• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Warszawa

(728)
  • Komfortowe mieszkanie z dużym tarasem – gotowe do zamieszkania!
    Komfortowe mieszkanie z dużym tarasem – gotowe do zamieszkania!

    Warszawa

    • 640 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 15 610 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne i jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41 m² z dużym tarasem 11,5 m², położone na ostatnim (5.) piętrze kameralnego budynku z windą i całodobową ochroną...

  • Saska Kępa , ul. Paryska,
    Saska Kępa , ul. Paryska,

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Saska Kępa / Paryska 5 min do Francuskiej. Wysoki parter. Mieszkanie bardzo dobrze doświetlone, ekspozycja południowa. 42 metry 2 pokoje, salon z kuchnią a drugi...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Polska
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Polska

    Warszawa

    • 3 700 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia bardzo przyjemne, 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem, położone na Mokotowie. Idealna propozycja dla osób, które chcą mieszkać wygodnie, a jednocześnie mieć sw...

  • Na wynajem mieszkanie na Gocławiu
    1 / 16
    Na wynajem mieszkanie na Gocławiu

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na wynajem funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 59 m², położone przy ul. Witwickiego na warszawskim Gocławiu. Lokal jest gotowy do wprowadzenia – idealny dla osób, które...

  • Widne, dwustronne, umeblowane 2-pokoje, oddzielna kuchnia
    Widne, dwustronne, umeblowane 2-pokoje, oddzielna kuchnia

    Warszawa

    • 2 900 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wynajmę bezpośrednio dwustronne, świetnie skomunikowane, jasne, 2-pokojowe mieszkanie na Bemowie - ul. Gołuchowska (najem okazjonalny). Mieszkanie 46 m2 znajduje się w doskonałym...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów,
    Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów,

    Warszawa

    • 849 999 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 17 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    OSIEDLE SAKURA | 2 POKOJE Z DUŻYM BALKONEM | KLIMATYZACJA | GOTOWE DO WEJŚCIA Szukasz nowoczesnego mieszkania, w którym po prostu rozpakujesz walizki i zaczniesz żyć, nie martwiąc...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Żoliborz, Aleja Prymasa Tysiąclecia
    Mieszkanie Warszawa gm. Żoliborz, Aleja Prymasa Tysiąclecia

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 45 m², położone na parterze budynku przy Al. Prymasa Tysiąclecia, na wysokości ul. Kasprzaka. Lokal idealnie spraw...

  • Dwa osobne, nieprzechodnie pokoje, balkon, szybki dojazd do centr...

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Herbu Oksza, w świetnie skomunikowanej dzielnicy Warszawy - Ursus. Na pograniczu trzech dzielnic: Ursusa, Bemowa i Włoch....

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Apartament w Śródmieściu gabinet do pracy zdalnej Westfield Arkad...

    Warszawa

    • 5 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Apartament zlokalizowany blisko metra w bardzo luksusowym kompleksie Babka Tower w dzielnicy Śródmieście, przy Al. Jana Pawła II. Położony nieopodal Starego Miasta oraz w bezpośre...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Dzielna

    Warszawa » Wola » ul. Dzielna

    • 6 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na wynajem eleganckie, w pełni wyposażone mieszkanie zaprojektowane przez architekta, położone w nowoczesnym apartamentowcu z 2023 roku na warszawskiej Woli. Lokal wyróżnia się wys...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Mirów ul. Waliców

    Warszawa » Wola » ul. Waliców

    • 795 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 19 391 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 16 piętro

    Oferuję wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 41,4 m, położone na ostatnim, 16. piętrze bloku przy ulicy Waliców. Budynek z 1972 roku jest po generalnych remontach, z wymienionym...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek, Bródno, Wysockiego Piotra
    Mieszkanie Warszawa Targówek, Bródno, Wysockiego Piotra

    Warszawa

    • 649 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 15 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Opiekun oferty Ernest Rębelski Numer Licencji : 32026 tel. [tel] Na sprzedaż bardzo ładne 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie z dużym balkonem gotowe do wprowadzenia. Powierzchnia n...

  • 2 pok, taras, garaż
    2 pok, taras, garaż

    Warszawa

    • 739 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 16 066 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    ***** REZERWACJA***** Dwupokojowe mieszkanie z pięknym tarasem oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym, usytuowane na pierwszym piętrze w budynku z 2007 roku, należącym do ka...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga,-Południe, Ostrzycka
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga,-Południe, Ostrzycka

    Warszawa

    • 2 800 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    ENGLISH BELOW Do wynajęcia 2- pokojowe mieszkanie w pełni wyposażone w dzielnicy Praga-Południa, Gocław. Mieszkanie znajduje się tuż przy skrzyżowaniu Alei Stanów Zjednoczonych or...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Libijska
    Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Libijska

    Warszawa

    • 2 900 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52,2 m2, zlokalizowane na 5 piętrze w apartamentowcu z ochroną całodobową, na zielonym osiedlu Saska Kępa, przy ulicy Libijskiej....

  • 2 oddzielne pokoje po całkowitym remoncie!
    1 / 8
    2 oddzielne pokoje po całkowitym remoncie!

    Warszawa

    • 3 300 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia nowe, klimatyczne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy w doskonałej lokalizacji – przy Al. Solidarności na Woli. Mieszkanie jest świeżo po remoncie, nie było...

  • Super 2 pokoje, garaż i komórka, spokojna okolica
    Super 2 pokoje, garaż i komórka, spokojna okolica

    Warszawa

    • 3 300 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie w zadbanym apartamentowcu z 2018 roku z windą do poziomu garaży. Dwupokojowe widne i słoneczne Lokal całkowicie umeblowany i wyposażony w sprzęt AGD ( pralka, lodówka z...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Służewiec, Bokserska
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Służewiec, Bokserska

    Warszawa

    • 645 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 16 974 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Okazja cenowa: 2 pokoje z tarasem 5m2 i ogródkiem 14m2. Twoja Przestrzeń na Mokotowie PCC | 0% Prowizji) Odkryj miejsce, gdzie miejska dynamika spotyka się z domowym spokojem. ...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga,-Południe, Francuska
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga,-Południe, Francuska

    Warszawa

    • 820 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 23 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Z przyjemnością prezentuję niepowtarzalną ofertę sprzedaży mieszkania na warszawskiej Saskiej Kępie, tuż przy Stadionie Narodowym, ul. Francuska 49, blok zarządzany przez SBM Prac...

  • Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie
    1 / 8
    Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie

    Warszawa

    • 2 450 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie jest w pełni umeblowane. W cenę wliczona jest opłata za media Zwierzęta domowe są również akceptowane. Proszę dać mi znać, jeśli posiadasz zwierzęta Wynajem na 12 mini...