• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warszawa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania z ogródkiem Warszawa

(106)
  • NOWE>28.19 m2>doskonała komunikacja z CENTRUM
    1 / 16
    NOWE>28.19 m2>doskonała komunikacja z CENTRUM

    Warszawa

    • 517 286 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 18 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    OFERTA DEWELOPERSKA BRAK PODATKU PCC SZCZEGÓŁOWE PARAMETRY MIESZKANIA W KOLEKCJI ZDJĘĆ ZDJĘCIE NR.2 Nowoczesne osiedle mieszkaniowe, które harmonijnie wpisuje się w krajobraz ro...

  • Nowe>1 pokój>OGRÓDEK>Białołęka>Mańkowska
    1 / 3
    Nowe>1 pokój>OGRÓDEK>Białołęka>Mańkowska

    Warszawa

    • 372 373 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 14 323 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Nowe mieszkanie 1 pokojowe 26,06 m2 z ogródkiem w stanie deweloperskim na Białołęce, w Warszawie.Termin odbioru IV 2026E3-M47 Idealna propozycja dla singla, pary lub jako inwesty...

  • 2 pokoje z ogródkiem i garażem
    1 / 11
    2 pokoje z ogródkiem i garażem

    Warszawa

    • 800 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 22 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe położone na parterze, lokal mieszkalny z tarasem i ogródkiem o powierzchni około 40 m2. Inwestycja położona wśród nowych apartamentowców, przy u...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Powiśle ul. Dobra

    Warszawa » Śródmieście » ul. Dobra

    • 5 300 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², położone w prestiżowej lokalizacji przy ul. Dobrej 54, w sercu Powiśla (Śródmieście). Lokal znajduje się na part...

  • 3 pokojowe mieszkanie do wynajęcia w fajnej okolicy
    1 / 8
    3 pokojowe mieszkanie do wynajęcia w fajnej okolicy

    Warszawa

    • 3 900 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcie 3 - pokojowe mieszkanie na warszawskiej Ochocie, w okolicy Parku Szczęśliwickiego. Okolica cicha i spokojna, mieszkanie znajduje się na chronionym osiedlu zamkniętym....

  • Zamek w zieleni blisko stacji (SKM)
    1 / 8
    Zamek w zieleni blisko stacji (SKM)

    Warszawa

    • 835 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 278 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Bez dwóch zdań, to miejsce to raj. Kupujcie mieszczanie i szlachetnie rodzeni, młodzi i wy wiekiem doświadczeni, kupujcie majętni i wy z dziurawym mieszkiem. KUPUJCIE WSZYSCY, bo l...

  • Bezpośrednio, b.ładne,2-pok, w pełni wyposażone, z ogródkiem
    1 / 8
    Bezpośrednio, b.ładne,2-pok, w pełni wyposażone, z ogródkiem

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Od zaraz, ładne, eleganckie, zamknięte osiedle z ochroną, zadbane, ciche, dużo zieleni, duże zielone patio, plac zabaw dla dzieci, z bezpośrednim dostępem do parku Moczydełko, 850m...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo ul. Lazurowa

    Warszawa » Bemowo » ul. Lazurowa

    • 3 700 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na wynajem nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 42,6 m², położone na parterze inwestycji z 2023 roku (Dom Development) przy ul. Lazurowej 15 na warszawskim Bemow...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Bemowo ul. Marynin

    Warszawa » Bemowo » ul. Marynin

    • 1 249 800 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 18 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Biuro Nieruchomości REVI HOME prezentuje na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z ogródkiem - Warszawa Bemowo Górce. Mieszkanie mieści się na parterze w budynku z 2025r. przy ul. Maryn...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Sędziowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Sędziowska

    • 674 730 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 24 990 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferujemy klimatyczną kawalerkę o powierzchni 27 m², idealną zarówno do zamieszkania, jak i na cele biurowe, położoną na wysokim parterze reprezentacyjnej kamienicy z 1...

  • Warszawa
    1 / 5
    Warszawa

    Warszawa

    • 2 100 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie do wynajęcia od zaraz 3 niezależne pokoje 2 przystanki od metra Stare Bielany róg Kochanowskiego i Galla Anonima Słoneczne ciche z widokiem na ogródek doskonałe połączen...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Powsińska

    Warszawa » Mokotów » ul. Powsińska

    • 1 000 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 14 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie pod siebie - bez przepłacania za cudzy styl?To 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem daje możliwość stworzenia nawet 3 pokoi i idealni...

  • Apartament z ogródkiem na Bemowie
    1 / 10
    Apartament z ogródkiem na Bemowie

    Warszawa

    • 1 050 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 18 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowoczesne mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy, z doskonałą komunikacją dzięki przyszłej stacji metra! Mieszkanie 3 pokojowe z widną kuchnią otwartą na salon,...

  • Komfortowe 3 pokoje z ogródkiem

    Warszawa » Ursus » ul. Henryka Brodatego

    • 910 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 16 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż wyjątkowe, 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,8 m², położone na parterze nowoczesnego, 3‑piętrowego bloku z 2022 roku. Nieruchomość znajduje się na ładnym, zadbanym...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy rynek pierwotny ul. Solipska

    Warszawa » Włochy » ul. Solipska

    • 1 341 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 18 370 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze piętrze w 3 piętrowego bloku z 2025 roku- przy ul....

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Sielecka
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Sielecka

    Warszawa

    • 950 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 14 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Polecamy jasne, ciche 4 pokojowe na Sielcach, Mokotów Do własnej aranżacji Niski kameralny budynek z 1972r, Rama H Ekspozycja wschodnia, południowo-zachodnia Loggia 7 m Ogródek 1...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, al. Rzeczypospolitej
    1 / 13
    Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, al. Rzeczypospol...

    Warszawa

    • 1 050 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 22 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przedmiotem sprzedaży jest CICHE, klimatyzowane, 2-pokojowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem, położone na parterze czteropiętrowego apartamentowca w Miasteczku Wilanów w inwestycji...

  • Mieszkanie Warszawa Białołęka rynek pierwotny ul. Mirabelki

    Warszawa » Białołęka » ul. Mirabelki

    • 677 369 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 282 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zakup bez PCC i bez prowizji dla biura nieruchomości!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,93 m2 położone na parterze w nowo powstającej inw...

  • Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem i garażem

    Warszawa » ul. Białej Brzozy

    • 1 500 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 30 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę pięknego mieszkania na sprzedaż. Znajduje się ono w budynku zlokalizowanym w Warszawie przy ulicy Białej Floty, na prestiżowym osiedlu M...

  • Mieszkanie dwupokojowe na wynajem
    Mieszkanie dwupokojowe na wynajem

    Warszawa » Mokotów » ul. Piłsudskiego

    • 9 540 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    **Nowy apartament w prestiżowej inwestycji** Do wynajęcia nowocześnie urządzony, dwupokojowy apartament na Mokotowie, przy ul. Fort Piłsudskiego w topowej lokalizacji na mapie Wars...