• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Duże mieszkania Warszawa

(240)
  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Podskarbińska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Podskarbińska

    • 1 313 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 14 753 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji realizowanej w jednej z najdynamiczniej rozwijających się części Pragi Południe, niespełna 500 m od planowanej stacji metra Mińska.Mieszka...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Czarnomorska

    Warszawa » Mokotów » ul. Czarnomorska

    • 699 999 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Atrakcyjna inwestycja - 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w sercu Mokotowa!Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę inwestycyjną - mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 56 m², idealne...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Cypryjska

    Warszawa » Mokotów » ul. Cypryjska

    • 1 290 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 15 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !!!Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w cichej i zielonej części Mokotowa przy ulicy Cypryjskiej. Atuty nieruchomości:• funkcjonalny, dwu...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów, Kabaty ul. Romualda Mielczarskiego

    Warszawa » Ursynów » ul. Mielczarskiego

    • 1 989 500 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 17 924 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Piękny apartament | 110,50 m² | Kabaty, Ursynów, Warszawa | 0% prowizjiNa sprzedaż oferujemy przestronny, umeblowany apartament o powierzchni 110,5 m², położony na pierwszym piętrz...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Północ ul. Wojciecha Gersona

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Gersona

    • 7 100 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    4 pokoje | 109 m² | Kamienica | Kominek | Praga-Północ, ul. GersonaDo wynajęcia jasne, przestronne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 109 m², usytuowane na 2. piętr...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Mirów ul. Grzybowska

    Warszawa » Wola » ul. Grzybowska

    • 2 650 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 31 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 10 piętro

    Na sprzedaż elegancki, 4-pokojowy apartament położony na 10. piętrze prestiżowej inwestycji Platinium Towers - jednej z najbardziej rozpoznawalnych lokalizacji apartamentowych w bi...

  • 0%, apartamenty w gotowej inwestycji na Ursynowie

    Warszawa » Ursynów » ul. Pustułeczki

    • 1 907 600 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 20 080 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! - od X.2025 - zgoda na użytkowanie budynku. 49 apartamentów Szanowny Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że ak...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Ksawerów ul. Bukowińska

    Warszawa » Mokotów » ul. Bukowińska

    • 6 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajmu rozkładowe, ładne, narożne (płd-zach) ponad 100 metrowe mieszkanie przy Metrze Wilanowska w budynku z basenem. Okolica z pełną infrastrukturą miejską (usługi, handel...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 0%, Lewandów - taras 35m, 2 garaże, komórka

    Warszawa » Białołęka » ul. Skarbka z Gór

    • 1 030 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 12 410 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Tylko u nas !!! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji Osiedle "Szafirowa Aleja" znajduje się w zielonej i spokojnej okolicy. Niedaleko znajduje się Centrum Handlowe Targówek (kino,...

  • Luksusowy 4-pok. | 90 m² | NOWY | Metro | Garaż
    1 / 15
    Luksusowy 4-pok. | 90 m² | NOWY | Metro | Garaż

    Warszawa

    • 9 500 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Luksusowy Apartament 4-pokojowy | 90 m² | Ursynów | Nowe Budownictwo 2023 ENGLISH VERSION BELOW Wyjątkowy, nigdy wcześniej niezamieszkany apartament o powierzchni 90 m², zaprojekto...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ochota Ochota, Włodarzewska
    Mieszkanie Warszawa gm. Ochota Ochota, Włodarzewska

    Warszawa

    • 8 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Elegancki, 5-pokojowy apartament po remoncie | Ochota - Włodarzewska 55G | blisko zieleni i świetnej komunikacji Na wynajem wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 125 m²,...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota ul. Włodarzewska

    Warszawa » Ochota » ul. Włodarzewska

    • 8 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Elegancki, 5-pokojowy apartament po remoncie | Ochota - Włodarzewska 55G | blisko zieleni i świetnej komunikacjiNa wynajem wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 125 m², z...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wawer Wawer, Zerzeń, Morawska
    Mieszkanie Warszawa gm. Wawer Wawer, Zerzeń, Morawska

    Warszawa

    • 999 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 14 911 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    INFORMACJE OGÓLNE: Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. Morawska 4 Metraż: 67,9 m² Piętro: 2/2 Liczba pokoi: 4 Rok budowy: 2017 Stan prawny: odrębna własność Cena: 999 000 zł (do rozs...

  • 89m² | 4 pokoje | Dzika 6 | parter | Śródmieście
    1 / 15
    89m² | 4 pokoje | Dzika 6 | parter | Śródmieście

    Warszawa

    • 4 590 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • parter

    89m² | 4 POKOJE | DZIKA 6 | PARTER | STRZEŻONE OSIEDLE | 300m ARKADIA Na wynajem mieszkanie w bezpiecznej i doskonale skomunikowanej okolicy o powierzchni 89 m², zlokalizowany przy...

  • Ursynów 4 pokoje | 73 m² | po remoncie | metro
    1 / 16
    Ursynów 4 pokoje | 73 m² | po remoncie | metro

    Warszawa

    • 1 190 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 16 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73,02 m², położone na 3. (ostatnim) piętrze w niskim, kameralnym bloku z 1986 roku. Mieszkanie znajduje się na ulicy...

  • Mieszkanie Warszawa Ursus rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Warszawa » Ursus » ul. Bodycha

    • 1 441 020 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 10 519 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 137,24 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kamera...

Warszawa » Ursus » ul. Bodycha

    • 1 667 505 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 10 488 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 158,81 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kamera...

Warszawa » Ursus » ul. Bodycha

    • 1 371 600 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 12 032 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 114,30 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kamera...

Warszawa » Ursus » ul. Bodycha

    • 1 942 710 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 10 502 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić dwu poziomowe mieszkanie o powierzchni 185,02 mkw. położone na 4 piętrze nowo wybudowanego, kameralnego...

Warszawa » Ursus » ul. Bodycha

    • 1 128 564 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 11 635 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 4-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 97,29 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameral...