• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Iwanowice Włościańskie
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Warszawa

(728)
  • OFERTY ZAGRANICZNE Hiszpania i Cypr

    Warszawa

    • 842 900 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 5 814 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Jana Kazimierza

    Warszawa » Wola » ul. Jana Kazimierza

    • 3 350 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 39,6 m², zlokalizowane na 3. piętrze w zadbanym budynku przy jednej z najbardziej prestiżowych i dynamicznie rozw...

  • 2 pokoje na Ochocie, świetna lokalizacja!

    Warszawa » Ochota » ul. Grójecka

    • 668 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 13 633 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Prezentujemy Państwu ofertę nieruchomości wraz z wizualizacją, która stanowi propozycję wykończenia i aranżacji wnętrza. Mieszkanie usytuowane jest na 6 piętrze przy ulicy Grójeck...

  • ✅Nowoczesny apartament na Mokotowie✅
    1 / 9
    ✅Nowoczesny apartament na Mokotowie✅

    Warszawa

    • 4 500 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesny Design i Gigantyczny Taras – Pierwszy Najem, ul. Kierbiedzia 4 (Mokotów) Przy tej ofercie nie pobieramy wynagrodzenia od strony wynajmującej! Do wynajęcia wyjątkowy, s...

  • M2 I nowe budownictwo I loggia I 15 min do centrum
    1 / 12
    M2 I nowe budownictwo I loggia I 15 min do centrum

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 34 m², położone na 9. piętrze w budynku z windą, na nowym osiedlu przy ul. Zagłoby 16 w warszawskim Ursusie. Lokal dostępny od zaraz. Rozkład p...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Aleja Solidarności
    Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Aleja Solidarności

    Warszawa

    • 3 300 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia odświeżone, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie przy Al. Solidarności 96 na warszawskiej Woli. To dobra propozycja dla osób, które szukają wygodnego układu w świetnej...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Sokołowska
    Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Sokołowska

    Warszawa

    • 2 600 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Prowizję pośrednika pokrywa właściciel mieszkania. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,96 m2, położone w odległości kilku minut pieszo do stacji metra Płocka. Zapraszamy na wi...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Bielany Bielany, Wrzeciono
    Mieszkanie Warszawa gm. Bielany Bielany, Wrzeciono

    Warszawa

    • 595 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 16 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NOWA OFERTA: 13.05.2026 Szukasz mieszkania z dobrą komunikacją, ale bez gęstej nowej zabudowy? To 2-pokojowe mieszkanie na zielonych Bielanach łączy świetny dojazd do centrum z ka...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 2 pokoje z balkonem + mp w garażu- Górna Droga 2
    2 pokoje z balkonem + mp w garażu- Górna Droga 2

    Warszawa

    • 2 240 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przestronne, widne 2- pokojowe mieszkanie z balkonem, miejscem postojowym i dostępem do siłowni oraz basenu przy ul. Górna Droga 2 w Warszawie. -Nierucho...

  • 2 POKOJE BLISKO PARKU!
    1 / 6
    2 POKOJE BLISKO PARKU!

    Warszawa

    • 419 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 19 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie przy parku Kombatantów blisko PKP Stare Włochy! Kamienica z 1938 roku w trakcie kompleksowego remontu. Zakończenie prac III kw.2026r ROZKŁAD MIESZKANIA Oryginalne i z...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Pańska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Pańska

    • 4 200 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Mamy przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie po właśnie skończonym generalnym remoncie. Lokal będzie umeblowany. Wykończone w wysokim standardzie. Mieszkanie przy ul. Pańs...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Północ ul. Szwedzka

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Szwedzka

    • 2 750 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferuję do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z bardzo dobrze zagospodarowaną przestrzenią.  Nieruchomość o powierzchni 33,00 m2 zlokalizowana przy ul. Szwedzkiej (5 minut...

  • 2 pok. kamienica przy Ogrodzie Saskim, Centrum!
    1 / 14
    2 pok. kamienica przy Ogrodzie Saskim, Centrum!

    Warszawa

    • 950 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 21 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w najlepszej lokalizacji w Warszawie! Tuz obok Ogrodu Saskiego. Mieszkanie o powierzchni 45,35 m2, położone w samym Centrum, tuż obok dw...

  • Nowe 2 pokojowe z balkonem,  miejsce postojowe
    1 / 15
    Nowe 2 pokojowe z balkonem, miejsce postojowe

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe mieszkanie 2 pokojowe na Gocławiu z miejscem postojowym w garażu podziemnym, przy ulicy Umińskiego na rogu z ul. Bora Komorowskiego. Nieruchomość w budynku mieszkalno- usługo...

  • Mieszkanie centrum Warszawy-wynajem/Chałubińskiego
    1 / 13
    Mieszkanie centrum Warszawy-wynajem/Chałubińskiego

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Warszawa | ul. Chałubińskiego | 2 pokoje | balkon | Śródmieście Adres, który upraszcza codzienność i daje pełną swobodę poruszania się po mieście. Mieszkanie przy ul. Chałubińskieg...

  • Dwupokojowe przy Rondzie Wiatraczna "Dantex"
    1 / 16
    Dwupokojowe przy Rondzie Wiatraczna "Dantex"

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Dwupokojowe mieszkanie z własnym miejscem postojowym, w znakomitej lokalizacji. Świetnie skomunikowane z miastem ( 10 min tramwajem od Centrum, wiele linii tramwajowych autobusowyc...

  • Okazja cenowa: 2- pokoje z dużym ogrodem
    1 / 4
    Okazja cenowa: 2- pokoje z dużym ogrodem

    Warszawa

    • 534 298 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 15 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2-pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem | Warszawa Białołęka | Rynek pierwotny Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z przestronnym ogrodem, zlokalizowane na warszawskiej...

  • Bródno dwupokojowe
    1 / 14
    Bródno dwupokojowe

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Bródno dwupokojowe bardzo dobra lokalizacja Centrm Bródna przy metrze ul. Malborska 6 umeblowane i w pełni wyposażone.2800zł plus czynsz 1000 oraz prąd I gaz wg wskazań licznika co...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ochota Ochota, Szczęśliwice, Białobrzeska
    Mieszkanie Warszawa gm. Ochota Ochota, Szczęśliwice, Białobrzeska

    Warszawa

    • 730 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 15 532 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe - Ochota Na sprzedaż przestronne, widne mieszkanie. Funkcjonalny, rozkładowy układ z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju. Nieru...

  • 0%, deweloperskie, kameralnie w Starej Miłosnej

    Warszawa » Wesoła » ul. Gościniec

    • 585 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 14 269 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, Planowany termin zakończenia: IV kwartał 2026 r. Lokal mieszkalny nr 310, balkon: 5,20 m, Cena brutto miejsca parkingowego podziemnego: 35000.00 PLN, Cena brutto za...