• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania z tarasem Warszawa

(27)
  • 3 pokoje z ogrodem i tarasem | Żerań | garaż
    1 / 16
    3 pokoje z ogrodem i tarasem | Żerań | garaż

    Warszawa

    • 1 150 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 17 425 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie, znajdujące się w niskim bloku z windą, oddanym do użytku w 2020 roku. Budynek zlokalizowany jest na warszawskim Żeraniu (Białołęka), przy ul. Krzyżówki, na...

  • NOWE>Ostatnie 3 pokoje+ogród+tras>WYKOŃCZONE
    1 / 13
    NOWE>Ostatnie 3 pokoje+ogród+tras>WYKOŃCZONE

    Warszawa

    • 641 296 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 14 914 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż - Nowe mieszkanie 3 pokojowe, 43,04 m² z tarasem i ogródkiem  Mieszkanie jest wykończone pod klucz     Charakterystyka:   Powierzchnia: 43,04 m2Taras 11,08 m2 Ogród 45,...

  • 2 pokoje z ogródkiem i garażem
    1 / 11
    2 pokoje z ogródkiem i garażem

    Warszawa

    • 800 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 22 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe położone na parterze, lokal mieszkalny z tarasem i ogródkiem o powierzchni około 40 m2. Inwestycja położona wśród nowych apartamentowców, przy u...

  • Nowe 2-pokojowe z garażem , tarasem i ogródkiem pierwszy najem
    1 / 10
    Nowe 2-pokojowe z garażem , tarasem i ogródkiem pierwszy najem

    Warszawa

    • 2 300 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Bezpośrednio wynajmę , gotowe nowe mieszkanie jeszcze nikt nie mieszkał .Pierwszy najem, całe wyposażenie nowe. 2-pokojowe około 39 m² z garażem , położone na parterze budynku z ta...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Towarowa

    Warszawa » Wola » ul. Towarowa

    • 1 950 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 46 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 21 piętro

    Luksusowy apartament z widokiem na panoramę Warszawy | 21. piętro | Towarowa Towers | Rondo DaszyńskiegoNa sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 41,84 m², położony na 21. pi...

  • Wynajmę 2 pokojowe przytulne mieszkanie z tarasem!
    1 / 15
    Wynajmę 2 pokojowe przytulne mieszkanie z tarasem!

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę piękne mieszkanie 2 pokojowe z dużym tarasem na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie o powierzchni 42,5 mkw składa się z holu dzielącego wejście od części dziennej wysoką wbudo...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, al. Rzeczypospolitej
    1 / 13
    Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, al. Rzeczypospol...

    Warszawa

    • 1 050 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 22 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przedmiotem sprzedaży jest CICHE, klimatyzowane, 2-pokojowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem, położone na parterze czteropiętrowego apartamentowca w Miasteczku Wilanów w inwestycji...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Marki rynek pierwotny ul. Legionowa

    Marki » ul. Legionowa

    • 544 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 4 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    OSTATNIE MIESZKANIA Bez prowizji od kupującego i podatku PCC!!! POLECAM!!! mieszkanie z tarasem dla rodziny z dziećmi, pary. ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ! BEZPOŚREDNIO OD...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kobyłka

    • 640 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 12 076 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • 4 POKOJE Z TARASEM + UŻYTKOWE PODDASZE/NOWA WOLA
    1 / 5
    4 POKOJE Z TARASEM + UŻYTKOWE PODDASZE/NOWA WOLA

    Nowa Wola

    • 879 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 8 618 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • 2-poziomowy apartament w Ząbkach
    2-poziomowy apartament w Ząbkach

    Ząbki

    • 1 640 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 14 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Hampton Home
    Biuro nieruchomości

  • Dwupoziomowe 5 pokoi z tarasem – Ząbki
    1 / 16
    Dwupoziomowe 5 pokoi z tarasem – Ząbki

    Ząbki

    • 890 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 8 990 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do obejrzenia spaceru wirtualnego. Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie, znajdujące się w niskim bloku oddanym do użytku w 2011 roku, brak windy. Budynek zlokalizowany je...

  • Mieszkanie Lesznowola ul. Poprzeczna

    Lesznowola » ul. Poprzeczna

    • 990 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 6 690 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    REZERWACJA Prezentujemy Państwu na sprzedaż gotowy do wprowadzenia dwupoziomowy apartament  o powierzchni 148,20 m² (w tym garaż 15,6 m² ) z tarasem 20 m² . Idealne miejsce dla rod...