• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warszawa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Duże mieszkania Warszawa

(240)
  • Mieszkanie na sprzedaż
    Mieszkanie na sprzedaż

    Warszawa » Ochota » al. Aleje Jerozolimskie

    • 1 799 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 14 868 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 12 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 121,9 metrów kwadratowych na 12 piętrze wieżowca apartamentowo-biurowego projektu autorstwa Jacka Kopczewskiego i Krzysztofa Tyszkiewicza przy ul. Aleje Je...

  • Mieszkanie czteropokojowe na sprzedaż
    Mieszkanie czteropokojowe na sprzedaż

    Warszawa » Mokotów

    • 2 900 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 24 787 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż nowy apartament wykończony wysokiej klasy materiałami o metrażu 117 m2 znajdujący się na Warszawskim Mokotowie. Apartament znajduje się na parterze w 3 kondygnacyjnym a...

  • Mieszkanie na wynajem
    Mieszkanie na wynajem

    Warszawa » Wilanów » ul. Klimczaka

    • 19 800 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje
    • 4 piętro

    EUROVILLA prezentuje luksusowy i nowoczesny Penthouse 5 pokoi na wynajem, 136 m.2 w pełni umeblowany w najlepszej lokalizacji Miasteczka Wilanów.  EUROVILLA представляет роскошный...

  • Mieszkanie do wynajęcia 106,00 m², piętro 3, oferta nr 810919 nowość
    Mieszkanie do wynajęcia 106,00 m², piętro 3, oferta nr 810919 now...

    Warszawa » Wilanów » al. Aleja Wilanowska

    • 10 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Opis oferty We speak EN / PL / UKR / RU / FR / ES. We provide assistance at every stage. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -...

  • Mieszkanie do wynajęcia 63,30 m², piętro 5, oferta nr 729631 nowość
    Mieszkanie do wynajęcia 63,30 m², piętro 5, oferta nr 729631 nowo...

    Warszawa » ul. Zwierzyniecka

    • 4 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

• Mieszkanie czteropokojowe na wynajem
    Mieszkanie czteropokojowe na wynajem

    Warszawa » Mokotów » al. Sikorskiego

    • 6 900 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    Przestronne, 4-pokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze w nowym budynku, zlokalizowane przy ulicy Sikorskiego w nowym bloku. Gotowe do wprowadzenia i zamieszkania od zaraz. Na miesz...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota, Szczęśliwice ul. park Szczęśliwicki

    Warszawa » Ochota » park Park

    • 10 000 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 43 479 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    * ostatnie piętro * najwyższy standard * ogromny taras * [ENGLISH AND SPANISH BELOW] Niezwykły apartament na Ochocie - w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego. Luksusowy...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Sienna

    Warszawa » Śródmieście » ul. Sienna

    • 25 000 zł cena
    • 342 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 8 piętro

    Dwupoziomowy luksusowy penthouse z własnym basenem i tarasem, z widokiem na panoramę Warszawy. Apartament zlokalizowany jest w prestiżowej inwestycji Villa Karolina, na dwóch o...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Śródmieście Płn ul. Grzybowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Grzybowska

    • 15 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Atrakcyjnie wykończony apartament w pełni wyposażony, częściowo umeblowany w centrum W-wy. Budynek z ochroną i monitoringiem w sąsiedztwie parku, nowej zabudowy, biurowców, hali M...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota ul. Grójecka

    Warszawa » Ochota » ul. Grójecka

    • 4 200 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    [i]Do wynajęcia duże mieszkanie dla sześciu osób, w dzielnicy Ochota, róg ul. Grójeckiej i Słupeckiej.[/i] [i]Świetna lokalizacja w pobliżu Dworca Głównego, blisko trasy na Okęcie...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Górny Mokotów

    Warszawa » Mokotów

    • 4 600 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    [i]Do wynajęcia mieszkanie czteropokojowe, o powierzchni 90 m2 na warszawskim Mokotowie.[/i] [i]Pokoje: 25 m2, 25 m2, 20 m2 i 15 m2. Trzy pokoje w amfiladzie. Jeden pokój z okne...

  • 6 pokojowe mieszaknie, 2 Balkony, Łazienka + oddzielne WC

    Warszawa

    • 890 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 8 019 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 pokoje

    Mieszkanie Warszawa - Bemowo Czerwonych Maków powierzchnia mieszkania 111m2 6 pokoi dwa balkony łazienka + oddzielne WC Zapraszam do oglądania Kontakt: 695 98 98 05...

  • 1 / 2
    Bemowo 5-pokoi, oddzielna Kuchnia, 2-Balkony - 111m2

    Warszawa

    • 890 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 8 019 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 5 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż Bemowo Czerwonych Maków Do sprzedania mieszkanie powierzchnia 111m2 5 pokoi z dużą Oddzielna widna kuchnia z jadalnią Okna od kuchni, jadalni, salo...

  • W-wa Bemowo 4 pokoje 74m2 + piwnica

    Warszawa

    • 799 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 798 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Polecamy do sprzedaży jasne, funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie 4-pokojowe położone na 3 piętrze w kameralnym bloku 3-piętrowym, zlokalizowane w zielonej części Bemowa (Je...

  • Klimatyzowane 4 pokojowe mieszkanie do wynajecia W-wa Wesola
    Klimatyzowane 4 pokojowe mieszkanie do wynajecia W-wa Wesola

    Warszawa

    • 2 900 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Klimatyzowane mieszkanie do wynajecia w Warszawie Wesola. Umeblowane, 4 pokojowe, z balkonem i piwnica. Dobra lokalizacja, 5 minut od stacji SKM i przystanku autobusowego. Blisko B...

  • 4-pak kawalerek Warszawa | ROI 8,51% | w 100% wynajęty

    Warszawa

    • 959 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 10 776 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Pracujące mieszkanie inwestycyjne w Warszawie składające się z 4 kawalerek - wszystkie wynajęte! Umowy najmu na 1 rok z automatycznym przedłużeniem na kolejne lata. Praktycznie...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Centrum ul. Wiejska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Wiejska

    • 15 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Piękne rozkładowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy w samym sercu Warszawy. W pełni odnowione w 2005 r., wspaniale nadające się na biuro jak również na mieszkanie prywatne. Wszystk...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów, Wilanów ul. Rotmistrzowska

    Warszawa » Wilanów » ul. Rotmistrzowska

    • 14 000 zł cena
    • 204 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Komfortowy, rozkładowy, bardzo dobrze wyposażony i zaprojektowany apartament w kameralnym budynku (3-lokale) na Wilanowie. Budynek zlokalizowany w cichej, spokojnej i prestiżowej...

  • 4 pok - 91m2 - 2019r. - ul. Zięby - BEZPOŚREDNIO - NOWE

    Warszawa

    • 1 270 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 13 957 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    OKAZJA!!! NOWE!!! CENA OSTATECZNA!!! BEZPOŚREDNIO!!! =================== OFERTA WAŻNA TYLKO PRZEZ DWA TYGODNIE!!! =================== Bezpośrednio sprzedam nowy 4-pokoj...

  • Syndyk sprzeda udział 3/20 w lokalu
    Syndyk sprzeda udział 3/20 w lokalu

    Warszawa

    • 103 920 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 1 507 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    1. Syndyk masy upadłości ogłasza sprzedaż z wolnej ręki, na zasadach określonych w "Regulaminie konkursu ofert", udziału w wysokości 3/20 w spółdzielczym własnościowym prawie do ni...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2-poziomowe 92 m2 Reguły

    Reguły

    • 890 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 9 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 2-poziomowe 92 m2 Reguły i bardzo duże miejsce parkingowe w garażu. Na klatce schodowej 4 mieszkania.

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Kobyłka

    • 645 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 8 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    SP Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Józefosław

    • 930 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 12 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 4-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Józefowie
    1 / 9
    4-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Józefowie

    Józefów

    • 7 500 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje

    The Capital Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Józefosław

    • 1 299 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 9 841 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    HIGH-LIFE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Mysiadło

    • 690 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 9 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    SUN HOUSE ESTATE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Józefosław

    • 1 570 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 12 976 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • 4 POKOJE Z OGRÓDKIEM SEGMENT W CENIE MIESZKANIA
    1 / 15
    4 POKOJE Z OGRÓDKIEM SEGMENT W CENIE MIESZKANIA

    Falenty Duże

    • 809 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 9 988 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • 4 POKOJE Z OGRÓDKIEM + PODDASZE I BALKON FALENTY
    1 / 19
    4 POKOJE Z OGRÓDKIEM + PODDASZE I BALKON FALENTY

    Falenty Duże

    • 739 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 10 124 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • 4 POKOJE Z TARASEM + UŻYTKOWE PODDASZE/NOWA WOLA
    1 / 5
    4 POKOJE Z TARASEM + UŻYTKOWE PODDASZE/NOWA WOLA

    Nowa Wola

    • 879 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 8 618 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Jabłonna

    • 799 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 9 988 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Józefosław, 117m2, 4 pokoje, 2 tarasy
    1 / 18
    Józefosław, 117m2, 4 pokoje, 2 tarasy

    Józefosław

    • 1 165 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 9 958 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Kobyłka

    • 5 300 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Lesznowola I PŁATNOŚĆ PO AKCIE I bliźniak
    1 / 14
    Lesznowola I PŁATNOŚĆ PO AKCIE I bliźniak

    Lesznowola

    • 969 900 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 7 822 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • Dwupoziomowe w stanie deweloperskim z ogródkiem
    1 / 19
    Dwupoziomowe w stanie deweloperskim z ogródkiem

    Lesznowola

    • 719 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 7 050 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    TopBrokers.pl
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Józefosław

    • 1 089 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 9 553 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Konstancin-Jeziorna

    • 12 000 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Józefów

    • 7 100 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Luksusowe z wyposażeniem, 4 sypialnie,  Lesznowola
    Luksusowe z wyposażeniem, 4 sypialnie, Lesznowola

    Lesznowola

    • 1 370 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 10 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 7 pokoje

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Józefów

    • 7 500 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Kobyłka

    Kobyłka

    • 980 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 7 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie usytuowane na piętrze budynku o powierzchni całkowitej 112m2 i pow. użytkowej 108,60 m2 położone w Kobyłce przy ul. Rataja. (powie...

  • Mieszkanie 6 pokojowe
    Mieszkanie 6 pokojowe

    Nadma

    • 650 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 5 804 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Józefów ul. Sienkiewicza

    Józefów » ul. Sienkiewicza

    • 4 200 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem czteropokojowe mieszkanie z duszą, o powierzchni wynoszącej około 76 m2  (po odliczeniu skosów), położone w domu jednorodzinnym przy ul. Sienkiewicza w Józefowie...

  • Mieszkanie Lesznowola ul.

    Lesznowola

    • 1 250 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 13 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Nie przegap tej wyjątkowej oferty! Mieszkanie z dużym ogrodem! NOWE, przestronne mieszkanie w urokliwej podwarszawskiej Lesznowoli, które idealnie wpisuje się w potrzeby rodzin z d...

  • Apartament 163 m² , Osiedle Magnolii, Józefosław
    1 / 11
    Apartament 163 m² , Osiedle Magnolii, Józefosław

    Józefosław

    • 1 499 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 9 197 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Józefosław, ul. Magnolii Przestronny apartament o powierzchni całkowitej (KW)163 m² z ogrodem, tarasem i garażem – kameralne osiedle z basenem. Na sprzedaż wyjątkowy 5-pokojowy ap...

  • Mieszkanie Lesznowola ul. Poprzeczna

    Lesznowola » ul. Poprzeczna

    • 990 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 6 690 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    REZERWACJA Prezentujemy Państwu na sprzedaż gotowy do wprowadzenia dwupoziomowy apartament  o powierzchni 148,20 m² (w tym garaż 15,6 m² ) z tarasem 20 m² . Idealne miejsce dla rod...

  • Z OGRÓDKIEM BEZCZYNSZOWE

    Józefosław

    • 1 160 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 14 872 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Józefów rynek pierwotny ul. Owalna

    Józefów » ul. Owalna

    • 1 780 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 12 899 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! Biuro Nieruchomości REVI HOME prezentuje na sprzedaż trzypoziomowy apartament 138m2 w budynku cztero-lokalowym, przy ulicy Owalnej 3 w Józefowie k...

  • 4 pokoje + ogród 145 m² + garaż dwustanowiskowy
    1 / 16
    4 pokoje + ogród 145 m² + garaż dwustanowiskowy

    Nowa Wola

    • 1 490 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 10 568 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowy jednopoziomowy czteropokojowy apartament o całkowitej powierzchni 141 m², usytuowany na pierwszym piętrze kameralnego budynku na zamkniętym i monitorowanym os...

  • Mieszkanie Mysiadło ul. Ogrodowa

    Mysiadło » ul. Ogrodowa

    • 1 050 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 11 414 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! Biuro Nieruchomości REVI HOME prezentuje nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie w Mysiadle, gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż przestronne i funkcjona...