• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Warszawa

(728)
  • Mieszkanie Warszawa Wola, Koło, Księcia Janusza
    Mieszkanie Warszawa Wola, Koło, Księcia Janusza

    Warszawa

    • 699 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 19 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Opiekun oferty Agnieszka Grotek tel. [tel] OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCI Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36m2 z 2007 r. tuż przy metrze Księcia Janusza w paki...

  • ✅Zobacz Przestronny apartament przy metrze Bemowo✅
    ✅Zobacz Przestronny apartament przy metrze Bemowo✅

    Warszawa

    • 2 900 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Nowoczesne i jasne 2-pokojowe mieszkanie na Bemowie – 43 m², duży balkon, metro tuż obok! Marzysz o wygodnym, stylowym mieszkaniu w świetnej lokalizacji? To miejsce łączy nowoczesn...

  • Dwupokojowe z oddzielną kuchnią na Saskiej Kępie
    1 / 7
    Dwupokojowe z oddzielną kuchnią na Saskiej Kępie

    Warszawa

    • 847 700 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 17 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie położone na 2-piętrze w 10-piętrowym budynku z 1975 roku. Nieruchomością zarządza sprawnie działająca spółdzielnia, co znajduje odzwierciedlenie w dobrej organizacji i z...

  • Gocław 2pokoje przy Promenadzie garderoba klima
    1 / 15
    Gocław 2pokoje przy Promenadzie garderoba klima

    Warszawa

    • 4 850 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Warszawa Praga Południe / Gocław 2 pokojowe mieszkanie w bardzo wysokim standardzie bezpośrednio przy C.H. Promenada *** NOWY BUDYNEK 2020r / winda / garaż w cenie / czynsz w ce...

  • M2 w Wesołej-oddzielny garaż-duża piwnica w cenie
    1 / 16
    M2 w Wesołej-oddzielny garaż-duża piwnica w cenie

    Warszawa

    • 580 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 11 154 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, z oddzielną kuchnią, położone przy ulicy Armii Krajowej 56, w Warszawie - Wesołej. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym i jednocześnie osta...

  • Mieszkanie blisko metra
    1 / 5
    Mieszkanie blisko metra

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Jeśli szukacie Państwo funkcjonalnego mieszkania, którego lokalizacja będzie pozwalała łatwo dotrzeć w każdą część Warszawy - to jest to oferta, która może Was zainteresować. Preze...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Jana Zamoyskiego

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Zamoyskiego

    • 5 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2 pokoje | 46,49 m² | Praga-Południe | ul. Zamoyskiego 37Do wynajęcia nowoczesne, komfortowe i starannie wykończone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,49 m², położone na 1. pię...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Sadyba ul. Jaszowiecka

    Warszawa » Mokotów » ul. Jaszowiecka

    • 739 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 23 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 32,20 m2 usytuowane na 4-tym piętrze w budynku 10-piętrowym na Sadybie- ul. Jaszowieckiej 10.Na lokal składają się:- salon z anekse...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • ✅Zobacz---> 2 p.obok ogródka Jordanowskiego✅
    1 / 10
    ✅Zobacz---> 2 p.obok ogródka Jordanowskiego✅

    Warszawa

    • 719 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 13 567 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na warszawskiej Pradze-Północ. Opis lokalu Mieszkanie dwustronne. Położone na 4 piętrze w budynku 4 piętrowym. W pokojach k...

  • Apartament z fenomenalnym widokiem na panoramę bezpośrednio nad Wisłą
    Apartament z fenomenalnym widokiem na panoramę bezpośrednio nad W...

    Warszawa

    • 1 290 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 25 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Przy parku i Bulwarach Wiślanych | panorama całej Warszawy | 50 m2 po generalnym remoncie Wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone tuż przy parku im. Marszałka Edward...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Bemowo Bemowo, Mjr. Henryka Sucharskiego
    Mieszkanie Warszawa gm. Bemowo Bemowo, Mjr. Henryka Sucharskiego

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie  z loggią | Bemowo, okolice Hali Wola | funkcjonalny układ Do wynajęcia zadbane, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe, położone na 3. piętrze w 11-piętr...

  • 2 pokoje z balkonem, Wilanów.
    1 / 12
    2 pokoje z balkonem, Wilanów.

    Warszawa

    • 799 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 15 076 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 53 m2 na Wilanowie. Mieszkanie znajduje się w odnowionym budynku (rama H) z lat 80. Składa się z dużego pokoju ok. 22 m2 z wyjściem na logg...

  • pokój w słonecznym, cichym, wyposażonym i stylowo urządzonym mies...

    Warszawa

    • 2 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Okazyjnie do wynajęcia pokój w bardzo przytulnym, czystym mieszkaniu w samym centrum Warszawy dla spokojnej, niepalącej osoby ze stałą pracą lub studenta. Mieszkanie z jednym pokoj...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Precyzyjna

    Warszawa » Praga-Południe

    • 3 500 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem całkowicie nowe mieszkanie 2-pokojowe usytuowane w nowoczesnym budynku mieszkalnym na osiedlu Park Skandynawia. Mieszkanie znajduje się na warszawskiej Pradze-Po...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Mirów ul. Chłodna

    Warszawa » Wola » ul. Chłodna

    • 3 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Wyobraź sobie miejsce, w którym codzienność nabiera nuty magii - wyjątkowe, 2-pokojowy mieszkanie o powierzchni 29 m² przy ul. Chłodnej na warszawskiej Woli, inspirowany światem „A...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Mirów ul. Chłodna

    Warszawa » Wola » ul. Chłodna

    • 2 800 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 15 piętro

    Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli ( Mirów) przy ul. Chłodnej 15, 900 m od RONDA ONZ oraz 500m od HALI MIROWSKIEJ. Mieszkanie znajduje się na 15 piętrze z pię...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Służewiec ul. Bokserska

    Warszawa » Mokotów » ul. Bokserska

    • 3 900 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję do wynajęcia 2-pokojowe, dwustronne mieszkanie o pow. 40m2 usytuowane na 4-tym piętrze w budynku z 2022r. przy ul. Bokserskiej 73 na Mokotowie - Służewcu. Na lokal składają...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek, Mieszkaniowy ul. Michała Ossowskieg...

    Warszawa » Targówek » ul. Ossowskiego

    • 3 600 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    2 pokoje | 37 m² | Balkon | Metro | ul. Ossowskiego 11Do wynajęcia nowoczesne, komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 37 m², położone na 4. piętrze w budynku z wi...

  • 2 pokoje na Dolnym Mokotowie
    1 / 16
    2 pokoje na Dolnym Mokotowie

    Warszawa

    • 850 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 18 086 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    REZERWACJA 2 pokoje | 47,80 m² | Dolny Mokotów | Bluszczańska 69 | garaż | komórka| klimatyzacja Do sprzedania jasne, funkcjonalne i bardzo ciche 2-pokojowe mieszkanie o powierzc...

  • Bielany, Broniewskiego,dwa oddzielen pokoje
    1 / 9
    Bielany, Broniewskiego,dwa oddzielen pokoje

    Warszawa

    • 3 200 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Bardzo czyste,zadbane ,dwupokojowe mieszkanie.W pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD.Przygotowane do wynajęcia od zaraz.Podana kwota zawiera czynsz,dodatkowo płatny:prąd,gaz,...