• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warszawa
  • Iwanowice Włościańskie
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Duże mieszkania Warszawa

(240)
  • Mieszkanie Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Zdrowa
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Zdrowa

    Warszawa

    • 2 688 795 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 24 444 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Kameralna inwestycja apartamentowa w zielonym otoczeniu, oferująca wysoki poziom prywatności, uporządkowane części wspólne i rozwiązania podnoszące komfort codziennego życia. Zakup...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Zdrowa
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Zdrowa

    Warszawa

    • 2 395 758 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 21 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

• Piękny apartament na Sadybie 164 m2
    Piękny apartament na Sadybie 164 m2

    Warszawa

    • 14 500 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Wynajmij 4 pokojowy apartament w sercu zielonej Sadyby na Warszawskim Mokotowie. Agencja Prestige Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować piękny, całkowicie wyremontowany apart...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Leszczyny
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Leszczyny

    Warszawa

    • 12 500 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje
    • parter

    Hampton Home ma przyjemność zaprezentować przestronny, 4-pokojowy apartament z prywatnym ogrodem i tarasem, zlokalizowany przy ul. Leszczyny, w prestiżowej, zielonej części Mokotow...

  • 4 pokoje bez podatku Pcc!
    1 / 16
    4 pokoje bez podatku Pcc!

    Warszawa

    • 1 390 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 16 163 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż zupełnie nowe, jasne i ciche mieszkanie w stanie deweloperskim usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym, nowoczesnym budynku z 2025 r. w znakomitej lokalizacji na Bemowie...

  • ✅Przyjdż>>Ciche, 4 pokoje na Białołęce✅
    1 / 12
    ✅Przyjdż>>Ciche, 4 pokoje na Białołęce✅

    Warszawa

    • 799 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 13 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Jeśli szukasz, ciche, ciepłego, wygodnego miejsca do zamieszkania z bezpośrednim dostępem do komunikacji miejskiej na Białołęce to jest to oferta dla Ciebie. Osiedle zapewnia zaró...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów, Jana III Sobieskiego
    1 / 14
    Mieszkanie Warszawa Wilanów, Jana III Sobieskiego

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Stylowe, świeżo wyremontowane mieszkanie 64 m, 4 pokoje | ul. Jana III Sobieskiego Do wynajęcia przestronne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 64 m, położone na 1. piętrze w...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów, Jana Ciszewskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów, Jana Ciszewskiego

    Warszawa

    • 5 550 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    4 POKOJE Z BALKONEM | NOWE BUDOWNICTWO 2025 | 2 MIEJSCA POSTOJOWE | KOMÓRKA LOKATORSKA | URSYNÓW | NOWA INWESTYCJA DEVELIA | PATIO | USŁUGI | PRZY SGGW | METRO  Przedstawiamy prze...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Służew ul. Łukowa

    Warszawa » Mokotów » ul. Łukowa

    • 4 600 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    Oferuję do wynajęcia przestronne mieszkanie 4-pokojowe z osobną kuchnią o powierzchni 75 m2 przy ul. Łukowej 7 na warszawskim Mokotowie - Służew nad Dolinką. Zaledwie 2 przystanki...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Złota

    Warszawa » Śródmieście » ul. Złota

    • 33 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 25 piętro

    Luksusowy apartament na sprzedaż | Złota 44 | 170 m² | 25. piętroZapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu premium, zlokalizowanego na 25. piętrze iko...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek, Bródno, Wyszogrodzka
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa Targówek, Bródno, Wyszogrodzka

    Warszawa

    • 730 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 11 968 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Opiekun oferty Ernest Rębelski Numer Licencji : 32026 tel. [tel] Na sprzedaż jasne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61m2 z widokiem na Park Bródnowski, do METRO BRÓDNO jedynie...

  • Mieszkanie 4 pokoje Cybernetyki Mokotów
    1 / 5
    Mieszkanie 4 pokoje Cybernetyki Mokotów

    Warszawa

    • 7 450 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    Duże, nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie | 90 m² | Cybernetyki | 2–3 min do Galerii Mokotów | od marca Do wynajęcia bardzo ustawne, nowoczesne mieszkanie 4-pokojowe (ok. 90 m²) w świ...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Saska Kępa, Jakubowska
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Saska Kępa...

    Warszawa

    • 2 280 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 14 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Wyjątkowa okazja! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 160 m², położone w przedwojennej, willowej części Saskiej Kępy, na działce o powierzchni 487 m², w cenie 14.250 PLN/m²! Mies...

  • Słoneczne 4-pokojowe mieszkanie
    1 / 14
    Słoneczne 4-pokojowe mieszkanie

    Warszawa

    • 1 127 500 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 15 881 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz mieszkania dla rodziny, w którym każdy będzie miał swoją przestrzeń, a jednocześnie wspólną, komfortową część do spędzania czasu razem? To 4-pokojowe mieszkanie na Ursynowi...

  • Tamka, 4 pokoje, blisko metra i Wisły
    1 / 9
    Tamka, 4 pokoje, blisko metra i Wisły

    Warszawa

    • 1 069 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 19 090 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    W ofercie mieszkanie o pow. 56,3 m2 położone na ii piętrze na Tamce. Budynek wniesiony  pod koniec lat 60-tych. Na piętrze mieszczą się po 3 mieszkania oraz dwie windy.  Lokal jes...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów, Kabaty ul. Kabacki Dukt

    Warszawa » Ursynów » ul. Kabacki Dukt

    • 7 300 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję do wynajęcia komfortowy, przestronny apartament o pow. 90m2 na Kabatach, z balkonem i 2 miejscami postojowymi, zaledwie 4 minuty od stacji metra.~ ENGLISH  BELOW ~Na lokal...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Zwierzyniecka
    1 / 13
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Zwierzyniecka

    Warszawa

    • 1 876 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 23 450 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i dużą komórką lokatorską - 79,33 m² w inwestycji przy ul. Zwierzynieckiej na Mokotowie. Mieszkanie gotowe do zamieszkania - wysoki s...

  • Segment 132 m² Imielin | Garaż | Taras
    1 / 16
    Segment 132 m² Imielin | Garaż | Taras

    Warszawa

    • 1 550 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 11 743 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Zapraszam do obejrzenia spaceru wirtualnego - załączony jest do oferty. Przestronny segment w budynku szeregowym o powierzchni mieszkalnej 106.99m², a powierzchni użytkowej 132.29...

  • Powierzchnia mieszkalna na Górnym Mokotowie 350 m2
    Powierzchnia mieszkalna na Górnym Mokotowie 350 m2

    Warszawa

    • 6 818 000 zł cena
    • 352 m2 powierzchnia
    • 19 370 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż lokal mieszkalny, w samym sercu Górnego Mokotowa, w otoczeniu zieleni Parku Morskie Oko. To kameralny budynek mieszkalno- biurowy, który łączy doskonałą lokalizację z n...

  • Lokal mieszkalny 145 mkw na Górnym Mokotowie
    1 / 16
    Lokal mieszkalny 145 mkw na Górnym Mokotowie

    Warszawa

    • 2 812 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 19 394 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż lokal mieszkalny zlokalizowany przy ul. Belgijskiej 11, w samym sercu Górnego Mokotowa, w otoczeniu zieleni Parku Morskie Oko. To kameralny budynek biurowo- mieszkalny,...