• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warszawa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania z ogródkiem Warszawa

(106)
  • 40m2 - NOWE /NAJTAŃSZE z OGRÓDKIEM !! - bezpośrednio
    40m2 - NOWE /NAJTAŃSZE z OGRÓDKIEM !! - bezpośrednio

    Warszawa

    • 570 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 14 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuje przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40 m², położone na parterze 3-piętrowego budynku w nowoczesnym osiedlu. Mieszkanie w stanie deweloperskim, z oknami wychodzą...

  • Nowe > 2 pokoje > Białołęka > Mańkowska
    1 / 3
    Nowe > 2 pokoje > Białołęka > Mańkowska

    Warszawa

    • 447 180 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 14 906 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowe mieszkanie 2 pokojowe 30,84 m2 w stanie deweloperskim na Białołęce, w Warszawie.Termin odbioru IV 2026E3-11 Idealna propozycja dla singla, pary lub jako inwestycja. PARAMETRY...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo, Lazurowa
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa Bemowo, Lazurowa

    Warszawa

    • 865 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 21 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty Hubert Kask tel. [tel] Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 40,23 m2 z ogródkiem, które łączy w sobie wygodę codziennego życia, dostęp...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wawer Wawer,
    1 / 3
    Mieszkanie Warszawa gm. Wawer Wawer,

    Warszawa

    • 836 236 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 11 947 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    MDP Partners przedstawia: Nova Jeziorowa: Twoja enklawa spokoju w sercu Wawra Odkryj kameralną inwestycję w jednej z najbardziej zielonych dzielnic Warszawy. Osiedle Nova Jeziorowa...

  • OKAZJA !! - nowe mieszkanie z OGRÓDKIEM
    1 / 3
    OKAZJA !! - nowe mieszkanie z OGRÓDKIEM

    Warszawa

    • 750 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    NOWE MIESZKANIE o powierzchni około 60 m2 m2 + duży ogród z tarasem 43m2 - ul. KĄTY GRODZISKIE 19B Mieszkanie znajduje się na parterze - widok z parteru jest na spory teren rekrea...

  • Sprzedam mieszkanie z ogródkiem
    1 / 2
    Sprzedam mieszkanie z ogródkiem

    Warszawa

    • 968 250 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 12 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Osiedle składa się z 4 budynków 2-lokalowych w zabudowie bliźniaczej (łącznie 8 mieszkań ). To zapewnia prywatność i komfort mieszkańcom .Lokale A2,B2,C2,D2 znajdują się na piętr...

  • GOTOWE - 40 m2 / 2 pokojowe / OGRÓDEK / garaż podziemny
    1 / 7
    GOTOWE - 40 m2 / 2 pokojowe / OGRÓDEK / garaż podziemny

    Warszawa

    • 570 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 14 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 2 – pokojowe przy ul. Ostródzkiej 123 (40 m2) - nowe osiedle. Opis nieruchomości: Mieszkanie w stanie developerskim, usytuowan...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Polska
    1 / 14
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Polska

    Warszawa

    • 860 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 21 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,8 m² z prywatnym ogródkiem 33 m², położone na zielonym, kameralnym osiedlu przy ul. Polskiej na Mokotowie. To propozycja dla osó...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Kawalerka z antresolą + ogródek-Kazimierza 47A
    1 / 9
    Kawalerka z antresolą + ogródek-Kazimierza 47A

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia komfortowa kawalerka z antresolą i ogródkiem przy Jana Kazimierza 47A (Bliska Wola). Nieruchomość: Powierzchnia 26,5 m2. Parter. Ogrzewanie miejskie. Osi...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga,-Południe, Żupnicza
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga,-Południe, Żupnicza

    Warszawa

    • 856 482 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 21 413 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu eleganckie 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem, zlokalizowane przy ul. Żupniczej na warszawskiej Pradze-Południe. Nieruchomość...

  • 3 pokoje w super lokalizacji
    1 / 7
    3 pokoje w super lokalizacji

    Warszawa

    • 3 800 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcie 3 - pokojowe mieszkanie na warszawskiej Ochocie, w okolicy Parku Szczęśliwickiego. Okolica cicha i spokojna, mieszkanie znajduje się na chronionym osiedlu zamkniętym....

  • Okazja! Przestronne dwa pokoje z widną kuchnią
    1 / 13
    Okazja! Przestronne dwa pokoje z widną kuchnią

    Warszawa

    • 799 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 16 307 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 50 m² położone na parterze przy ul. Józefa Dwernickiego 25 na warszawskim Groc...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Gocław, Międzyborska
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Gocław, Mi...

    Warszawa

    • 2 175 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 18 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    INFORMACJE OGÓLNE Lokalizacja: Warszawa, Gocław, ul. Międzyborska 11B Metraż: 120 m² Piętro: 0/8 (winda) Rok budowy: 2015 Stan prawny: odrębna własność z KW Cena: 2 175 000 zł Miej...

  • Piękne, ciche mieszkanie 74m, w kameralnej okolicy na Gocław
    1 / 11
    Piękne, ciche mieszkanie 74m, w kameralnej okolicy na Gocław

    Warszawa

    • 4 800 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje

    Piękne, ciche mieszkanie 74m, w kameralnej okolicy na Gocławiu, w niskiej zabudowie, bezpośrednio przy parku, Cztery pokoje (gabinet przejściowy), salon, jadalnia i kuchnia – otwa...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Biały Kamień
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Biały Kamień

    Warszawa

    • 1 400 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 28 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zamieszkaj w luksusowym apartamencie z prywatnym ogrodem i tarasem na prestiżowym osiedlu Biały Kamień, tuż przy Polu Mokotowskim. Najważniejsze cechy nieruchomości: • Prestiżowa...

  • Przestronne 4-pokojowe mieszkanie, Praga Północ
    1 / 16
    Przestronne 4-pokojowe mieszkanie, Praga Północ

    Warszawa

    • 7 100 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie do wynajęcia, Warszawa, Praga Północ, Śliwice - mieszkanie 109m2 zlokalizowane przy ulicy Gersona w Warszawie, piętro 2/2 - 4 pokoje: duży salon + 3 pokoje, jedna z sy...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Wiktorska
    1 / 6
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Wiktorska

    Warszawa

    • 850 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 19 768 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    2 pokoje | 43 m² | ogródek 16 m² | 100 m od metra | Stary Mokotów Hampton Home oferuje na sprzedaż dwustronne mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 43 m² na warszawskim Starym Moko...

  • ✅Sprawdź >>2 pokoje 36,5 m2 + ogród z tarasem✅
    1 / 16
    ✅Sprawdź >>2 pokoje 36,5 m2 + ogród z tarasem✅

    Warszawa

    • 490 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 13 612 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuję na sprzedaż nowe, w stanie deweloperskim, ustawne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 36,5 m2 położone w cichej, spokojnej i zielonej okolicy na kameralnym osiedlu przy ul. Hema...

  • Klimatyczne mieszkanie na Starym Żoliborzu
    1 / 11
    Klimatyczne mieszkanie na Starym Żoliborzu

    Warszawa

    • 4 800 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Klimatyczne mieszkanie na poddaszu na Starym Żoliborzu: Powierzchnia: - 70 m² Układ pomieszczeń: - Salon z aneksem kuchennym - Duża sypialnia - Mały pokój - Duża łazienka - Gard...

  • Nowe > 2 pokoje > Białołęka > ul. Mańkowska
    1 / 4
    Nowe > 2 pokoje > Białołęka > ul. Mańkowska

    Warszawa

    • 454 630 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 14 208 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowe mieszkanie 2 pokojowe 32.59 m2 w stanie deweloperskim na Białołęce, w Warszawie.Termin odbioru IV 2025 E2-115 Idealna propozycja dla singla, pary lub jako inwestycja. PARAMET...