• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania do remontu Warszawa

(74)
  • 4-pok.po Gen. Remoncie, Bliska Wola-Centrum, METRO

    Warszawa

    • 1 290 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 17 672 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Sprzedaż bezpośrednia, agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!! Sprzedam piękne , rozkładowe 4 – pokojowe mieszkanie położone na parterze czteropiętrowego budynku ( ul....

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Północ, Praga, Targowa
    Mieszkanie Warszawa Praga-Północ, Praga, Targowa

    Warszawa

    • 999 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 13 145 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż Stara Praga, centrum | 4 pokoje | 76 m Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne czteropokojowe mieszkanie położone w samym sercu Starej Pragi jednej z najbardz...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ochota Ochota, Szczęśliwice, Białobrzeska
    Mieszkanie Warszawa gm. Ochota Ochota, Szczęśliwice, Białobrzeska

    Warszawa

    • 730 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 15 532 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe - Ochota Na sprzedaż przestronne, widne mieszkanie. Funkcjonalny, rozkładowy układ z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju. Nieru...

  • Stara Ochota ul. Grójecka 53/57, przy ul. Wawelskiej, balkon
    1 / 11
    Stara Ochota ul. Grójecka 53/57, przy ul. Wawelskiej, balkon

    Warszawa

    • 412 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 17 914 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    W świetnej lokalizacji kawalerka - Stara Ochota, z dużym balkonem, ul. Grójecka 53/57, przy ul. Wawelskiej, w pobliżu przystanki tramwajowe oraz autobusowe. OFERTA BEZPOŚREDNIA BE...

  • 2 pokoje do remontu | Stary Mokotów I Dąbrowskiego
    1 / 15
    2 pokoje do remontu | Stary Mokotów I Dąbrowskiego

    Warszawa

    • 690 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 21 563 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 32,49 m², położone na 3. piętrze niskiego budynku z cegły z 1950 roku przy ul. Dąbrowskiego 81A na Starym Mokotowie. L...

  • Kawalerka przy ul.Suzina na Żoliborzu-cichy parter
    1 / 16
    Kawalerka przy ul.Suzina na Żoliborzu-cichy parter

    Warszawa

    • 585 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 22 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Marzysz o życiu w sercu starego Żoliborza, w kultowej, przedwojennej okolicy? Ta wyjątkowa kawalerka o powierzchni 26,78 m2 przy ul. Suzina to prawdziwa kapsuła czasu i rzadkość na...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Puławska

    Warszawa » Mokotów » ul. Puławska

    • 849 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 13 477 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Z przyjemnością prezentujemy czteropokojowe mieszkanie do remontu położone przy ul. Puławskiej 230 na Mokotowie!ATUTY:- doskonała lokal...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Północ ul. Tarchomińska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Tarchomińska

    • 630 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 16 579 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, zlokalizowane przy ul. Tarchomińskiej na Pradze-Północ. Idealna propoz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Wesoła ul. Gościniec

    Warszawa » Wesoła » ul. Gościniec

    • 849 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 12 672 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    HOT OFERTA!!! DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- mieszkanie dwupiętrowe, łącznie 100m2 (3 i 4 piętro), które zostało przekształcone w dwa od...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Majdańska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Majdańska

    • 1 479 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 14 222 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    Sprzedam przestronny 3/4-pokojowy apartament 103,6 m² z balkonem i garażem - Majdańska, GrochówZapraszam na prezentację komfortowego, bardzo dobrze doświetlonego 3-pokojowego apart...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Służewiec ul.

    Warszawa » Mokotów

    • 679 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 12 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie w Warszawie - przestronne, jasne z ogromnym potencjałem aranżacyjnym!3 pokoje | oddzielna kuchnia | balkon | duża piwnica z oknemOferujemy na sprzedaż mieszkanie o powie...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Św. Bonifacego

    Warszawa » Mokotów » ul. Bonifacego

    • 620 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 15 898 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    HOT OFERTA! TYLKO W BIURZE PEPPER HOUSE! Na sprzedaż oferujemy przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 usytuowane na 10 piętrze w 10-piętrowym bloku z lat 70 w doskon...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów ul. Meander

    Warszawa » Ursynów » ul. Meander

    • 649 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 521 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    HOT OFERTA! OFERTA W BIURZE PEPPER HOUSE! FUNKCJONALNE MIESZKANIE NA URSYNOWIE - BLISKO METRA NATOLINAtuty nieruchomości:- funkcjonalny rozkład pomieszczeń - słoneczny salon z wyjś...

  • 3 pełne pokoje, oddzielna kuchnia obok PKP Ursus
    1 / 14
    3 pełne pokoje, oddzielna kuchnia obok PKP Ursus

    Warszawa

    • 535 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 383 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    3 pełne pokoje, obok PKP Ursus, do remontu w świetnej cenie tylko 535 000 zł! UWAGA: czynsz za mieszkanie od 1 kwietnie 2026 roku został podwyższony do kwoty 711 PLN. Czynsz z...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Północ ul. Wiosenna

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Wiosenna

    • 555 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37m2, położone przy ulicy Wiosennej na warszawskiej Pradze Północ. Lokal znajduje się na 5-tym piętrze 10-kondygnacyjnego b...

  • Funkcjonalne 3 pokoje na Sadybie! Do remontu.
    Funkcjonalne 3 pokoje na Sadybie! Do remontu.

    Warszawa

    • 800 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 14 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 9 piętro

    Mokotów Sadyba, ul. Konstancińska 1 Mieszkanie 56 m² 3 pokoje oddzielna kuchnia balkon świetna lokalizacja obok Sadyba Best Mall Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierz...

  • M2 w Wesołej-oddzielny garaż-duża piwnica w cenie
    1 / 16
    M2 w Wesołej-oddzielny garaż-duża piwnica w cenie

    Warszawa

    • 580 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 11 154 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, z oddzielną kuchnią, położone przy ulicy Armii Krajowej 56, w Warszawie - Wesołej. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym i jednocześnie osta...

  • Mieszkanie 38 m2 przy Fortach Szczęśliwickich
    1 / 12
    Mieszkanie 38 m2 przy Fortach Szczęśliwickich

    Warszawa

    • 570 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,06 m2 usytuowane na 2. piętrze w niskim 4 - piętrowym budynku przy ulicy Korotyńskiego 34 w Warszawie. Osiedle z zadbaną zielenią wokół bud...

  • Duże, ustawne mieszkanie na Żeraniu
    1 / 16
    Duże, ustawne mieszkanie na Żeraniu

    Warszawa

    • 849 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 9 540 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Myśliborskiej 26a, na warszawskim Żeraniu. Lokal usytuowany jest na czwartym, ostatnim piętrze, w budynku z 1993 roku....

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów, Imielin, Dereniowa
    Mieszkanie Warszawa Ursynów, Imielin, Dereniowa

    Warszawa

    • 798 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 12 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    ROZKŁADOWE, w doskonałej lokalizacji: - budynek z lat 80-ych w konstrukcji żelbetowej, tzw. cegła żerańska (bloki żelbetowe/płyta kanałowa), nie jest to tzw. "wielka płyta. - grunt...