• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warszawa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania z ogródkiem Warszawa

(106)
  • Mieszkanie czteropokojowe na sprzedaż
    Mieszkanie czteropokojowe na sprzedaż

    Warszawa » Mokotów

    • 2 900 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 24 787 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż nowy apartament wykończony wysokiej klasy materiałami o metrażu 117 m2 znajdujący się na Warszawskim Mokotowie. Apartament znajduje się na parterze w 3 kondygnacyjnym a...

  • Mieszkanie Warszawa Białołęka, Tarchomin ul. Józefa Mehoffera

    Warszawa » Białołęka » ul. Mehoffera

    • 2 900 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    [i]Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 na warszawskiej Białołęce przy ul. Józefa Mehoffera. [/i] [i]W skład mieszkania wchodzi : [/i] [i]- salon z jadalnią z...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe ul. Augustyna Kordeckiego

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Kordeckiego

    • 738 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 15 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    [i]Na sprzedaż klimatyczny apartament w designerskiej inwestycji "Boho home", zaprojektowany przez znanego i cenionego architekta Damiana Kotwickiego w nowo wybudowanej w 2017 roku...

  • Mieszkanie Warszawa ul. Księcia Ziemowita

    Warszawa » ul. Ziemowita

    • 480 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 17 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Mieszkanie na bliskim Targówku w osobnej małej kamienicy z ogródkiem przed lokalem. Mieszkanie wysokie 5m wraz z już zbudowaną andresolą, jest miejsce na małą sypialnię. Obecnie lo...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów, Wilanów ul. Rotmistrzowska

    Warszawa » Wilanów » ul. Rotmistrzowska

    • 14 000 zł cena
    • 204 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Komfortowy, rozkładowy, bardzo dobrze wyposażony i zaprojektowany apartament w kameralnym budynku (3-lokale) na Wilanowie. Budynek zlokalizowany w cichej, spokojnej i prestiżowej...

  • Blisko Wisły i Śródmieścia, do wprowadzenia
    Blisko Wisły i Śródmieścia, do wprowadzenia

    Warszawa

    • 725 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 17 262 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    W ofercie wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 42,79 m2 położone na I piętrze czterolokalowego budynku mieszkalnego. Nieruchomość w idealnym stanie, gotowa do wprowadzenia, bez pono...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Marki rynek pierwotny ul. Legionowa

    Marki » ul. Legionowa

    • 434 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 038 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    OSTATNIE MIESZKANIA! Bez prowizji od kupującego i podatku PCC!!! POLECAM!!! mieszkanie z ogródkiem dla rodziny z dziećmi, pary lub starszych osób. ZAPRASZAM NA PREZENTAC...

  • Mieszkanie Marki

    Marki

    • 539 976 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 12 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie o pow. 45,3 m² mieszczące się przy ul. Kościuszki w Markach.~~Lokal znajduje się na parterze w kameralnym II-piętrowym bloku mieszkalnym, a jego rozkład prze...

  • Mieszkanie Marki ul. Kościuszki

    Marki » ul. Kościuszki

    • 579 969 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 9 830 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o pow. 58,5 m² mieszczące się przy ul. Kościuszki w Markach.~~Lokal znajduje się na I piętrze w kameralnym II-piętrowym bloku mieszkalnym, a jego rozkład prz...

  • Mieszkanie Marki ul. Kościuszki

    Marki » ul. Kościuszki

    • 602 700 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 10 574 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o pow. 57,40 m² mieszczące się przy ul. Kościuszki w Markach.~~Lokal znajduje się na I piętrze w kameralnym II-piętrowym bloku mieszkalnym, a jego rozkład pr...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Marki

    • 1 137 600 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 7 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Re/Max Smart
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Józefosław

    • 1 570 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 12 976 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • 4 POKOJE Z OGRÓDKIEM SEGMENT W CENIE MIESZKANIA
    1 / 15
    4 POKOJE Z OGRÓDKIEM SEGMENT W CENIE MIESZKANIA

    Falenty Duże

    • 809 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 9 988 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • 4 POKOJE Z OGRÓDKIEM + PODDASZE I BALKON FALENTY
    1 / 19
    4 POKOJE Z OGRÓDKIEM + PODDASZE I BALKON FALENTY

    Falenty Duże

    • 739 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 10 124 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Łomianki

    • 990 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 11 786 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wigro Wiesław Groszyk
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Łomianki

    • 920 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 10 953 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wigro Wiesław Groszyk
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Marki » ul. Briggsów

    • 780 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 13 221 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Delta Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • 4 POKOJE Z TARASEM + UŻYTKOWE PODDASZE/NOWA WOLA
    1 / 5
    4 POKOJE Z TARASEM + UŻYTKOWE PODDASZE/NOWA WOLA

    Nowa Wola

    • 879 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 8 618 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jabłonna

    • 899 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 11 099 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • 3 POKOJE Z OGRÓDKIEM POMPA CIEPŁA FALENTY NOWE
    1 / 15
    3 POKOJE Z OGRÓDKIEM POMPA CIEPŁA FALENTY NOWE

    Falenty Duże

    • 609 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 10 323 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Marki

    • 780 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 9 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Piórek House
    Biuro nieruchomości

  • Lesznowola I PŁATNOŚĆ PO AKCIE I bliźniak
    1 / 14
    Lesznowola I PŁATNOŚĆ PO AKCIE I bliźniak

    Lesznowola

    • 969 900 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 7 822 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Stara Iwiczna

    • 698 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 11 634 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Gotowe. Parter 3 pokoje 70 m2. Ogród. Parking
    Gotowe. Parter 3 pokoje 70 m2. Ogród. Parking

    Marki

    • 719 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 10 272 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 801 746 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 11 967 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 66,84 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameral...

  • Mieszkanie Stara Iwiczna rynek pierwotny ul. Tukanów

    Stara Iwiczna » ul. Tukanów

    • 844 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 15 072 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim z opcją wykończenia o powierzchni 56,3 m2 z ogródkiem 54 m2, zlokalizowane przy ulicy Tukanów w Starej Iwicznej, po...

  • OFERTA PREMIUM! Trzy pokoje, dwa ogrody, garaże, komórka lok
    1 / 16
    OFERTA PREMIUM! Trzy pokoje, dwa ogrody, garaże, komórka lok

    Józefosław

    • 1 049 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 16 391 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przepiękne 3 pokoje | 63,57 m² | Józefosław Mieszkanie w bardzo wysokim standardzie wykończenia, w pełni wyposażone, m.in. ogrzewanie podłogowe, system do zmiękczania wody, urządz...

  • Sloneczne bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem
    1 / 12
    Sloneczne bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem

    Marki

    • 590 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 13 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Witam, chcemy sprzedać 44,53m2 słoneczne bezczynszowe mieszkanie na parterze z ogródkiem z miejscem parkingowym. Mieszkanie posiada: wiatrołap 2,45m2 korytarz 4,55m2 łazienka 4,62m...

  • 2 pokoje | Ogródek + taras | Nowe | 47 m²
    1 / 12
    2 pokoje | Ogródek + taras | Nowe | 47 m²

    Józefosław

    • 3 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Bezpośrednio do wynajęcia nowe mieszkanie 2 pok 47m2 (salon, sypialnia, kuchnia, łazienka, przedpokój, duży balkon i ogródek 50 m2 ) w wysokim standardzie. Mieszkanie znajduje się...

  • Z OGRÓDKIEM BEZCZYNSZOWE

    Józefosław

    • 1 160 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 14 872 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Józefów rynek pierwotny ul. Owalna

    Józefów » ul. Owalna

    • 1 780 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 12 899 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! Biuro Nieruchomości REVI HOME prezentuje na sprzedaż trzypoziomowy apartament 138m2 w budynku cztero-lokalowym, przy ulicy Owalnej 3 w Józefowie k...

  • 50m², 2- pokoje, Duży Ogród 63m²,Marki, ul. Kościuszki
    50m², 2- pokoje, Duży Ogród 63m²,Marki, ul. Kościuszki

    Marki

    • 592 620 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 095 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Na sprzedaż mieszkanie o pow. 49,8 m² mieszczące się przy ul. Kościuszki w Markach. Lokal znajduje się na parterze w kameralnym II-piętrowym bloku mieszkalnym,...

  • Mieszkanie Marki, Promienna
    Mieszkanie Marki, Promienna

    Marki

    • 732 780 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zakup od dewelopera. Wszystko w cenie, bez żadnych dopłat. Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. P...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 801 746 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 11 967 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• 3 pokoje z ogródkiem  69,3 m²  2 xmsc parkingowe
    3 pokoje z ogródkiem 69,3 m² 2 xmsc parkingowe

    Nowa Wola

    • 887 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 12 856 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż funkcjonalne, gotowe do wprowadzenia - mieszkanie o powierzchni 69,3 m² położone na parterze kameralnego budynku w Nowej Woli, w inwestycji Zielona Polana. Lokal wyróżn...

  • 58,5m², 3-pokoje, Taras, ostanie piętro Marki, ul. Kościuszki
    1 / 16
    58,5m², 3-pokoje, Taras, ostanie piętro Marki, ul. Kościuszki

    Marki

    • 672 750 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 11 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o pow. 58,5 m² mieszczące się przy ul. Kościuszki w Markach. Lokal znajduje się na II piętrze w kameralnym II-piętrowym bloku mieszkalny...