• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Duże mieszkania Warszawa

(240)
  • Apartament dwa poziomy , 150 mk2, 2 kuchnie, 2 łazienki
    1 / 13
    Apartament dwa poziomy , 150 mk2, 2 kuchnie, 2 łazienki

    Warszawa

    • 5 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    Mam do wynajęcia 4 pokojowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni całkowitej 150 m2 na ostatnim 6 i 7 piętrze z pięknym widokiem na panorame Warszawy. Mieszkanie na pierwszym pozio...

  • Zoliborz Artystyczny, Nowe 4-pokojowe mieszkanie Do wynajęcia
    1 / 15
    Zoliborz Artystyczny, Nowe 4-pokojowe mieszkanie Do wynajęcia

    Warszawa

    • 6 500 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    ———English——— Four-room Apartment (3 bedrooms + 1 Living room+ Walk-In Closet) in New Building 2022, 98 m², Warszawa Zoliborz, ul. Hubnera. 1. Size of apartment: 98 m² 2. Rent: 6...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Gocław, Międzyborska
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Gocław, Mi...

    Warszawa

    • 2 175 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 18 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    INFORMACJE OGÓLNE Lokalizacja: Warszawa, Gocław, ul. Międzyborska 11B Metraż: 120 m² Piętro: 0/8 (winda) Rok budowy: 2015 Stan prawny: odrębna własność z KW Cena: 2 175 000 zł Miej...

  • 4 pokojowe zadbane mieszkanie z balkonem z panoramą W-wy
    1 / 12
    4 pokojowe zadbane mieszkanie z balkonem z panoramą W-wy

    Warszawa

    • 4 700 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 10 piętro

    Chcesz mieszkać z pięknym widokiem na Warszawę ? Mamy dla Ciebie perełkę - bardzo atrakcyjne 4 pokojowe mieszkanie 94m2, dwupoziomowe, jasne, czyste i przestronne. Doskonała l...

  • Mieszkanie Warszawa Ursus rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Warszawa » Ursus » ul. Bodycha

    • 1 942 710 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 10 502 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić dwu poziomowe mieszkanie o powierzchni 185,02 mkw. położone na 4 piętrze nowo wybudowanego, kameralnego...

Warszawa » Ursus » ul. Bodycha

    • 1 667 505 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 10 488 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 158,81 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kamera...

Warszawa » Ursus » ul. Bodycha

    • 1 441 020 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 10 519 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 137,24 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kamera...

  • Piękne, ciche mieszkanie 74m, w kameralnej okolicy na Gocław
    1 / 11
    Piękne, ciche mieszkanie 74m, w kameralnej okolicy na Gocław

    Warszawa

    • 4 800 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje

    Piękne, ciche mieszkanie 74m, w kameralnej okolicy na Gocławiu, w niskiej zabudowie, bezpośrednio przy parku, Cztery pokoje (gabinet przejściowy), salon, jadalnia i kuchnia – otwa...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dla Rodziny. W Sercu Gocławia - Prawie Jak Na Wsi!
    1 / 16
    Dla Rodziny. W Sercu Gocławia - Prawie Jak Na Wsi!

    Warszawa

    • 1 078 575 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 14 775 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Idealne DLA RODZINY! 4-pok. z Klimatem. Pow. 73 m2, Balkon, Piwnica - Przytulne i Wygodne - Gocław / Praga Południe NA SPRZEDAŻ przytulne, w pełni umeblowane i wyposażone 4-pok....

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wesoła Wesoła, Stara Miłosna, Jana Pawła Ii
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Wesoła Wesoła, Stara Miłosna, Jana Pawła...

    Warszawa

    • 990 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 11 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na wyłączność przytulne mieszkanie z garażem i dostępem do ogródka. 0% prowizji biura nieruchomości. Lokal posiada odrębną Księgę Wieczystą więc nie ma przeszkód w uzyskaniu kredyt...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Powiśle, Fabryczna
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Powiśle, Fabrycz...

    Warszawa

    • 2 760 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 23 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 120 m², położone na 4 piętrze budynku z dwiema windami, przy ul. Fabrycznej 16/22 na prestiżowym Powiśle w dzielnicy Śródmieście w...

  • DOM W ZIELONEJ CZĘŚCI - WARSZAWA BIELANY

    Warszawa » Bielany » ul. Loteryjki

    • 1 749 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 12 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Osiedle Bielany to kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, położone na skraju Warszawy. To miejsce, w którym codzienny komfort spotyka się z bliskością nat...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów, Stryjeńskich
    1 / 13
    Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów, Stryjeńskich

    Warszawa

    • 1 780 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 15 479 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Apartament z widokiem na Las Kabacki | ul. Stryjeńskich 19 115,5 m² | 4 pokoje | Dwupoziomowy | Klimatyzacja Przestronny, dwupoziomowy apartament położony na warszawskim Natolinie...

  • NOWE mieszkanie-możliwość wykończenia pod klucz
    1 / 14
    NOWE mieszkanie-możliwość wykończenia pod klucz

    Warszawa

    • 730 158 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 12 810 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Kameralne osiedle na "Zielonej Białołęce", dobrze skomunikowane z centrum Warszawy. ECO budownictwo - biotechnologia, pompa ciepła, panele fotowoltaiczne, ogrzewanie podłogowe wszy...

  • Przestronne 4-pokojowe mieszkanie, Praga Północ
    1 / 16
    Przestronne 4-pokojowe mieszkanie, Praga Północ

    Warszawa

    • 7 100 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie do wynajęcia, Warszawa, Praga Północ, Śliwice - mieszkanie 109m2 zlokalizowane przy ulicy Gersona w Warszawie, piętro 2/2 - 4 pokoje: duży salon + 3 pokoje, jedna z sy...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota, Szczęśliwice, Figiel
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa Ochota, Szczęśliwice, Figiel

    Warszawa

    • 14 937 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Przedmiotem oferty jest kompletnie umeblowany (lub nie - w zależności o życzenia klienta) penthouse, usytuowany na trzecim piętrze w budynku na kameralnym osiedlu (wjazd bezpośredn...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Zdrowa
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Zdrowa

    Warszawa

    • 3 136 871 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 22 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Kameralna inwestycja apartamentowa w zielonym otoczeniu, oferująca wysoki poziom prywatności, uporządkowane części wspólne i rozwiązania podnoszące komfort codziennego życia. Zakup...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Zdrowa
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Zdrowa

    Warszawa

    • 3 131 201 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 22 690 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

• Apartament klimatyzowany*Ochrona 24h*2garaże*
    1 / 14
    Apartament klimatyzowany*Ochrona 24h*2garaże*

    Warszawa

    • 12 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Prestige Real Estate prezentuje do wynajęcia:apartament o powierzchni 120 m2. ROZKŁAD POMIESZCZEŃ: Apartament o powierzchni 126,2m2 składa się z: - salon z jadalnią i wyjściem na...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Zdrowa
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Zdrowa

    Warszawa

    • 3 056 870 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 22 152 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro