• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warszawa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Warszawa

(728)
  • 2 pokoje z balkonem + garaż – Herbu Oksza 1A
    1 / 9
    2 pokoje z balkonem + garaż – Herbu Oksza 1A

    Warszawa

    • 2 990 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w podwyższonym standardzie z miejscem postojowym i balkonem, położone przy ul. Herbu Oksza na warszawskim Ursusie. -Nieruchomość-...

  • Od Babci, 2 pok. z balkonem, Bielany/Żoliborz
    Od Babci, 2 pok. z balkonem, Bielany/Żoliborz

    Warszawa

    • 570 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Czy pamiętasz mieszkanie swojej Babci..? Oferuję takie - 2-pokoje z balkonem, zlokalizowane na IV p. niskiego bloku z lat 70, na granicy Bielan i Żoliborza. W skład lokalu 38m2 w...

  • BEZPOSREDNIO 36 m 2 Kasprzaka 29C, Bliska Wola 2 pok.+ garaż
    BEZPOSREDNIO 36 m 2 Kasprzaka 29C, Bliska Wola 2 pok.+ garaż

    Warszawa

    • 3 400 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajmu BEZPOŚREDNIO, oddane w 2019 roku, 36 m2 w Warszawie, przy ul. Kasprzaka 29 C (osiedle Bliska Wola). Funkcjonalnie rozmieszczone dwa pokoje z oddzielną kuchnią i balkonem...

  • 0%, apartamenty w gotowej inwestycji na Ursynowie

    Warszawa » Ursynów » ul. Pustułeczki

    • 964 110 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 21 425 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! - od X.2025 - zgoda na użytkowanie budynku. 49 apartamentów Szanowny Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że ak...

  • Dwa pokoje na Bródnie - 15 min do Centrum
    1 / 16
    Dwa pokoje na Bródnie - 15 min do Centrum

    Warszawa

    • 495 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 13 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m² w odnowionej kamienicy na Bródnie przy ul. Oliwskiej PREFEROWANY KLIENT GOTÓWKOWY Mieszkanie zlokalizowane w świet...

  • Mieszkanie Warszawa Wawer
    1 / 10
    Mieszkanie Warszawa Wawer

    Warszawa

    • 499 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 14 677 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie w Warszawie Wawer, Marysin Wawerski, ul. Króla Maciusia 9. Mieszkanie znajduje się na 5. piętrze w 10-piętrowym budynku z dwiema windami W c...

  • Wygodne 2 pokoje z balkonem, super cena
    1 / 6
    Wygodne 2 pokoje z balkonem, super cena

    Warszawa

    • 512 074 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 840 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Zapraszam do zakupu nowoczesnego mieszkania zlokalizowanego w jednej z najbardziej obiecujących inwestycji na pog...

  • ✅Zobacz>>Apartament w Centrum Warszawy✅
    1 / 15
    ✅Zobacz>>Apartament w Centrum Warszawy✅

    Warszawa

    • 5 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Reprezentacyjny lokal 50 m² | Śródmieście, ul. Chmielna | Klimatyzacja Z przyjemnością prezentujemy ofertę wynajmu lokalu o charakterze apartamentu biurowego, zlokalizowanego przy...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Północ Praga-Północ, Stara Praga, Jagiellońska
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Północ Praga-Północ, Stara Praga, J...

    Warszawa

    • 779 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 14 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,9 m² położone przy ul. Jagiellońskiej 6A na warszawskiej Pradze-Północ!  Układ mieszkania: - przestronny salon z aneksem kuche...

  • Sprzedam
    1 / 4
    Sprzedam

    Warszawa

    • 640 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 17 298 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Mieszkanie do częściowego remontu. Wspólnoty mieszkaniowe. Księga wieczysta Budynek po wiekszych remontach. Bardzo dobra komunikacja że wszystkimi mówi. W pobliżu sieć sklepów, par...

  • Mieszkanie 2-pokojowe bezpośrednio, Grochów
    1 / 9
    Mieszkanie 2-pokojowe bezpośrednio, Grochów

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuję do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m², usytuowane na parterze budynku przy skrzyżowaniu ulic Wspólna Droga i Szaserów. Mieszkanie: Układ: salon z wyjści...

  • 2 pokoje z widna kuchnią, budynek po odnowieniu

    Warszawa » Bielany » ul. Dorycka

    • 670 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z oddzielną, widną kuchnią i balkonem Mieszkanie położone w budynku po rewitalizacji. Do mieszkania przynależy piwnica o pow. ok 4 m2. Jest KW b...

  • Mieszkanie 46m Elektoralna Warszawa Wola
    1 / 10
    Mieszkanie 46m Elektoralna Warszawa Wola

    Warszawa

    • 789 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 17 153 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Sprzedam mieszkanie 46m w odnowionej kamenicy. Mieszkanie składa się z...

  • Mieszkanie 38 m2 przy Fortach Szczęśliwickich
    1 / 12
    Mieszkanie 38 m2 przy Fortach Szczęśliwickich

    Warszawa

    • 570 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,06 m2 usytuowane na 2. piętrze w niskim 4 - piętrowym budynku przy ulicy Korotyńskiego 34 w Warszawie. Osiedle z zadbaną zielenią wokół bud...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 4 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mamy przyjemność zaprezentować do wynajęcia atrakcyjny lokal mieszkalny o pow.40,78m2 zlokalizowany w apartamentowcu Central House w Dzielnicy Mokotów. Mieszkanie 2 -pokojowe, ur...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Stegny ul. Jałtańska

    Warszawa » Mokotów » ul. Jałtańska

    • 699 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 16 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie znajdujące się na Mokotowie przy ul. Jałtańska. Lokal o pow. 42 m2 na 9-piętrze, 10-piętrowego bloku z windą, wybudo...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Centrum ul. Nowogrodzka

    Warszawa » Śródmieście » ul. Nowogrodzka

    • 3 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Do wynajęcia 37m2 w tym 2 pokoje duży 14m2, mniejszy 10m2, kuchnia z oknem, łazienka z narożną wanną, bardzo duży balkon 1,8m2 z widokiem na panoramę Warszawy. W pokoju dziennym st...

  • Jasne 2 pokoje z balkonem, Mokotów
    1 / 13
    Jasne 2 pokoje z balkonem, Mokotów

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie ma powierzchnię 47 m² i składa się z: Dużego, jasnego salonu z wyjściem na balkon. Znajduje się w nim strefa jadalniana ze stołem i krzesłami, dwie sofy oraz klasyczna,...

  • Warszawa, Białołęka, Głębocka 113, BEZPOŚREDNIO
    Warszawa, Białołęka, Głębocka 113, BEZPOŚREDNIO

    Warszawa

    • 755 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 20 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą mieszkania z 2025 roku o powierzchni 36,37m2. Wykończonego i gotowego do zamieszkania. Zamontowane jest całe AGD w kuchni a w łazience...

  • 2 pokoje 36 m Mokotów Park Arkadia Metro Wynajmę lub Sprzedam
    2 pokoje 36 m Mokotów Park Arkadia Metro Wynajmę lub Sprzedam

    Warszawa

    • 2 550 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Wynajmę minimum na 1 rok, lub Sprzedam.Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu telefonicznego w godz., od 17 do 20 tej. Nie odpowiadam na smsy. Mieszkanie na ulicy Bielawskiej...