• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Ożarów Mazowiecki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania w kamienicy Warszawa

(46)
  • Mieszkanie, Biuro lub Kancelaria w kamienicy ul. Tamka 5

    Warszawa

    • 1 690 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 19 883 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedaż bezpośrednia, agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!! MIESZKANIE, BIURO LUB KANCELARIA W KAMIENICY UL. TAMKA 5 – NEGOCJUJ CENĘ Sprzedam prawdziwą perlę wśród w...

  • ✅Ładne, 4-pokojowe mieszkanie w kamienicy✅
    1 / 16
    ✅Ładne, 4-pokojowe mieszkanie w kamienicy✅

    Warszawa

    • 1 590 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 14 325 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne, 4-pokojowe mieszkanie w kamienicy – Praga-Północ, ul. Ratuszowa Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 111,85 m², położone na 1. piętrze w kameralnej, 3-piętr...

  • 2 oddzielne pokoje po całkowitym remoncie!
    1 / 8
    2 oddzielne pokoje po całkowitym remoncie!

    Warszawa

    • 3 300 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia nowe, klimatyczne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy w doskonałej lokalizacji – przy Al. Solidarności na Woli. Mieszkanie jest świeżo po remoncie, nie było...

  • Ciche, przestronne w pobliżu Placu Konstytucji
    Ciche, przestronne w pobliżu Placu Konstytucji

    Warszawa

    • 1 600 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 24 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy w doskonałej lokalizacji tuż przy Placu Konstytucji. Powierzchnia 64,76 m2. Mieszkanie usytuowane na 2. piętrze, w 6-piętrowej w kam...

  • Metro Wierzbno - 4 pok. z klimatyzacją w kamienicy
    1 / 14
    Metro Wierzbno - 4 pok. z klimatyzacją w kamienicy

    Warszawa

    • 985 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 15 635 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 63,06 m² na 2 piętrze w kamienicy z lat 60-ych przy Al.Niepodległości, 150 m od stacji metra Wierzbno. ---------------------- OPIS MIESZKA...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Północ Praga-Północ, Stara Praga, Ząbkowska
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Północ Praga-Północ, Stara Praga, Z...

    Warszawa

    • 1 055 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 15 290 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO Nietuzinkowa nieruchomość w sercu Starej Pragi przy ul. Ząbkowskiej w kamienicy z 1932 roku, która przeszła całkowitą rewitalizację w 2015.  Klimatyczn...

  • Ciche 34m2 w kamienicy przy Saskiej Kępie
    1 / 4
    Ciche 34m2 w kamienicy przy Saskiej Kępie

    Warszawa

    • 800 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 23 530 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    W kamienicy z windą na 2. piętrze. Wygodne 2- pokojowe mieszkanie 34m2 z aneksem kuchennym i balkonem,. Okna zwrócone są na południe na cichą uliczkę Kirasjerów. Mieszkanie jest...

  • Mieszkanie, Biuro lub Kancelaria w kamienicy ul. Tamka 5
    1 / 16
    Mieszkanie, Biuro lub Kancelaria w kamienicy ul. Tamka 5

    Warszawa

    • 1 690 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 19 883 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedaż bezpośrednia, agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!! MIESZKANIE, BIURO LUB KANCELARIA W KAMIENICY UL. TAMKA 5 – NEGOCJUJ CENĘ Sprzedam prawdziwą perlę wśród war...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Apartament w sercu Starego Miasta!
    1 / 16
    Apartament w sercu Starego Miasta!

    Warszawa

    • 1 420 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 22 904 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Stare Miasto, ul. Piekarska. Przedmiotem sprzedaży jest piękne, komfortowe i ciche mieszkanie o powierzchni całkowitej ok. 62 m2 (w KW 60,54 m2). Mieszkanie znajduje się w kamien...

  • Mieszkanie w kamienicy
    1 / 16
    Mieszkanie w kamienicy

    Warszawa

    • 880 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 12 754 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI CENY Mieszkanie położone na 1 piętrze 3 piętrowej kamienicy z 1937 roku. Budynek został docieplony i otynkowany, wymieniono instalacje wodne. Na parterze zloka...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Nowe Miasto ul. Sapieżyńska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Sapieżyńska

    • 999 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 19 589 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,90 m², położone przy ulicy Sapieżyńskiej w dzielnicy Śródmieście - Nowe Miasto. Lokal usytuowany jest na 3....

  • BEZP. 2 pok. Marszałkowska 85, Metro Centrum ! ENGLISH
    1 / 11
    BEZP. 2 pok. Marszałkowska 85, Metro Centrum ! ENGLISH

    Warszawa

    • 3 100 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    BEZPOŚREDNIO, bez prowizji. Ścisłe Centrum ! W bardzo dobrym stanie. W pobliżu - Rotunda, hotel Novotel. Metro Centrum. Balkon, winda, ochrona, monitoring, oddzielna kuchnia. Do wy...

  • Kawalerka, 22 m2, Rondo Wiatraczna, Grochów.
    Kawalerka, 22 m2, Rondo Wiatraczna, Grochów.

    Warszawa

    • 435 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 18 914 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    For English - call. +48 [tel] Elena. Zapraszam na prezentację po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym. Na sprzedaż, atrakcyjna, umeblowana kawalerka o powierzchni 22 m2 z od...

  • 2 pokoje w kamienicy na Woli. Super dojazd!
    1 / 11
    2 pokoje w kamienicy na Woli. Super dojazd!

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne 2 pokoje w sercu Woli – świetna komunikacja! Do wynajęcia słoneczne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 51 m² przy ul. Okopowej 61 (Młynów). Lokal znajduje się na 2....

  • Mieszkanie Warszawa gm. Włochy Włochy, Okęcie, Żwirki I Wigury
    Mieszkanie Warszawa gm. Włochy Włochy, Okęcie, Żwirki I Wigury

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą klimatycznego mieszkania na wynajem, położonego w kamienicy w dzielnicy Włochy-Okęcie. Nieruchomość znajduje się na zielonym osiedlu i posiada...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy, Okęcie ul. Żwirki I Wigury

    Warszawa » Włochy » ul. Żwirki i Wigury

    • 2 700 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

• Mieszkanie Warszawa Wola, Młynów, Długosza Jana
    Mieszkanie Warszawa Wola, Młynów, Długosza Jana

    Warszawa

    • 845 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 17 245 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Opiekun oferty Łukasz Janowiecki tel. [tel] Mieszkanie w przedwojennej kamienicy - spokój i duże możliwości - dwustronne - 2 pokoje plus oddzielna kuchnia, 49,73 mkw Podstawowe i...

  • Prestiżowa lokalizacja przy Nowym Świecie, metro.
    1 / 6
    Prestiżowa lokalizacja przy Nowym Świecie, metro.

    Warszawa

    • 1 480 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 21 450 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Stylowe 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy – świetna lokalizacja przy Nowym Świecie, blisko metra Uniwersytet. Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69 m², po...

  • 2 pok, 2 balkony,  kamienica
    1 / 15
    2 pok, 2 balkony, kamienica

    Warszawa

    • 1 147 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 22 491 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Słoneczne i jasne dwupokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, z których roztacza się wspaniały widok na panoramę Warszawy, usytuowane na piątym piętrze w kamienicy z cegły wybudowane...

  • Kawalerka gotowa do zamieszkania - Wola - bezpośrednio od właściciela
    1 / 15
    Kawalerka gotowa do zamieszkania - Wola - bezpośrednio od właścic...

    Warszawa

    • 424 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 21 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Bezpośrednio od właściciela Oferuję na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość - bardzo funkcjonalna i doskonale zlokalizowana kawalerka o powierzchni 20,2 m² w kamienicy z lat 50-tych....