• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warszawa
  • Komorniki
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania do remontu Warszawa

(74)
  • Mieszkanie Warszawa Targówek, Bródno, Nieszawska
    Mieszkanie Warszawa Targówek, Bródno, Nieszawska

    Warszawa

    • 599 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Opiekun oferty Ernest Rębelski tel. [tel] Na sprzedaż jasne, 3-pokojowe mieszkanie do remontu lub większego odświeżenia o powierzchni 53,4 m2 w doskonałej lokalizacji, otoczone zi...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów ul. Jerzego Zaruby

    Warszawa » Ursynów » ul. Zaruby

    • 850 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 14 407 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuję na sprzedaż ciche, przestronne i wysokie (H: 2,9m) 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w 5 kondygnacyjnym budynku (z windą ) przy ul. Zaruby 9 na Warszawsk...

  • Sadyba | 2 pokoje | Cisza  | Park Dygata | Parking
    1 / 15
    Sadyba | 2 pokoje | Cisza | Park Dygata | Parking

    Warszawa

    • 569 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 974 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m², zlokalizowane przy ul. Konstancińskiej 7B na Mokotowie (Sadyba). Lokal znajduje się na 7 piętrze z 10 w bloku z 1970 roku. Do lokalu prz...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Józefa Sowińskiego

    Warszawa » Wola » ul. Sowińskiego

    • 890 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 18 542 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,29 m2, zlokalizowany przy ulicy Sowińskiego 25 na warszawskiej Woli. Lokal usytuowany na 2 piętrze z 6. Atuty: Balkon -...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek, Bródno ul. Wyszogrodzka

    Warszawa » Targówek » ul. Wyszogrodzka

    • 493 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 12 974 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m² z balkonem i piwnicą, położone w zielonej i świetnie skomunikowanej części Warszawy - tuż przy Parku Bródnowskim oraz w pobliż...

  • Metro Księcia Janusza. Mieszkanie z balkonem
    1 / 9
    Metro Księcia Janusza. Mieszkanie z balkonem

    Warszawa

    • 865 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 15 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Warszawa, Wola, Koło, ul. Astronomów Metro Księcia Janusza - 300m autobus - 300m tramwaj - 500m Księga Wieczysta, jeden właściciel. 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54.5 m²....

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo, Apenińska
    1 / 11
    Mieszkanie Warszawa Bemowo, Apenińska

    Warszawa

    • 1 174 181 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 12 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 97,93 m2 , zlokalizowane na wysokim parterze, przy ul. Apenińskiej w dzielnicy Bemowo. Dogodna lokalizacja: centrum handlowe Wola Pa...

  • OKAZJA Ursus Zagłoby
    1 / 16
    OKAZJA Ursus Zagłoby

    Warszawa

    • 750 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 12 932 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Okazja Nowe mieszkanie w ofercie !! Zachęcamy do zapoznania się z tą interesująca ofertą nieruchomości dla rodziny . Zapraszamy na prezentację, aby na własne oczy przekonać się o...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dobra lokalizacja - do remontu

    Warszawa

    • 540 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 211 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe do remontu. ciemna kuchnia, świetny dojazd do centrum (10 min tramwajem), blisko dworca wschodniego , zamknięte osiedle, 11 piętro przepiękna panora...

  • Dla Rodziny. W Sercu Gocławia - Prawie Jak Na Wsi!
    1 / 16
    Dla Rodziny. W Sercu Gocławia - Prawie Jak Na Wsi!

    Warszawa

    • 1 078 575 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 14 775 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Idealne DLA RODZINY! 4-pok. z Klimatem. Pow. 73 m2, Balkon, Piwnica - Przytulne i Wygodne - Gocław / Praga Południe NA SPRZEDAŻ przytulne, w pełni umeblowane i wyposażone 4-pok....

  • Sprzedam 2-pokojowe,dobra lokalizacja,bezpośrednio
    1 / 14
    Sprzedam 2-pokojowe,dobra lokalizacja,bezpośrednio

    Warszawa

    • 895 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 16 887 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker 2- pokojowe mieszkanie z dużą kuchnią, do remontu, 3/5 piętro, cegła, rok budowy 1953, drzwi wejściowe metalowe a...

  • GOTOWE DO REMONTU | TUŻ OBOK WUM

    Warszawa » Ochota » ul. Żwirki i Wigury

    • 759 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 13 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji dla wynajmujących mieszkania na pokoje lub kawalerki. Tylko 400m do Warszawskiego Uniwersyte...

  • Słoneczne gniazdko z potencjałem w sercu Piaseczna
    1 / 16
    Słoneczne gniazdko z potencjałem w sercu Piaseczna

    Warszawa

    • 460 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 788 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe, bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,2 m² w centrum Piaseczna położone blisko ul. Puławskiej. Świetna lokalizacja, oddzielna kuchnia...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Stary Mokotów,,
    1 / 2
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Stary Mokotów,,

    Warszawa

    • 3 150 000 zł cena
    • 837 m2 powierzchnia
    • 3 764 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    *Na sprzedaż Ekspektatywa z możliwością dokupienia większej ilości udziałów  Oferta dotyczy sprzedaży praw do lokali jakie zostały wywłaszczone z dekretu Bieruta a następnie odzys...

  • Mieszkanie Warszawa Praga Płn., Brechta Bertolta
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa Praga Płn., Brechta Bertolta

    Warszawa

    • 590 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 946 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Opiekun oferty Agnieszka Grotek tel. [tel] OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCI Ciche, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 38 m2 w kamienicy nieopodal placu Hallera,...

  • Tamka, 4 pokoje, blisko metra i Wisły
    1 / 9
    Tamka, 4 pokoje, blisko metra i Wisły

    Warszawa

    • 1 069 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 19 090 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    W ofercie mieszkanie o pow. 56,3 m2 położone na ii piętrze na Tamce. Budynek wniesiony  pod koniec lat 60-tych. Na piętrze mieszczą się po 3 mieszkania oraz dwie windy.  Lokal jes...

  • Ciepłe i ciche 45 metrów na Szaserów!!!
    1 / 13
    Ciepłe i ciche 45 metrów na Szaserów!!!

    Warszawa

    • 679 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 15 089 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Bardzo sympatyczne mieszkanie około 45m2 w super lokalizacji, przy ul. Szaserów w Warszawie, szuka nowego właściciela! Znajduje się na wysokim parterze w 4-piętrowym bloku na ogro...

  • Świetne mieszkania na Szekspira, Bielany
    1 / 14
    Świetne mieszkania na Szekspira, Bielany

    Warszawa

    • 720 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 14 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Mieszkanie do remontu z możliwością własnej aranżacji, idealna inwestycja!!! Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 50,7m², położone w Warszawie przy ul. Szek...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Powiśle ul. Solec

    Warszawa » Śródmieście » ul. Solec

    • 770 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 17 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 45,2 m² na Warszawskim Solcu, idealne dla pary, rodziny lub jako inwestycja na wynajem. Lokal położony na 3. piętrze w bu...

  • sprzedam mieszkanie w Warszawie
    sprzedam mieszkanie w Warszawie

    Warszawa

    • 690 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Warszawa Włochy, ul Batalionu AK Włochy do kolejki mieskiej 900 m, do przystanku autobusowego 500 m. Mieszkanie do remontu