• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Duże mieszkania Warszawa

(240)
  • Idealne DLA RODZINY! Na Gocławiu - W Sercu Pragi Pd
    Idealne DLA RODZINY! Na Gocławiu - W Sercu Pragi Pd

    Warszawa

    • 1 083 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 14 836 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    4-pok. - pow. 73 m2 - Klimatyczne, Przytulne i Wygodne - Idealne DLA RODZINY!! - Gocław / Praga Południe NA SPRZEDAŻ przytulne, 4 pokoje w amfiladzie mieszkanie, 72,2 m2, usytuowa...

  • Skarbka z Gór przy Parku Magicznym, prowizja 0%.

    Warszawa » Białołęka » ul. Skarbka z Gór

    • 950 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 13 381 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Osiedle Derby 16 ul. Skarbka z Gór oferujemy czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 71,20 m2, zlokalizowane na zamkniętym, strzeżonym osiedlu w budynku z 2013 roku przy ul. Skarbk...

  • Skarbka z Gór przy Parku Magicznym, prowizja 0%.

    Warszawa » Białołęka » ul. Skarbka z Gór

    • 950 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 13 381 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Zakup bez prowizji dla biura nieruchomości. Klienci kupujący pierwsza nieruchomość zapłacą 0% podatku PCC. Do sprzedania czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 71,20 m2, zloka...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Ujazdów ul. Górnośląska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Górnośląska

    • 16 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajmu piękne i ciche mieszkanie w wyjątkowej kamienicy z klimatem w centrum Warszawy na Powiślu z unikalnym widokiem. Mieszkanie znajduje się w zabytkowej kamienicy, dopus...

  • 1 / 2
    Mieszkanie Warszawa Białołęka rynek pierwotny ul. Leona Berensona

    Warszawa » Białołęka » ul. Berensona

    • 639 288 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 839 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    NAJLEPSZE CENY, WYSOKI STANDARD , BEZ PROWIZJI , BEZ PODATKU PCC 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na pię...

  • Mieszkanie Warszawa Białołęka rynek pierwotny ul. Leona Berensona

    Warszawa » Białołęka » ul. Berensona

    • 694 575 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 10 524 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    NAJLEPSZE CENY, WYSOKI STANDARD , BEZ PROWIZJI , BEZ PODATKU PCC 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrz...

Warszawa » Białołęka » ul. Berensona

    • 611 968 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 333 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• OKAZJA-DUŻY APARTAMENT PRZY PLAŻY

    Warszawa

    • 790 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 7 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Apartament z trzema sypialniami, po generalnym remoncie położony nad morzem śródziemnym na Costa Blanca 40 km od lotniska w Alicante w miejscowości Torrevieja. Nieruchomość oddalon...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Białołęka, Tarchomin ul. Myśliborska

    Warszawa » Białołęka » ul. Myśliborska

    • 1 300 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 11 819 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Eleganckie, pełne światła mieszkanie wykończone wysokogatunkowymi materiałami . [i]Funkcjonalny układ architektoniczny[/i] dzieli wyraźnie powierzchnię lokalu na dwie strefy: [i]...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo, Chrzanów ul. Lazurowa

    Warszawa » Bemowo » ul. Lazurowa

    • 6 500 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajmu w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie na Bemowie. Osiedle kameralne, zamknięte w pobliżu ul. Połczyńskiej z dogodnym dojazdem do centrum Warszawy. Dobre połącz...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota, Szczęśliwice ul. Figiel

    Warszawa » Ochota » ul. Figiel

    • 3 500 € cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 25 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Przedmiotem oferty jest kompletnie umeblowany (lub nie - w zależności o życzenia klienta) penthouse, usytuowany na trzecim piętrze w budynku na kameralnym osiedlu (wjazd bezpośredn...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota, Stara Ochota ul. Joteyki Tadeusza

    Warszawa » Ochota » ul. Joteyki

    • 7 500 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta dostępna od 01.04.2024 roku!!! Do wynajmu mieszkanie na Starej Ochocie w rejonie Placu Narutowicza. Oferta w przedwojennej, zrewitalizowanej kamienicy. Dobre połą...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota, Mochnackiego
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa Ochota, Mochnackiego

    Warszawa

    • 4 350 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 18 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 4 piętro

    Ochota,ul.Mochnackiego - apartament 240 m2 - idealne na kancelarie, redakcje, biuro - mieszkanie 240 m2, IV/V piętro Dwupoziomowy apartament w kamienicy z 1926 r., zabytkowa część...

  • Ksawerów 168 m2 Centrum Konferencyjne biuro
    1 / 10
    Ksawerów 168 m2 Centrum Konferencyjne biuro

    Warszawa

    • 7 000 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia lokal 7 pokoi 3 łazienki poprzednio wynajmowany dla grupy 8 pracowników cena 7000 + czynsz dla wspólnoty+ opłaty licznikowe Powierzchnia biurowa z możliwością do...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Saska Kępa ul. Libijska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Libijska

    • 6 500 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta może być dostępna na przełomie 2026 roku (luty/marzec)??? Do wynajmu funkcjonalne mieszkanie w doskonałej lokalizacji Saska Kępa. Mieszkanie znajduje się na osiedlu...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Kępa Gocławska ul. Libijska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Libijska

    • 6 500 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Apartamentowiec chroniony, mieszkanie przestrzenne, dwupoziomowe, bardzo dobrze naświetlone, wysoki standard wykończenia, 5 pokoi (38, 18, 2x12 i 11m), 3 łazienki (6, 5 i 4m), ku...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Róż al.

    Warszawa » Śródmieście » al. Róż

    • 15 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    LOKAL O PRZEZNACZENIU BIUROWYM, MOŻLIWE PRZYWRÓCENIE WYNAJMU NA CELE MIESZKALNE. Jest to 5 pokoi + służbówka, kuchnia przerobiona na pokój biurowy. Właściciel dostosuje lokal do...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Warszawa » Żoliborz

    • 7 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Sienna

    Warszawa » Śródmieście » ul. Sienna

    • 8 000 000 zł cena
    • 342 m2 powierzchnia
    • 23 392 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 8 piętro

    Dwupoziomowy luksusowy penthouse z własnym basenem i tarasem, z widokiem na panoramę Warszawy. Apartament zlokalizowany jest w prestiżowej inwestycji Villa Karolina, na dwóch...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 7 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Oferujemy do wynajmu lokal biurowy zlokalizowany przy ul. Zelaznej w Warszawie. Lokal wykończony, gotowy do wprowadenia Do lokalu przynalezy 1 miejsce parkingowe. Podana c...