• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Duże mieszkania Warszawa

(240)
  • Mieszkanie Warszawa Białołęka rynek pierwotny ul. Mirabelki

    Warszawa » Białołęka » ul. Mirabelki

    • 887 018 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 11 672 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Zakup bez PCC i bez prowizji dla biura nieruchomości!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,71 m2 położone na parterze w nowo powstającej inw...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Powiśle

    Warszawa » Śródmieście

    • 4 120 500 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 41 205 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Wyjątkowy apartament w ekskluzywnym budynku Doskonały układ pomieszczeń z dużymi możliwościami architektonicznymi. W każdym pokoju centralna klimatyzacja z indywidualnym sterowa...

  • 4 pok o pow.64,8 m2 ul.Daniłowskiego, Bielany
    1 / 9
    4 pok o pow.64,8 m2 ul.Daniłowskiego, Bielany

    Warszawa

    • 760 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 11 693 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Do sprzedania 4 pokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 64,8 m2 na Bielanach przy ulicy Daniłowskiego. W pobliżu liczne przystanki komunikacji miejskiej, niedaleko do stacji metra...

  • jasne, ciche 4 pokojowe na Mokotowie po remoncie
    1 / 11
    jasne, ciche 4 pokojowe na Mokotowie po remoncie

    Warszawa

    • 969 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 18 284 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 8 piętro

    Polecamy jasne, ciche 4 pokojowe wykończone w oparciu o detale na Mokotowie Budynek z 1970 r Budownictwo z lat 70-tych to urok retro z możliwością zrównoważenia nowoczesnymi elem...

  • Do wynajęcia 100 m 4 pokoje
    1 / 7
    Do wynajęcia 100 m 4 pokoje

    Warszawa

    • 7 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje

    Do wynajęcia nowe 100 m 4 pokoje. Aleja Sikorskiego 3 Cena wynajmu 7000 zl. Bezpośrednio od właściciela. Tel. [tel]

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Grochów ul. Grochowska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Grochowska

    • 2 999 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 19 349 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Lokalizacja: ul. grochowska 326Piętro: 1/14Metraż: 154,90 mkwPokoje: kuchnia, łazienka, toaleta, oraz 5 pokoi Cena: 3 099 000,00 zł Oferuję na Sprzedaż 5- pokojowe mieszkanie znajd...

  • Ciche, wysokie 3-4 pokojowe z loggią w Śródmieściu
    1 / 15
    Ciche, wysokie 3-4 pokojowe z loggią w Śródmieściu

    Warszawa

    • 1 825 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 20 739 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszam osoby indywidualne oraz biura nieruchomości do współpracy ! Polecam i Zapraszam [tel] ! Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowy Apartament 3-4 pokojowy (ok.88 m2)...

  • Atrakcyjny apartament z ogromnym tarasem

    Warszawa

    • 16 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Atrakcyjny apartament z ogromnym tarasem na Osiedlu Marina Mokotów Apartament o powierzchni 133 m², w pełni umeblowany meblami wykonanymi na wymiar według autorskiego projektu w...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Perełka.4-pok.z 4 balkonami w kamienicy , Włochy

    Warszawa

    • 1 370 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 13 839 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam bezpośrednio! Agencje proszę o nietelefonowanie!!!! Sprzedam bezpośrednio prawdziwą perłę wśród nieruchomości....

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Łucka

    Warszawa » Wola » ul. Łucka

    • 2 800 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 22 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 10 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 126 mkw, zlokalizowane na 10 piętrze w budynku z 1997 roku przy ul. Łuckiej na warszawskiej Woli, obok Metra Rondo Daszyńskiego.Nieruch...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Dominika Merliniego

    Warszawa » Mokotów » ul. Merliniego

    • 7 500 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro nieruchomości Prestige przedstawia Państwu na wynajem w pełni umeblowane, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 111 m, usytuowane na czwartym piętrze budynku z windą. Do...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Ursynowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Ursynowska

    • 15 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Prestige Real Estate prezentuje do wynajęcia: Niezwykle klimatyczny, dwupoziomowy apartament w przedwojennej willi na Starym Mokotowie. ROZKŁAD I STANDARD: Piętro I:...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Ksawerów ul. Wielicka

    Warszawa » Mokotów » ul. Wielicka

    • 15 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 8 piętro

    [i] english description below [/i] Wynajmij mega luksusowy czteropokojowy apartament w sercu warszawskiego Mokotowa. Agencja Prestige Real Estate ma przyjemność zaprezentować p...

  • Skarbka z Gór przy Parku Magicznym, prowizja 0%.

    Warszawa » Białołęka

    • 950 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 13 381 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Zakup bez prowizji dla biura nieruchomości. Klienci kupujący pierwsza nieruchomość zapłacą 0% podatku PCC. Do sprzedania czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 71,20 m2, zloka...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów ul. Syta

    Warszawa » Wilanów » ul. Syta

    • 10 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do odkrycia eleganckiego i przestronnego mieszkania na wynajem, położonego w sercu miasta, które zachwyci najbardziej wymagających lokatorów. Ta wyjątkowa oferta łącz...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Warszawa Wilanów

    Warszawa » Wilanów

    • 12 500 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu przestronnego mieszkania przy ul. Sarmackiej w Miasteczku Wilanów. Lokalizacja: Lokalizacja ta oferuje nieporównywalną...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów ul. Sarmacka

    Warszawa » Wilanów » ul. Sarmacka

    • 20 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    [PL/EN] Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję wynajmu przepięknego mieszkania zaprojektowanego przez renomowanego architekta, świeżo po remoncie. To wyjątkowe 4-pokojowe mieszkani...

  • 4 pokoje, Metro Politechnika, przedwojenny budynek

    Warszawa

    • 2 550 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 32 693 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Bartłomiej Topor
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Powiśle ul. Tamka

    Warszawa » Śródmieście » ul. Tamka

    • 19 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajmu lokal mieszkalny dwustronny w Śródmieściu Warszawy. Doskonała lokalizacja, Powiśle, sąsiedztwo Traktu Królewskiego, pełna infrastruktura miejska. W pobliżu stacj...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Saska Kępa ul. Międzynarodowa

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Międzynarodowa

    • 10 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    English description below Luksusowe mieszkanie na wynajem - tylko u nas! Z przyjemnością prezentujemy Państwu to wyjątkowe mieszkanie o wysokim standardzie, które spełni ocze...