• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warszawa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Warszawa

(728)
  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Muranów ul. Długa

    Warszawa » Śródmieście » ul. Długa

    • 4 900 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz mieszkania w centrum Warszawy, ale bez kompromisów między klimatem a wygodą? To mieszkanie przy ul. Długiej łączy charakter przedwojennej kamienicy z funkcjonalnym, nowocze...

  • 2 pokoje z AC, garażem i komórką - Oksza 9
    1 / 9
    2 pokoje z AC, garażem i komórką - Oksza 9

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia nowoczesne, klimatyzowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46 m², położone przy ul. Herbu Oksza 9 w warszawskim Ursusie. -Nieruchomość- Lokal wykończ...

  • Sprawdź>>> świeżo umeblowane, balkon 48 m²
    1 / 11
    Sprawdź>>> świeżo umeblowane, balkon 48 m²

    Warszawa

    • 3 200 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem – Bielany, ul. Loteryjki Do wynajęcia jasne, świeżo umeblowane mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na 2. piętrze (ostatnim) w kame...

  • 2-pokojowe mieszkanie bemowo miejsce parkingowe
    1 / 9
    2-pokojowe mieszkanie bemowo miejsce parkingowe

    Warszawa

    • 3 800 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i miejscem parkingowym – Bemowo, ul. Lazurowa Na wynajem komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone w spokojnej...

  • Przytulne 2-pokojowe mieszkanie przy Parku Bródnowskim i metrze
    Przytulne 2-pokojowe mieszkanie przy Parku Bródnowskim i metrze

    Warszawa

    • 490 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 12 895 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję przytulne mieszkanie o powierzchni 38 m², znajdujące się na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, osobnej kuchni oraz łazienki. Mieszkanie nadaje się do lekki...

  • Ciche, przestronne w pobliżu Placu Konstytucji
    Ciche, przestronne w pobliżu Placu Konstytucji

    Warszawa

    • 1 600 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 24 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy w doskonałej lokalizacji tuż przy Placu Konstytucji. Powierzchnia 64,76 m2. Mieszkanie usytuowane na 2. piętrze, w 6-piętrowej w kam...

  • Wyjątkowe mieszkanie na wynajem - Stare Miasto | widok na Wisłę | 56 m²
    Wyjątkowe mieszkanie na wynajem - Stare Miasto | widok na Wisłę |...

    Warszawa

    • 3 400 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na wynajem funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 56 m², położone przy ul. Krzywe Koło - w ścisłym centrum warszawskiej Starówki. Oferta wyróżnia się połączeniem trze...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Aleja Jana Pawła Ii
    Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Aleja Jana Pawła...

    Warszawa

    • 629 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 18 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    2-pokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy - Aleja Jana Pawła II, Śródmieście Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,8 m², zlokalizowane w odnowionej kamienicy przy Alei Jana P...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów, Jurajska
    Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów, Jurajska

    Warszawa

    • 3 100 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    ENG & RU below Do wynajęcia  nowoczesne mieszkanie - ul. Jurajska 4, Ursynów Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 41 m², . Lokal posiada dodatkowo umeblowany t...

  • Mieszkanie Warszawa śródmieście, ul. Leszczyńska
    1 / 13
    Mieszkanie Warszawa śródmieście, ul. Leszczyńska

    Warszawa

    • 6 500 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia jasny, cichy, elegancki apartament po remoncie usytuowany na 3 piętrze nowoczesnego, zamkniętego budynku z 2006 r. z ochroną i monitoringiem w Śródmieściu na Powiślu....

  • Mieszkanie 51,75 m2, 2 pokoje, KABATY, METRO

    Warszawa » Ursynów » ul. Dembego

    • 820 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 16 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Do sprzedania ustawne, widne 2 pokojowe mieszkanie na warszawskich Kabatach, ul. Stefana Dembego. Lokal znajduje się na 5 piętrze w dziesięciopiętrowym bloku pokrytym termoizolacją...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany ul. Tomasza Nocznickiego

    Warszawa » Bielany » ul. Nocznickiego

    • 3 400 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 43 m2 usytuowane na piątym piętrze w nowoczesnym budynku z 2016 roku. Mieszkanie znajduje się na warszawskich Bielanach przy...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Bielany Bielany, Gen. Klemensa Stanisława Rudnickiego
    Mieszkanie Warszawa gm. Bielany Bielany, Gen. Klemensa Stanisława...

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Z przyjemnością prezentujemy na wynajem mieszkanie dwupokojowe o metrażu 45 m2 i wysokości 2,75 m zlokalizowane w Warszawie dzielnicy Bielany, ul. Gen. Klemensa Stanisława Rudnicki...

  • Apartament z prywatnym parkiem | Fleminga | High-End
    Apartament z prywatnym parkiem | Fleminga | High-End

    Warszawa

    • 819 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 15 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Apartament z prywatnym parkiem | Fleminga | High-End Jeśli szukasz lokum, w którym „standard premium” to nie tylko pusty frazes z folderu dewelopera, to właśnie je znalazłeś. Nowe...

  • Mieszkanie na Powiślu, widok na park, dobra lokalizacja, po remoncie
    Mieszkanie na Powiślu, widok na park, dobra lokalizacja, po remon...

    Warszawa

    • 895 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 23 553 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Sprzedam bezpośrednio mieszkanie po remoncie w centrum Warszawy, ale jednocześnie w cichej okolicy. Dwa pokoje na Powiślu przy parku Sapera oraz Marszałka Rydza – Śmigłego. Do Bu...

  • 2 pokoje do remontu | Stary Mokotów I Dąbrowskiego
    1 / 15
    2 pokoje do remontu | Stary Mokotów I Dąbrowskiego

    Warszawa

    • 690 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 21 563 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 32,49 m², położone na 3. piętrze niskiego budynku z cegły z 1950 roku przy ul. Dąbrowskiego 81A na Starym Mokotowie. L...

  • 2-pok. / ok. metra Rondo ONZ/ od zaraz
    2-pok. / ok. metra Rondo ONZ/ od zaraz

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w pobliżu metra Rondo ONZ. 38m2 - mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią, sypialni, łazienki i przedpokoju. Położone na 5 piętrze...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany, ul. Księżycowa
    1 / 6
    Mieszkanie Warszawa Bielany, ul. Księżycowa

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dla osób bez dzieci i zwierząt. Na wynajem jasne, ciche, dwupokojowe i umeblowane mieszkanie o pow. 34,54 m2 usytuowane na 1 piętrze nowoczesnego budynku na Bielanach z 201...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Białołęka Białołęka, Grodzisk, Głębocka
    Mieszkanie Warszawa gm. Białołęka Białołęka, Grodzisk, Głębocka

    Warszawa

    • 749 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 13 619 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,5 m², położone na 4. piętrze w nowoczesnym budynku z windą przy ul. Głębockiej 94 na warszawskiej Białołęce. Układ...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Targówek Targówek, Św. Wincentego
    Mieszkanie Warszawa gm. Targówek Targówek, Św. Wincentego

    Warszawa

    • 825 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 16 837 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zapraszam na prezentację 2 pokojowego mieszkania z ogródkiem położonego Warszawskim Targówku przy ul Św. Wincentego. "Osiedle Park Leśny" składa się z kilku niskich kameralnych b...