozkład pomiesz...

  • 2 Kawalerki inwestycyjne Blisko metra
    1 / 6
    2 Kawalerki inwestycyjne Blisko metra

    Warszawa

    • 749 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 20 244 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    2-pak samodzielnych kawalerek tuż przy stacji METRO MŁOCINY Na sprzedaż: Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 36,9 m² podzielone na 2 niezależne kawalerki,  wyremontowane oi w pełn...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów, Jana Ciszewskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów, Jana Ciszewskiego

    Warszawa

    • 5 550 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    4 POKOJE Z BALKONEM | NOWE BUDOWNICTWO 2025 | 2 MIEJSCA POSTOJOWE | KOMÓRKA LOKATORSKA | URSYNÓW | NOWA INWESTYCJA DEVELIA | PATIO | USŁUGI | PRZY SGGW | METRO  Przedstawiamy prze...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Kamionek, Żupnicza
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Kamionek,...

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mam przyjemność przedstawić 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m² przy ul. Żupniczej. To propozycja dla osób, które cenią nowoczesne wnętrza i wygodę na co dzień. Mieszkanie s...

  • 3 pokoje bezpośrednio
    1 / 13
    3 pokoje bezpośrednio

    Warszawa

    • 2 600 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie idealne dla studentów lub 2–3 osób. Jasne, ciche i bardzo ustawne 3-pokojowe w bloku 4/4 piętro (bez windy), balkon, osobna widna kuchnia, brak pokoi przec...

  • 1 / 3
    Mieszkanie w Rembertowie, bez pośrednika i prowizji, niedaleko AS...

    Warszawa

    • 3 200 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem

    Opis: Witam, mam do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 46 m², zlokalizowane w zielonej i spokojnej części Rembertowa, w pobliżu Akademii Sztuki Wojennej. Mieszkanie jest w...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Mirów ul. Sienna

    Warszawa » Wola » ul. Sienna

    • 4 500 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajmu lokal mieszkalny w Centrum W-wy. Doskonała lokalizacja: - pieszo w 2 minuty do stacji metra: Rondo ONZ, przystanku autobusowego na ul. Jana Pawła II i Świętokrzyska...