• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Warszawa

(728)
  • Minimum 6 miesięcy
    1 / 10
    Minimum 6 miesięcy

    Warszawa

    • 2 900 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    INTERNET W CENIE, ZWIERZĘTA MILE WIDZIANE plus voucher 1200 zł na start! Do wynajęcia jasne i ciche mieszkanie 2-pokoje, 34m 2 w skład, którego wchodzi : - Pokój dzienny z anekse...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Przejazd
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Przejazd

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    2-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na wynajem - Marina Mokotów, Warszawa Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego na jednym z najbardziej prest...

  • 2 pokoje 36 m Mokotów Park Metro Wynajmę lub Sprzedam
    2 pokoje 36 m Mokotów Park Metro Wynajmę lub Sprzedam

    Warszawa

    • 610 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 16 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Wynajmę minimum na 1 rok, lub Sprzedam Zapraszam do kontaktu telefonicznego w godz .od 17 do 20 tej Nie odpowiadam na smsy Opis inwestycji Mieszkanie na ulicy Bielawskiej na Skarpi...

  • ✅Zobacz>>>Apartament w sercu Woli✅
    1 / 7
    ✅Zobacz>>>Apartament w sercu Woli✅

    Warszawa

    • 4 200 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Nowoczesne 2 pokoje | Kasprzaka 29B | Garaż Przy tej ofercie nie pobieramy wynagrodzenia od najemcy! Do wynajęcia stylowy, 2-pokojowy apartament o powierzchni 42 m², zlokalizowan...

  • Mieszkanie Warszawa Żoliborz, Rudzka
    Mieszkanie Warszawa Żoliborz, Rudzka

    Warszawa

    • 3 600 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta biura nieruchomości IMMOPOLSKA (licencja nr 9165) Do wynajęciadwupokojowe w pełni umeblowane mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Rudzkiej oddanym do użytku w...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Czyste, Wolska
    Mieszkanie Warszawa Wola, Czyste, Wolska

    Warszawa

    • 3 700 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 12 piętro

    Oferta biura nieruchomości IMMOPOLSKA (licencja nr 9165) Do wynajęcia 2-pokojowe częściowo umeblowane mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu z ochroną przy ul. Wolskiej, oddanym...

  • NOWOCZESNE 2 POKOJOWE BLISKO WOLA PARK
    1 / 13
    NOWOCZESNE 2 POKOJOWE BLISKO WOLA PARK

    Warszawa

    • 3 200 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    (English version below) OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ, BEZ PROWIZJI DLA NAJEMCY. WYNAGRODZENIE AGENCJI POKRYWA WŁAŚCICIEL. DO WYNAJĘCIA świetnie rozplanowane i dokładnie przemyślane 2-pok...

  • Mieszkanie Warszawa Ursus, Skorosze ul. Starodęby

    Warszawa » Ursus » ul. Starodęby

    • 3 200 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Wyremontowane mieszkanie na warszawskim Ursusie (Skorosze) to propozycja dla osób szukających komfortu i funkcjonalności w spokojnej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej okolicy....

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Ochota ul. Walentego Skorochód-Majewskiego

    Warszawa » Ochota » ul. Walentego

    • 2 700 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferuję do wynajęcia kawalerkę z oddzielną sypialnią, o powierzchni 25,69 m² na warszawskiej Ochocie przy ul. Skorochód-Majewskiego.Mieszkanie usytuowane na 5. piętrze w budynku z...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek rynek pierwotny ul. Wolińska

    Warszawa » Targówek » ul. Wolińska

    • 625 440 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 16 037 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,09 m², położone na parterze trzypiętrowego budynku na warszawskim Targówku. Do lokalu przynależy ogród o powierzchni 98,93 m² z...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy, Nowe Włochy, ul. Wiktoryn

    Warszawa » Włochy » ul. Wiktoryn

    • 2 900 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m², zlokalizowane na czwartym piętrze sześciopiętrowego budynku z 2023 r., przy ul. Wiktoryn 6.> Mieszkanie...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Powiśle ul. Tamka

    Warszawa » Śródmieście » ul. Tamka

    • 2 999 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Opis nieruchomościOferuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 42,7 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w 4-piętrowym budynku mieszkalnym. Mieszkanie znajduje się w centrum Warszawy...

  • Warszawa Śródmieście Ul. Sapieżyńska 7
    1 / 16
    Warszawa Śródmieście Ul. Sapieżyńska 7

    Warszawa

    • 4 400 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia apartament dwu pokojowy o powierzchni 39 m2, na pierwszym pietrze w 4 piętrowej kamienicy na warszawskiej starówce w okolicy Nowego Miasta. Apartament po generalnym...

  • 2 pokoje 36 m Mokotów Park Metro Wynajmę lub Sprzedam
    2 pokoje 36 m Mokotów Park Metro Wynajmę lub Sprzedam

    Warszawa

    • 2 550 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Wynajmę minimum na 1 rok, lub Sprzedam Zapraszam do kontaktu telefonicznego w godz .od 17 do 20 tej Nie odpowiadam na smsy Opis inwestycji Mieszkanie na ulicy Bielawskiej na S...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Mokotów, Antoniewska
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Mokotów, Antoniewska

    Warszawa

    • 587 111 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 15 451 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    PROMOCJA - Nowy Rok Pozostało tylko kilka lokali 2 pokojowych oraz 3 pokojowych w promocyjnej cenie - piętro do wyboru W tej ofercie mieszkanie w stanie deweloperskim 2 pokoje, 3...

  • Mokotów | 55 m | 2 pokoje - możliwe 3 | zieleń!
    1 / 16
    Mokotów | 55 m | 2 pokoje - możliwe 3 | zieleń!

    Warszawa

    • 1 050 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 19 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    * Wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości. Na sprzedaż świetnie zlokalizowane mieszkanie w nowoczesnej inwestycji APARTAMENTY BOKSERSKA na Mokotowie. Aparta...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów, Meander
    Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów, Meander

    Warszawa

    • 899 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 18 347 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    INFORMACJE OGÓLNE: Lokalizacja: Warszawa, Ursynów, ul. Meander 22 Metraż: 49,80 m² Piętro: 3/12 Rok budowy: 2003 Stan prawny: pełna własność z KW Cena: 939 000 zł Miejsce postojowe...

  • ✅Sprawdź>>>wysoki standard|2 pokoje|ul. Mińska✅
    1 / 10
    ✅Sprawdź>>>wysoki standard|2 pokoje|ul. Mińska✅

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy na wynajem nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane przy ul. Mińskiej w nowoczesnym budynku z 2021 roku. Lokal znajduje się na 2. piętrze budynku z garażem...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek, Rembielińska
    Mieszkanie Warszawa Targówek, Rembielińska

    Warszawa

    • 599 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 16 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Opiekun oferty Agnieszka Grotek tel. [tel] OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCI Dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią tuż przy metrze Bródno Podstawowe informacje:...

  • 2 oddzielne pokoje!
    1 / 12
    2 oddzielne pokoje!

    Warszawa

    • 3 800 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Na wynajem jasne, ciche, kompletnie wyremontowane i umeblowane mieszkanie o pow. 56 m2 usytuowane na wysokim parterze w spokojnej okolicy na Pradze Północ. Rozkład: - dwa duże p...