• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Ożarów Mazowiecki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania z tarasem Warszawa

(27)
  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Służewiec, Bokserska
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Służewiec, Bokserska

    Warszawa

    • 645 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 16 974 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Okazja cenowa: 2 pokoje z tarasem 5m2 i ogródkiem 14m2. Twoja Przestrzeń na Mokotowie PCC | 0% Prowizji) Odkryj miejsce, gdzie miejska dynamika spotyka się z domowym spokojem. ...

  • Kawalerka z tarasem przy Arkadii, Wola
    1 / 16
    Kawalerka z tarasem przy Arkadii, Wola

    Warszawa

    • 676 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 28 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Na sprzedaż nowoczesna kawalerka z tarasem przy Arkadii o powierzchni 24,93 m². Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 12-piętrowym budynku z 2019 roku przy ul. Kłopot na warszawsk...

  • Apartament z prywatnym parkiem | Fleminga | High-End
    Apartament z prywatnym parkiem | Fleminga | High-End

    Warszawa

    • 819 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 15 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Apartament z prywatnym parkiem | Fleminga | High-End Jeśli szukasz lokum, w którym „standard premium” to nie tylko pusty frazes z folderu dewelopera, to właśnie je znalazłeś. Nowe...

  • Do wynajęcia luksusowe 65m2 Wilanów taras garaż
    1 / 12
    Do wynajęcia luksusowe 65m2 Wilanów taras garaż

    Warszawa

    • 6 160 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 piętro

    Luksusowe mieszkanie z tarasem Miasteczko Wilanów ul. Sarmacka 4B Do wynajęcia eleganckie, przestronne mieszkanie o wysokim standardzie, położone w prestiżowej części Warszawy...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy, Stare Włochy, Solipska
    Mieszkanie Warszawa Włochy, Stare Włochy, Solipska

    Warszawa

    • 1 170 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 25 435 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Opiekun oferty Łukasz Janowiecki tel. [tel] Dwupokojowy, nowo wykończony, w pełni wyposażone apartament o powierzchni 46,9 m2 z TARASEM 50 M2! Podstawowe informacje: Z przyjemnoś...

  • Eleganckie 2 pokoje, gotowe do zamieszkania.
    Eleganckie 2 pokoje, gotowe do zamieszkania.

    Warszawa

    • 829 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 15 943 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Jeśli szukasz miejsca, w którym „standard premium” to coś więcej niż pusty slogan z broszury dewelope...

  • Mieszkanie Warszawa Białołęka ul. Aleksandra Fleminga

    Warszawa » Białołęka » ul. Fleminga

    • 848 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 16 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    HOT OFERTA!  OFERTA W BIURZE PEPPER HOUSE!APARTAMENT Z PRYWATNYM OGRÓDKIEM | FLEMINGA | HIGH-ENDJeśli szukasz lokum, w którym „standard premium” to nie tylko pusty frazes z folderu...

  • 3-pokojowe z garażem i ogródkiem, Szczęśliwice, Włodarzewska
    3-pokojowe z garażem i ogródkiem, Szczęśliwice, Włodarzewska

    Warszawa

    • 3 800 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe z tarasem/ogródkiem. Mieszkanie w dobrym standardzie, przestronne i przytulne w ładnym, zielonym osiedlu w pobliżu Parku Szczęśliwickiego. Osiedle...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów,
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów,

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Atrakcyjny apartament 2 pokojowy z balkonem, komórką i miejscem postojowym - Marina Mokotów Serdecznie zapraszam do wynajęcia wyjątkowego mieszkania z tarasem i komórką lokatorską,...

  • 0%, WOLA CZYSTE - gotowe i pod klucz !!!

    Warszawa » Wola » ul. Kolejowa

    • 818 662 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 30 321 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    0% prowizji, Inwestycja oddana do użytkowania MIESZKANIE POD KLUCZ !! : AB0004, ogródek ( z tarasem ziemnym ): 67,08 m, Miejsca postojowe podziemne (146 miejsc) w cenie 56 000 z...

  • Nowy apartament 3 pokoje/taras/2x miejsce garaż
    1 / 12
    Nowy apartament 3 pokoje/taras/2x miejsce garaż

    Warszawa

    • 8 800 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Nowoczesny apartament 3-pokojowy z tarasem – ostatnie piętro | 2 miejsca garażowe | dostępny od czerwca 2026 Do wynajęcia nowy, przestronny apartament 3-pokojowy, 4 piętro narożny...

  • Apartament z tarasem - 3 pokoje - Metro Młynów
    1 / 16
    Apartament z tarasem - 3 pokoje - Metro Młynów

    Warszawa

    • 1 236 900 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 19 030 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Elegancki 3 pokojowy Apartament z tarasem 10 m 2 w inwestycji Wola Tower. Wystrój mieszkania w stonowanej kolorystyce zgodny z ostatnimi trendami. Kuchnia oraz łazienka w pełni wyp...

  • Apartament 64 m2 w osiedlu RYTM na Ursynowie
    1 / 16
    Apartament 64 m2 w osiedlu RYTM na Ursynowie

    Warszawa

    • 6 400 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia elegancki, trzy­pokojowy apartament wykończony na wysokim poziomie, położony na I. piętrze w V‑piętrowej części nowego budynku RYTM (Echo Investment, 2024) przy ul. Iw...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Żoliborz Żoliborz, Ludwika Rydygiera
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Żoliborz Żoliborz, Ludwika Rydygiera

    Warszawa

    • 2 990 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 26 229 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Przestronny apartament 114,8 m² z tarasem, pełnym umeblowaniem i podwójnym miejscem parkingowym typu „rodzinnego” - Żoliborz, ul. Rydygiera 15 Oferujemy przestronny apartament o p...

  • TARGÓWEK - 5 min. do METRA / BEZPOŚREDNIO
    TARGÓWEK - 5 min. do METRA / BEZPOŚREDNIO

    Warszawa

    • 742 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 12 367 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    NOWE MIESZKANIE o powierzchni około 60 m2 m2 + duży ogród z tarasem 43m2 - ul. KĄTY GRODZISKIE 19B Mieszkanie znajduje się na parterze - widok z parteru jest na spory teren rekrea...

  • OKAZJA !! - nowe mieszkanie z OGRÓDKIEM
    1 / 3
    OKAZJA !! - nowe mieszkanie z OGRÓDKIEM

    Warszawa

    • 750 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

• Warszawa, Praga Południe, Mazowieckie, ul.Liwiecka
    1 / 14
    Warszawa, Praga Południe, Mazowieckie, ul.Liwiecka

    Warszawa

    • 779 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 15 275 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przestronne mieszkanie z tarasem na Pradze-Południe, funkcjonalny układ i dodatkowa przestrzeń do codziennego wypoczynku Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,97 m²,...

  • WYJĄTKOWY APARTAMENT Z TARASEM 19m² – PANORAMA WARSZAWY
    1 / 16
    WYJĄTKOWY APARTAMENT Z TARASEM 19m² – PANORAMA WARSZAWY

    Warszawa

    • 1 590 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 26 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    WYJĄTKOWY APARTAMENT Z TARASEM 19m² – PANORAMA WARSZAWY – ORDONA 5 Na sprzedaż oferujemy stylowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,2 m², położone na ostatnim piętrze nowocze...

  • 4 POKOJE / 2 ŁAZIENKI / DUŻY OGRÓD / GARAŻ
    1 / 4
    4 POKOJE / 2 ŁAZIENKI / DUŻY OGRÓD / GARAŻ

    Warszawa

    • 744 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 12 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• ✅Sprawdź >>2 pokoje 36,5 m2 + ogród z tarasem✅
    1 / 16
    ✅Sprawdź >>2 pokoje 36,5 m2 + ogród z tarasem✅

    Warszawa

    • 490 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 13 612 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuję na sprzedaż nowe, w stanie deweloperskim, ustawne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 36,5 m2 położone w cichej, spokojnej i zielonej okolicy na kameralnym osiedlu przy ul. Hema...