• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warszawa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania w kamienicy Warszawa

(46)
  • Mieszkanie Warszawa Wola, Młynów, Okopowa
    1 / 10
    Mieszkanie Warszawa Wola, Młynów, Okopowa

    Warszawa

    • 919 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 18 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty Łukasz Janowiecki tel. [tel] Pięknie zaprojektowane i wygodne mieszkanie, tuż przy dzielnicy biznesowej - ul. Okopowa I Mirów I Wola. Podstawowe informacje: Z przy...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Nowolipie
    1 / 11
    Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Nowolipie

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wyłącznie w Hampton Home  2-pokojowe mieszkanie w kamienicy z lat 50’ na ul. Nowolipie 20 przylegającej do Śródmieścia, zielonej części Woli. Mieszkanie jest dostępne od 1 maja.  *...

  • 1 pok. z balkonem, kamienica, Kazimierzowska
    1 / 9
    1 pok. z balkonem, kamienica, Kazimierzowska

    Warszawa

    • 919 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 18 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Słoneczne i jasne jednopokojowe, blisko pięćdziesięciometrowe mieszkanie z balkonem na dziedziniec, usytuowane na trzecim piętrze w doskonale utrzymanej kamienicy z cegły wybudowan...

  • Dwupokojowe, nieumeblowane mieszkanie w kamienicy
    1 / 14
    Dwupokojowe, nieumeblowane mieszkanie w kamienicy

    Warszawa

    • 4 500 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Eleganckie 2-pokojowe mieszkanie na wynajem | Stary Mokotów | ul. Kazimierzowska Na wynajem eleganckie, dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze odnowionej, przedwojenn...

  • Przytulna kawalerka z klimatem
    1 / 14
    Przytulna kawalerka z klimatem

    Warszawa

    • 400 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 14 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Przytulna kawalerka z klimatem – Warszawa, ul. Nike 23 DO NEGOCJACJI Jeśli marzysz o spokojnym miejscu w Warszawie, gdzie można odetchnąć od miejskiego zgiełku, a jednocześnie mieć...

  • Mieszkanie Warszawa Praga Płn., Brechta Bertolta
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa Praga Płn., Brechta Bertolta

    Warszawa

    • 590 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 946 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Opiekun oferty Agnieszka Grotek tel. [tel] OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCI Ciche, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 38 m2 w kamienicy nieopodal placu Hallera,...

  • Śródmieście Powiśle pokój do wynajęcia
    1 / 16
    Śródmieście Powiśle pokój do wynajęcia

    Warszawa

    • 1 600 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Śródmieście - Centrum, Powiśle, ul. Dobra, Bezpośrednio Do wynajęcia duży pokój 18m, w kamienicy, doskonała lokalizacja ulica Dobra - Centrum Warszawy w pobliżu Nowego Światu i Kra...

  • Sprzedam biuro/mieszkanie 2 pokoje Centrum ul.Zlota
    1 / 16
    Sprzedam biuro/mieszkanie 2 pokoje Centrum ul.Zlota

    Warszawa

    • 1 299 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 25 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Super lokalizacja również na biuro lub lokal usługowy ! To nie jest oferta mieszkania! To propozycja dla osób, które rozumieją, że w nieruchomościach kluczowa jest lokalizacja — a...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Jednopokojowe na Mokotowie
    1 / 5
    Jednopokojowe na Mokotowie

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do wynajęcia od już na dłużej, luksusowo wyposażony apartament, w kamienicy z lat 60-tych, znajdująca się przy ulicy Wołowskiej na Mokotowie. 1 piętro, blisko autobus i tramwaj, ni...

  • Kawalerka  pet-friendly - Jaworzniaków 8
    1 / 9
    Kawalerka pet-friendly - Jaworzniaków 8

    Warszawa

    • 1 700 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNA WKRÓTCE! Do wynajęcia przyjazna dla zwierząt kawalerka z aneksem kuchennym i łazienką w kamienicy przy ul. Jaworzniaków 8 w Rembertowie. Nieruchomość: Mieszk...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Południowe ul. Wilcza

    Warszawa » Śródmieście » ul. Wilcza

    • 5 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferuję do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 65 mkw, zlokalizowane przy ul. Wilczej. Usytuowane na 5. piętrze w kamienicy z windą.- Jasne i przestronne,- Wysokie okna,- Świetn...

  • Mieszkanie dla 3 studentów, 12 min. do Centrum, Włochy
    1 / 6
    Mieszkanie dla 3 studentów, 12 min. do Centrum, Włochy

    Warszawa

    • 2 900 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Od 1 września 2023 r.Mieszkanie, w kamienicy, o pow. 42 m2, pokój 20 m2, WC, łazienka z prysznicem, oddalone ok. 2 min.na piechotę od stacji kolei PKP Warszawa Włochy(ul. Potrzebna...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 4 402 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia: 2-pokojowy apartament o pow.44,02 m2 na 1 piętrze w kamienicy w Śródmieściu Warszawy, w OKOLICACH ul. Marszałkowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 4 433 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia: 2-pokojowy apartament o pow.44,33 m2 na 1 piętrze w kamienicy w Śródmieściu Warszawy, w OKOLICACH ul. Marszałkowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Śródmieście ul. Hoża

    Warszawa » Śródmieście » ul. Hoża

    • 4 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Lokal mieszkalny na biuro w kamienicy z początku XX wieku. Doskonała lokalizacja, ścisłe centrum Warszawy, pełna infrastruktura miejska. Odrestaurowana zabytkowa kamienica...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 4 427 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia:2-pokojowy apartament o pow.44,27 m2 na 4 piętrze w kamienicy w Śródmieściu Warszawy, w OKOLICACH ul. Marszałkowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Puławska
    1 / 10
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Puławska

    Warszawa

    • 1 199 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 24 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe w kamienicy na Mokotowie Budynek z 1933 r , przedwojenna kamienica Wysokość 3,30 m Ekspozycja północ-południe Widok na zieleń Mieszkanie wykończone...

  • Perełka.4-pok.z 4 balkonami w kamienicy , Włochy

    Warszawa

    • 1 370 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 13 839 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam bezpośrednio! Agencje proszę o nietelefonowanie!!!! Sprzedam bezpośrednio prawdziwą perłę wśród nieruchomości....

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Śródmieście

    Warszawa » Śródmieście

    • 4 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję do wynajęcia ładne mieszkanie przy ul. Krakowskie Przedmieście 59 Ciche mieszkanie o powierzchni ok. 40 m, w skład którego wchodzi: Salon z aneksem kuchennym o powier...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota, Mochnackiego
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa Ochota, Mochnackiego

    Warszawa

    • 4 350 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 18 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 4 piętro

    Ochota,ul.Mochnackiego - apartament 240 m2 - idealne na kancelarie, redakcje, biuro - mieszkanie 240 m2, IV/V piętro Dwupoziomowy apartament w kamienicy z 1926 r., zabytkowa część...