• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warszawa
  • Komorniki
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania z ogródkiem Warszawa

(106)
  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Polska
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Polska

    Warszawa

    • 3 700 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia bardzo przyjemne, 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem, położone na Mokotowie. Idealna propozycja dla osób, które chcą mieszkać wygodnie, a jednocześnie mieć sw...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Służewiec, Bokserska
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Służewiec, Bokserska

    Warszawa

    • 645 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 16 974 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Okazja cenowa: 2 pokoje z tarasem 5m2 i ogródkiem 14m2. Twoja Przestrzeń na Mokotowie PCC | 0% Prowizji) Odkryj miejsce, gdzie miejska dynamika spotyka się z domowym spokojem. ...

  • 3 POKOJE Z DWOMA BALKONAMI!
    1 / 6
    3 POKOJE Z DWOMA BALKONAMI!

    Warszawa

    • 744 046 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 17 304 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie przy parku Kombatantów blisko PKP Stare Włochy! Kamienica z 1938 roku w trakcie kompleksowego remontu. Zakończenie prac III kw 2026r. Trzypokojowe mieszkanie z dwoma ba...

  • 2 POKOJE BLISKO PARKU!
    1 / 6
    2 POKOJE BLISKO PARKU!

    Warszawa

    • 419 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 19 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie przy parku Kombatantów blisko PKP Stare Włochy! Kamienica z 1938 roku w trakcie kompleksowego remontu. Zakończenie prac III kw.2026r ROZKŁAD MIESZKANIA Oryginalne i z...

  • Bezpośrednio, Gotowa kawalerka z ogródkiem, obok stacji Metro Chrzanów
    Bezpośrednio, Gotowa kawalerka z ogródkiem, obok stacji Metro Chr...

    Warszawa

    • 519 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 19 962 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Sprzedaż bezpośrednio od właściciela - bez prowizji i pośredników. Księga Wieczysta bez obciążeń. Gotowa kawalerka - bez czekania i bez ryzyka. Mieszkanie: - Powierzchnia: 26 m² -...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Targówek Targówek, Św. Wincentego
    Mieszkanie Warszawa gm. Targówek Targówek, Św. Wincentego

    Warszawa

    • 825 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 16 837 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zapraszam na prezentację 2 pokojowego mieszkania z ogródkiem położonego Warszawskim Targówku przy ul Św. Wincentego. "Osiedle Park Leśny" składa się z kilku niskich kameralnych b...

  • Kawalerka z wyodrębnioną sypialnią+garaż i komórka
    Kawalerka z wyodrębnioną sypialnią+garaż i komórka

    Warszawa

    • 2 950 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie widne i słoneczne w nowym budynku z windą do poziomu garaży. Lokal całkowicie umeblowany i wyposażony w sprzęt AGD ( pralka, lodówka z zamrażarką, piekarnik, płyta induk...

  • 0%, deweloperskie na Bródnie Podgrodziu, kameralny

    Warszawa » Targówek » ul. Kowalskiego

    • 887 556 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 15 044 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: I kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) Lokal mieszkalny nr 001, og...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 0%, deweloperskie na Bródnie Podgrodziu, kameralny

    Warszawa » Targówek » ul. Kowalskiego

    • 672 150 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 15 277 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: I kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) Lokal mieszkalny nr 009, og...

  • 0%, deweloperskie na Bródnie Podgrodziu, kameralny

    Warszawa » Targówek » ul. Kowalskiego

    • 899 700 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 15 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: I kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) Lokal mieszkalny nr 002, og...

  • 0%, deweloperskie na Bródnie Podgrodziu, kameralny

    Warszawa » Targówek » ul. Kowalskiego

    • 771 224 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 15 123 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: I kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) Lokal mieszkalny nr 004, og...

  • 0%, deweloperskie na Bródnie Podgrodziu, kameralny

    Warszawa » Targówek » ul. Kowalskiego

    • 723 128 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 15 066 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: I kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) Lokal mieszkalny nr 007, og...

  • 0%. Kompleks apartamentowy przy Wołoskiej

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 3 108 283 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 22 045 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, Inwestycja oddana do użytkowania w 2025 r. Budynek apartamentowy B1, lokal: B1_6, loggia: 9,4 m, 2 ogródek: 113 m zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe in...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów ul. Nugat

    Warszawa » Ursynów » ul. Nugat

    • 899 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 19 544 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    ATRAKCYJNE Przestronne (DWA TARASY )Mieszkanie na Ursynowie STARY IMIELIN -Blisko Metra !! Do sprzedania mieszkanie na kameralnym zamkniętym osiedlu.2 pokoje -46 m2 w Warszawie dz...

  • Mieszkanie Warszawa Wawer ul. Błękitna

    Warszawa » Wawer » ul. Błękitna

    • 990 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 15 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    64 m² | balkon + ogródek | 2 miejsca postojowe | 2018 rok | WawerZapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 63,9 m², położonego prz...

  • Wygodne 3 pokoje, duży ogródek, taras, wysoki
    Wygodne 3 pokoje, duży ogródek, taras, wysoki

    Warszawa

    • 729 188 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 022 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Kameralna inwestycja mieszkaniowa na pograniczu Ursus i Piastów Nowoczesna, kameralna inwest...

  • 1 / 2
    Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Saska Kępa ul. Lizbońska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Lizbońska

    • 994 080 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 19 117 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji deweloperskiej, oddane do użytkowania, 2 pokoje na parterze z ogródkiem 26m2.Lokalizacja: komunikacja miejska 12 linii autobusowych du...

  • 0%. Kompleks apartamentowy przy Wołoskiej

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 1 314 931 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 22 672 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, Etap zrealizowany w 2025 roku Budynek A, lokal: A_120, ogródek: 10 m, ( w tym taras: 4,74 m ) zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje dotyczące i...

  • Mieszkanie Warszawa Wesoła ul. Gościniec

    Warszawa » Wesoła » ul. Gościniec

    • 849 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 12 672 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    HOT OFERTA!!! DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- mieszkanie dwupiętrowe, łącznie 100m2 (3 i 4 piętro), które zostało przekształcone w dwa od...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów rynek pierwotny ul. Józefa Piusa Dzie...

    Warszawa » Mokotów » ul. Dziekońskiego

    • 1 916 418 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 20 607 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji deweloperskiej z planowanym terminem oddania do użytkowania pod koniec 2026 roku. Mieszkanie położone na parterze o pow. 93m2 + ogródek 40...