• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Warszawa

(728)
  • Mieszkanie Warszawa Ursus ul. Kolorowa

    Warszawa » Ursus » ul. Kolorowa

    • 599 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 13 931 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    2 pokoje | Ursus - Skorosze | balkon | świetna lokalizacja | piwnicaNa sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 43,2 m², położone na 4. (ostatnim) piętrze w kameral...

  • 1 / 2
    Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe rynek pierwotny ul. Drwęcka

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Drwęcka

    • 770 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 14 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie z terminem oddania do użytkowania w I kwartale 2026 roku, 2 pokoje o powierzchni 51,84m2 Pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienka, hol. Mieszkanie na 2 pi...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul.

    Warszawa » Mokotów

    • 749 999 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 15 958 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż - świeżo po remoncie!!!LokalizacjaOferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów ul. Melchiora Wańkowicza

    Warszawa » Ursynów » ul. Wańkowicza

    • 940 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 16 786 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuję na sprzedaż komfortowe, przestronne 2-pokojowe mieszkanie z windą w świetnej lokalizacji-  100 m od metra Kabaty. Nieruchomość  z balkonem, miejscem postojowym w garażu pod...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Sielecka

    Warszawa » Mokotów » ul. Sielecka

    • 2 800 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 33m2 usytuowane na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Mokotowie przy ulicy Sieleck...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Chmielna

    Warszawa » Wola » ul. Chmielna

    • 1 582 938 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 33 680 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, położone na 4 piętrze, o pow. 46,51 m2, idealne dla singla, pary lub dla inwestora do dalszego wynajmu.Lokalizacja: komfortowa lokalizacja w cent...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Warszawa Ursynów rynek pierwotny ul.

    Warszawa » Ursynów

    • 1 159 512 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 21 878 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż  mieszkanie 2 pokojowe, położone na 7 piętrze, w nowej inwestycji 3 nowoczesnych budynków w Warszawie w dzielnicy Mokotów na pograniczu Ursynowa.W budynkach znajduje si...

  • 1 / 2
    Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Saska Kępa rynek pierwotny ul...

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Lizbońska

    • 994 080 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 19 117 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji deweloperskiej, oddane do użytkowania, 2 pokoje na parterze z ogródkiem 26m2.Lokalizacja: komunikacja miejska 12 linii autobusowych du...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Złotej Wilgi

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Złotej Wilgi

    • 782 800 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 15 656 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 12 piętro

    !!OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią | Gocław | 49,62 m²Funkcjonalne i zadbane mieszkanie, idealne dla singla, pary lub jako inwest...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów ul. Kłobucka

    Warszawa » Ursynów » ul. Kłobucka

    • 935 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 19 894 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Atrakcyjne mieszkanie - Central Park UrsynówHOT OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE !!!Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,89 m², położone na 6 piętrze nowoczesneg...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów ul. Meander

    Warszawa » Ursynów » ul. Meander

    • 649 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 521 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    HOT OFERTA! OFERTA W BIURZE PEPPER HOUSE! FUNKCJONALNE MIESZKANIE NA URSYNOWIE - BLISKO METRA NATOLINAtuty nieruchomości:- funkcjonalny rozkład pomieszczeń - słoneczny salon z wyjś...

  • Super Loft w rezydencji Woronicza Qbik.
    1 / 11
    Super Loft w rezydencji Woronicza Qbik.

    Warszawa

    • 5 700 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Dwupoziomowy apartament w stylu soft-loft na prestiżowym osiedlu Woronicza Qbik Prestige Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament o nowoczesnym charakterze,...

  • Do wynajęcia apartament 2 pokoje 38m2 Warszawa, Śródmieście
    1 / 14
    Do wynajęcia apartament 2 pokoje 38m2 Warszawa, Śródmieście

    Warszawa

    • 4 400 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia apartament złożony z dwóch pokojów o powierzchni 38 m2, na pierwszym pietrze w 4 piętrowej kamienicy na  warszawskiej starówce w okolicy Nowego Miasta. Apartament po g...

  • 2 pokoje z miejscem parkingowym- Jeżewskiego 7A
    1 / 8
    2 pokoje z miejscem parkingowym- Jeżewskiego 7A

    Warszawa

    • 2 450 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-06-01! Do wynajęcia przestronne, w pełni rozkładowe dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Jeżewskiego 7A (Ursynów) w Warszawie. -Nieruchomość- Lokal o p...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Bokserska
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Bokserska

    Warszawa

    • 929 999 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 18 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą eleganckiego, 2-pokojowego mieszkania, położonego na warszawskim Mokotowie w inwestycji Apartamenty Bokserska 56, w sąsiedztwie ul. Obrzeżnej o...

  • Nowoczesne mieszkanie przy Metrze Młociny!
    1 / 14
    Nowoczesne mieszkanie przy Metrze Młociny!

    Warszawa

    • 3 200 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie przy stacji Metro Młociny – Bielany, ul. Kaliszówka Do wynajęcia atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,5 m², położone na 2. piętrze...

  • Dwupokojowe w apartamentowcu przy Dworcu Zachodnim
    1 / 16
    Dwupokojowe w apartamentowcu przy Dworcu Zachodnim

    Warszawa

    • 750 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 20 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    DO SPRZEDANIA: Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,09 m2 w nowoczesnym budynku apartamentowym w topowej lokalizacji, blisko Rondo Daszyńskiego oraz Dworca Zachodniego na 11. pi...

  • Mieszkanie ulica Sady ŻOLIBORSKIE- bezpośrednio
    1 / 2
    Mieszkanie ulica Sady ŻOLIBORSKIE- bezpośrednio

    Warszawa

    • 1 035 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 19 904 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Dziękuję pośrednikom. Do sprzedania bardzo atrakcyjne mieszkanie z grupy mieszkań średnich . Do własnej aranżacji lub remontu, do stworzenia wnętrza idealnego ,dopasowanego do...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Kaspijska
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Kaspijska

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Mieszkanie 42,20 m2 z loggią 6 m2 zlokalizowane na Mokotowie Stegnach przy ul. Kaspijskiej. Dwa pokoje 16 m2 oraz 10 m2 (pokoje pozostają nieumeblowane!!!). Kuchnia 7 m2....

  • 0%, ostatnie kawalerki z gotowego etapu inwestycji

    Warszawa » Rembertów » ul. Chełmżyńska

    • 521 360 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 15 335 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! - KOLEJNY - etap inwestycji ( BUDYNEK J ). Termin odbiorów: IV kwartał 2027 Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy,...