• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warszawa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Warszawa

(728)
  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Górczewska

    Warszawa » Wola » ul. Górczewska

    • 3 300 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Zadbane 2-pokojowe mieszkanie z garażem na Woli.Dostępne od sierpnia.Mieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z:• Salonu• Kuchni• Sypialni• Łazienki• Przedpokój• Balkonu• GarażuMie...

  • Syndyk sprzeda udział 1/4 w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu mieszkalnego - ul. Kaukaska
    Syndyk sprzeda udział 1/4 w spółdzielczym własnościowym prawie do...

    Warszawa

    • 107 100 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 3 455 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Syndyk masy upadłości w sprawie prowadzonej przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, sygn. akt WA2M/GUp-s/1362/2024 ogłasza konkurs ofert na zakup udziału 1/4 w spółdziel...

  • Mieszkanie po remoncie, 7 minut do metra
    1 / 4
    Mieszkanie po remoncie, 7 minut do metra

    Warszawa

    • 999 999 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 21 277 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta bezpośrednia - pośrednikom dziękuję. Sprzedam mieszkanie po generalnym remoncie - ul. Konopacka, Praga-Północ w Warszawie. * Powierzchnia: 47,2 m² + balkon + piwnica * Sta...

  • Mieszkanie Warszawa Białołęka rynek pierwotny ul. Marywilska

    Warszawa » Białołęka » ul. Marywilska

    • 627 034 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 15 294 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji0% PCCZakup od deweloperaOddane do użytkuNa sprzedaż mieszkania w nowej inwestycji zlokalizowanej w kameralnej, otoczonej zielenią części stolicy. To doskonała propozycj...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów rynek pierwotny ul. Wołoska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 918 734 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 25 521 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Bez prowizji!Bez PCC!Zakup od dewelopera!Oddane do użytku!Na sprzedaż mieszkania na nowym osiedlu położonym na Mokotowie, w atrakcyjnej lokalizacji! W bliskim sąsiedztwie Galeria M...

  • Mieszkanie Warszawa Białołęka rynek pierwotny ul. Skarbka Z Gór

    Warszawa » Białołęka » ul. Skarbka z Gór

    • 528 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 15 086 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie z ogródkiem - Osiedle Juu, Białołęka BEZ Podatku PCC!Na sprzedaż - cesja umowy deweloperskiejNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,85 m² z prywatnym ogródkiem o powier...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo, Chrzanów rynek pierwotny ul. Szeligow...

    Warszawa » Bemowo » ul. Szeligowska

    • 777 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 17 267 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m², zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Stacja Wola realizowanej przez renomowanego dewelopera Devel...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Grochów ul. Grochowska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Grochowska

    • 800 936 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 16 019 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 16 piętro

    Mieszkanie | 2 pokoje | rondo WiatracznaNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią, położone przy ul. Grochowskiej w bezpośredniej okolicy ronda Wiatraczna...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię

    Warszawa » Białołęka » ul. Skarbka z Gór

    • 518 400 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 14 812 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż - cesja umowy deweloperskiej BEZ Podatku PCC!Mieszkanie z ogródkiem - Osiedle Juu, BiałołękaNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,85 m² z prywatnym ogródkiem o powier...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy ul. 1 Sierpnia

    Warszawa » Włochy » ul. Sierpnia

    • 849 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 15 723 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Komfortowe i zadbane mieszkanie 2-pokojowe z balkonem i miejscem parkingowym | Warszawa WłochyNa sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 53,78 m²...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Cypriana Kamila Norwida

    Warszawa » Wola » ul. Norwida

    • 3 300 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    2 pokoje | 37 m² | Wola - Ulrychów, ul. Norwida 3Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - jasne, funkcjonalne i w pełni umeblowane, o powierzchni 37 m², położone...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Korczyńska

    Warszawa » Mokotów » ul. Korczyńska

    • 2 800 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie - Mokotów, ul. Korczyńska 10Oferuję do wynajęcia odświeżone, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m², położone przy ul. K...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Gen. Leopolda Okulickiego

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Okulickiego

    • 649 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 12 726 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    !! DOSTĘPNA TYLKO I WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !!Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,10m2 na warszawskiej Pradze - Południe. ATUTY NIERUCHOMOŚCI: Potencjał inwestyc...

  • Dwa pokoje z widną kuchnią! Przy muzeum Pawiak
    1 / 4
    Dwa pokoje z widną kuchnią! Przy muzeum Pawiak

    Warszawa

    • 650 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 16 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Na sprzedaż mieszkanie 40 m² – ul. Dzielna (Śródmieście), tuż przy Muzeum Więzienia Pawiak i muzeum POLIN...

  • Mieszkanie Warszawa

    Warszawa

    • 3 400 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    200 metrów od stacji Metro Bemowo. Nowo wybudowany apartamentowiec w fantastycznej lokalizacji. Mistrzowsko zaprojektowany apartament o powierzchni 44,23m2 i wysokości 2...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Cybernetyki

    Warszawa » Mokotów » ul. Cybernetyki

    • 3 200 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie w biznesowym centrum Warszawy - ul. CybernetykiOferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m², położone w nowoczesnym budynku z 2016 r., w...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Północ ul. Wiosenna

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Wiosenna

    • 555 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37m2, położone przy ulicy Wiosennej na warszawskiej Pradze Północ. Lokal znajduje się na 5-tym piętrze 10-kondygnacyjnego b...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów, Stokłosy ul. Al. Komisji Edukacji Na...

    Warszawa » Ursynów » al. Komisji Edukacji Narodowej

    • 940 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 18 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedaż mieszkania 50,31 m2, 2 pokoje w tym salon 17,5 m2 z wyjściem na balkon, sypialnia 11,5 m2, osobna widna kuchnia 8,5 m2, łazienka z WC 4,5 m2, oraz przedpokój 9 m2 zabudowa...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Okocimska

    Warszawa » Wola » ul. Okocimska

    • 699 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 18 892 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 37,14 m², położonego przy ul. Okocimskiej na warszawskiej Woli, zaledwie 150 m od stacji metra Księcia Ja...

  • Mieszkanie 60 m2 - Metro Rondo ONZ, Daszyńskiego
    Mieszkanie 60 m2 - Metro Rondo ONZ, Daszyńskiego

    Warszawa

    • 3 200 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mam do zaoferowania na wynajem mieszkanie 60 m2 w budynku z cegły w doskonałej lokalizacji w centrum Warszawy na pograniczu Woli i Śródmieścia w ok. Fabryki Norblina i metro Rondo...