• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Mniszki
  • Tarnów Jezierny
  • Darłowo
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Duże mieszkania Warszawa

(240)
  • 4-pok.po Gen. Remoncie, Bliska Wola-Centrum, METRO

    Warszawa

    • 1 290 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 17 672 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Sprzedaż bezpośrednia, agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!! Sprzedam piękne , rozkładowe 4 – pokojowe mieszkanie położone na parterze czteropiętrowego budynku ( ul....

  • ✅Ładne, 4-pokojowe mieszkanie w kamienicy✅
    1 / 16
    ✅Ładne, 4-pokojowe mieszkanie w kamienicy✅

    Warszawa

    • 1 590 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 14 325 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne, 4-pokojowe mieszkanie w kamienicy – Praga-Północ, ul. Ratuszowa Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 111,85 m², położone na 1. piętrze w kameralnej, 3-piętr...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy, Flisa Marcina
    Mieszkanie Warszawa Włochy, Flisa Marcina

    Warszawa

    • 4 900 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta biura nieruchomości IMMOPOLSKA (licencja nr 9165) Do wynajęcia mieszkanie czteropokojowe usytuowane na 3. piętrze w apartamentowcu przy ul. Flisa na Włochach. Centralnym...

  • Mieszkanie Warszawa Ursus ul. Władysława Hermana

    Warszawa » Ursus » ul. Władysława Hermana

    • 1 850 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 14 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę 4-pokojowego mieszkania do wprowadzenia na osiedlu Ursus Niedźwiadek przy ulicy Władysława Hermana (osiedle Gawra na granicy z Gołąbkam...

  • 4 pokoje I nowoczesne osiedle 2023
    1 / 15
    4 pokoje I nowoczesne osiedle 2023

    Warszawa

    • 799 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 12 888 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zamieszkaj tam, gdzie codzienność naprawdę zwalnia… | 4 pokoje | Rembertów | Las za oknem | Nowe osiedle 2023  Układ mieszkania o powierzchni 62,64 mkw: • salon z kuchnią ponad 2...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota ul. Bitwy Warszawskiej 1920 R.

    Warszawa » Ochota » ul. Bitwy Warszawskiej

    • 6 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    Oferuję na wynajem elegancki apartament o powierzchni 128 m² usytuowany na siódmym piętrze w budynku na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. Mieszkanie znajduje się na warszawskiej Ocho...

  • DOM W ZIELONEJ CZĘŚCI - WARSZAWA BIELANY

    Warszawa » Bielany » ul. Loteryjki

    • 1 649 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 11 452 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Osiedle Bielany to kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, położone na skraju Warszawy. To miejsce, w którym codzienny komfort spotyka się z bliskością nat...

  • Moduo House- Cybernetyki. W cenie garaż i komórka

    Warszawa » Mokotów » ul. Cybernetyki

    • 1 682 408 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 19 339 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Osiedle Moduo Mokotów – teren strzeżony, zamknięty, z ochroną i sporą ilością zieleni. Spokojna i bezpieczna okolica z pełną infrastrukturą. Cybernetyki 4 (4a) na rogu ulicy Postę...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Luksusowy 4-pokojowy apartament na 12 piętrze
    1 / 11
    Luksusowy 4-pokojowy apartament na 12 piętrze

    Warszawa

    • 8 950 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 11 piętro

    Agencja Prestige Nieruchomości prezentuje do wynajęcia luksusowy, przestronny 4-pokojowy apartament zlokalizowany w eleganckim apartamentowcu Apartamenty Murano przy ul. Pokorna 2,...

  • Nad dachami Ursynowa - loft 91 m2, metro M1 Kabaty
    1 / 12
    Nad dachami Ursynowa - loft 91 m2, metro M1 Kabaty

    Warszawa

    • 1 590 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 17 473 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCYCH (OFERTA 0%)! Istnieją mieszkania, o których powiedzieć możemy, iż są OK, ale i takie, w których od pierwszej chwili czuć to coś, co sprawia, że aż chce...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Ksawerów ul. Bukowińska

    Warszawa » Mokotów » ul. Bukowińska

    • 7 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 9 piętro

    Do wynajęcia lokal mieszkalny o powierzchni 135 m², położony przy ul. Bukowińskiej na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 9. piętrze budynku z windą. Funkcjonalny ukł...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Rabsztyńska

    Warszawa » Wola » ul. Rabsztyńska

    • 1 479 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 13 446 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 109,6 m² przy ul. Rabsztyńskiej na warszawskiej Woli. Lokal znajduje się w nadbudowie kamienicy w spokojnym, wewnętrznym otoczeniu...

  • Kamienica Powiśle 4 pok. bezpośrednio czynsz w cenie/English
    Kamienica Powiśle 4 pok. bezpośrednio czynsz w cenie/English

    Warszawa

    • 4 250 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje

    Zamieszkaj w pięknej kamienicy na Powiślu w 4 pokojowym cichym mieszkaniu w samym Centrum Warszawy. Mieszkanie bardzo dobrze skomunikowane ROZKŁAD Mieszkanie o powierzchni 67 m2...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wesoła Wesoła, Stara Miłosna, Gościniec
    Mieszkanie Warszawa gm. Wesoła Wesoła, Stara Miłosna, Gościniec

    Warszawa

    • 1 075 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 7 313 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Biuro Nieruchomości EKSPERT LOKALNY zapraszam wszystkie zainteresowane osoby na dzień otwarty w dniu 16.05,2026 o godzinie 13:00 Mieszkanie dla rodziny lub inwestycja.! Lokalizac...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Północ, Praga, Targowa
    Mieszkanie Warszawa Praga-Północ, Praga, Targowa

    Warszawa

    • 999 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 13 145 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż Stara Praga, centrum | 4 pokoje | 76 m Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne czteropokojowe mieszkanie położone w samym sercu Starej Pragi jednej z najbardz...

  • 0%, deweloperskie, kameralnie w Starej Miłosnej

    Warszawa » Wesoła » ul. Gościniec

    • 1 107 452 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 11 658 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji, Planowany termin zakończenia: IV kwartał 2026 r. Lokal mieszkalny nr 405 (dwupoziomowy: 51,78 m + 51,08 m ) , balkon: 5,43 m, Cena brutto miejsca parkingowego podzi...

  • 0%, deweloperskie, kameralnie w Starej Miłosnej

    Warszawa » Wesoła » ul. Gościniec

    • 1 275 318 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 11 387 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji, Planowany termin zakończenia: IV kwartał 2026 r. Lokal mieszkalny nr 401 (dwupoziomowy: 68,08 m + 48,74 m ) , balkon: 8,58 m, Cena brutto miejsca parkingowego podzi...

  • 0%, deweloperskie, kameralnie w Starej Miłosnej

    Warszawa » Wesoła » ul. Gościniec

    • 1 167 816 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 11 450 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji, Planowany termin zakończenia: IV kwartał 2026 r. Lokal mieszkalny nr 402 (dwupoziomowy: 63,01 m + 43,57 m ) , balkon: 7,75 m, Cena brutto miejsca parkingowego podzi...

  • Metro Wierzbno - 4 pok. z klimatyzacją w kamienicy
    1 / 14
    Metro Wierzbno - 4 pok. z klimatyzacją w kamienicy

    Warszawa

    • 985 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 15 635 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 63,06 m² na 2 piętrze w kamienicy z lat 60-ych przy Al.Niepodległości, 150 m od stacji metra Wierzbno. ---------------------- OPIS MIESZKA...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul.

    Warszawa » Praga-Południe

    • 5 200 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 80 mkw położone na skraju dzielnicy Wawer oraz dzielnicy Praga Południe. Lokal znajduje się na drugim piętrze (z czterech) bu...