• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warszawa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Warszawa

(728)
  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Aleja Solidarności

    Warszawa » Śródmieście » ul. Aleja Solidarności

    • 969 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 17 304 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m², położone przy Al. Solidarności w samym sercu warszawskiego Śródmieścia - tuż obok Placu Bankowego i stacji me...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany ul. Podleśna

    Warszawa » Bielany » ul. Podleśna

    • 2 900 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 35 m2 usytuowane na trzecim piętrze. Mieszkanie znajduje się na warszawskich Bielanach na ulicy Podleśnej, idealne dla osób c...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Grochowska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Grochowska

    • 4 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m², usytuowane na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym. Lokal znajduje się w Warszawie na Pradze-Południe.Na powierzchnię...

  • Mieszkanie Warszawa Białołęka, Grodzisk ul. Głębocka

    Warszawa » Białołęka » ul. Głębocka

    • 749 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,5 m², położone na 4. piętrze w nowoczesnym budynku z windą przy ul. Głębockiej 94 na warszawskiej Białołęce.Układ m...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Aleja Jana Pawła Ii

    Warszawa » Śródmieście » ul. Aleja Jana Pawła II

    • 629 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 17 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    2-pokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy - Aleja Jana Pawła II, ŚródmieścieNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,8 m², zlokalizowane w odnowionej kamienicy przy Alei Jana Paw...

  • Ekskluzywny Apartament na Wynajem  ul. Domaniewska
    1 / 13
    Ekskluzywny Apartament na Wynajem ul. Domaniewska

    Warszawa

    • 6 900 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajem Apartamentu w Prestizowej Inwestycji Matexi – Warszawa, ul. Domaniewska 24 Oferuję na wynajem nowoczesny apartament o powierzchni 54 m² w prestiżowej inwestycji Matexi, zl...

  • Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje 53 m kw + miejsce postojowe w gar...

    Warszawa

    • 730 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 13 774 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    To przestronne narożne i słoneczne mieszkanie (pd-zach) na sprzedaż znajduje się na 5. piętrze bloku z 2004 roku. Ma 53 m² i jest w bardzo dobrym stanie do zamieszkania. Podłogi to...

  • Mieszkanie do wynajęcia 2 pokoje 53 m kw + miejsce postojowe w ga...

    Warszawa

    • 2 850 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    To przestronne narożne słoneczne mieszkanie na wynajem znajduje się na 5. piętrze bloku z 2004 roku. Ma 53 m² i jest w dobrym stanie do zamieszkania. Podłogi to drewniany parkiet j...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Gocław

    Warszawa » Praga-Południe

    • 3 600 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe o pow.56m2, na nowoczesnym osiedlu Adria. Osiedle jest ogrodzone i strzeżone 24h. Mieszkanie jest w pełni umeblowane. Składa się z: - 2 pokoi, -...

  • Apartament przy Rynku Nowego Miasta wynajme!
    1 / 11
    Apartament przy Rynku Nowego Miasta wynajme!

    Warszawa

    • 5 950 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Apartament do wynajęcia – Nowe Miasto, Warszawa | 49 m² | wysoki standard Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 49 m², zlokalizowane przy ul. Freta – w sercu warszawskieg...

  • Rozkładowe 2 pokoje w centrum – ul. Złota 71, Wola
    1 / 8
    Rozkładowe 2 pokoje w centrum – ul. Złota 71, Wola

    Warszawa

    • 3 600 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalne, w pełni rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie z możliwością parkowania przy ul. Złotej 71 w Warszawie, na pograniczu Woli i Śródmieścia, w ścisły...

  • ✅Przytulne gniazdko w Centrum miasta✅
    1 / 9
    ✅Przytulne gniazdko w Centrum miasta✅

    Warszawa

    • 699 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 18 892 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Jeśli szukasz wygodnego, ciepłego, przytulnego mieszkania w Centrum Warszawy, to jest to oferta dla Ciebie. Osiedle Zaprojektowane w latach 70- tych osiedle budynków, znane m.in....

  • Mieszkanie Warszawa Włochy, Stare Włochy, Solipska
    Mieszkanie Warszawa Włochy, Stare Włochy, Solipska

    Warszawa

    • 1 170 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 25 435 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Opiekun oferty Łukasz Janowiecki tel. [tel] Dwupokojowy, nowo wykończony, w pełni wyposażone apartament o powierzchni 46,9 m2 z TARASEM 50 M2! Podstawowe informacje: Z przyjemnoś...

  • Kawalerka z wyodrębnioną sypialnią+garaż i komórka
    Kawalerka z wyodrębnioną sypialnią+garaż i komórka

    Warszawa

    • 2 950 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie widne i słoneczne w nowym budynku z windą do poziomu garaży. Lokal całkowicie umeblowany i wyposażony w sprzęt AGD ( pralka, lodówka z zamrażarką, piekarnik, płyta induk...

  • 2 pokoje z mp + dostęp do basenu - Górna Droga 8
    1 / 9
    2 pokoje z mp + dostęp do basenu - Górna Droga 8

    Warszawa

    • 1 950 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Opis lokalu: DOSTEPNE OD 2026-05-29! Do wynajęcia funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, miejscem postojowym oraz dostępem do basenu i siłowni przy ul. Górna Droga 8 w wars...

  • 0%, deweloperskie na Bródnie Podgrodziu, kameralny

    Warszawa » Targówek » ul. Kowalskiego

    • 669 175 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 14 548 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: I kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) Lokal mieszkalny nr 043, ba...

  • 0%, deweloperskie na Bródnie Podgrodziu, kameralny

    Warszawa » Targówek » ul. Kowalskiego

    • 1 184 498 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 14 624 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: I kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) Lokal mieszkalny nr 052 ( z...

  • 0%, deweloperskie na Bródnie Podgrodziu, kameralny

    Warszawa » Targówek » ul. Kowalskiego

    • 1 076 078 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 14 946 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: I kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) Lokal mieszkalny nr 050 ( z...

  • 0%, deweloperskie na Bródnie Podgrodziu, kameralny

    Warszawa » Targówek » ul. Kowalskiego

    • 1 018 845 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 13 585 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: I kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) Lokal mieszkalny nr 053 ( z...

  • 0%, deweloperskie na Bródnie Podgrodziu, kameralny

    Warszawa » Targówek » ul. Kowalskiego

    • 1 563 966 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 15 333 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: I kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) Lokal mieszkalny nr 047 ( z...